Treść opublikowana przez edraven
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ogólnie mam na mysli to że zamiatają wszystko pod dywan bo nie 800000 samochodów a 36000, i nie oszukiwali tylko pomylili sie itd. ...a pistolet z którego oddano strzał był zabawkowy i na plastikowe kule
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://motoryzacja.interia.pl/raporty/raport-volkswagen-spaliny/wiadomosci/news-volkswagen-nie-oszukiwalismy-w-sprawie-emisji-co2,nId,1936653 Widzieli? :D:D:D:D
-
B8 TrOOOOp
CR w ziemie słabo sie grzeje i nie ma co szukac problemów. Nie wpływa to jakoś znacząco na spalanie. Nie ma co zmieniać termostatów. Grzeją się dobrze dopiero na autostradzie powyzej 100kmh
-
Jaki soft, błąd ?
Wejdz w bloki pomiarowe i może ale nie musi byc w któryms informacja o sofcie, ale dalej nie będziesz miał info czy był zmieniany. Najlepiej zrobić logi i sprawdzić doładowanie jakie daje turbo i będziesz wiedział czy było podnoszone czy nie
-
Jaki soft, błąd ?
Poducha silnika walnięta, skasuj i zobaczy wróci. jeśli tak, do wymiany. nie ma tu informacji o tym czy auto miało zmieniony soft.
-
B8 TrOOOOp
Niestety to typowe. Tak,samo w egrze. Cisnienie doladowania wpycha olej wszedzie gdzie sie da. Elektronika zalana? Jeżeli tak to bida bo mogla zdechnąć.
-
B8 TrOOOOp
A który masz rok modelowy auta? Bo,często padały te przepustnice do 2009
-
B8 TrOOOOp
to tak sie u was kręci samochody klapa łatwo się ściąga, gorzej EGR a jego swoją drogą możesz też przeczyścić bo pewnie cały cieknie.
-
CAGA Zapalił i zgasł
Jak mam być szczery to na razie nic z tym nie zrobisz i niczego nie potwierdzisz na 100% bo ani nie masz błędów które cie nakierują ani nie masz widocznego problemu z autem. także cokolwiek bys zdjął, wymienił, przełożył itp nic nie da bo silnik pali i nie robi problemów ;/ Czekać aż się pojawi coś konkretnego.
-
B8 TrOOOOp
Spróbuj czyścić,ale licz sie z wymianą. Bywa że wystarczy czyszczenie,ale większość raczej wymienia. Troche dziwne że przy takim przebiegu. rozbierałeś? dużo oleju?
-
B8 TrOOOOp
A5 będzie pewnie mieć tak samo. mam nadzieje... Dzięki Grzegorz
-
B8 TrOOOOp
turbo, chłodnica spalin i kolektor out i ma wyjść ? czy nie tędy droga? a co mówią w serwisie gdyby ktos chciał zmienić? U nich pewnie skrzynia leci
-
B8 TrOOOOp
Panowie, pytanie do tych co wyrezali DPFa w B8. Czy ktoś miał go wyciaganego gora a nie dołem ze zrzucaniem skrzyni?może być Pw
-
2.0TFSi CDNB silnik pracuje nierówno na biegu jałowym
Zdiagnozowałeś coś?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Założył kiere od eSy i go poniosło.
-
CAGA Zapalił i zgasł
Rozumiem że nie zmieniałeś filtra paliwa wczoraj ? kiedy filtr był wymieniany? wygląda jakby mu paliwa brakło na chwile. Podpinałeś kompa? Pali ładnie bez zgrzytów czy czegoś podobnego?
-
B8 TrOOOOp
Nie podeszło bo pewnie synchronizacja z ruchem wycieraczki nie istnieje i wali prosto w ramię robiąc rozprysk wszedzie Powinno być 2 sekundy sprysku i dopiero wycieraczka a nie jedno i drugie w tym samym czasie.
-
B8 TrOOOOp
Zajebiaszcze Jakbym musiał ustawiać w swoich 8 samochodach 3 razy w miesiącu to na pewno bym kupił
-
B8 TrOOOOp
Weź ze szczotki drucianej jeden włosek i najlepiej się tym robi bo szpilka za gruba jest i nie chca się dysze przesuwać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobry
-
B8 TrOOOOp
Wchodzisz w adv meas values w 01 Engine i tam musisz znaleźć kanał z opisem automatic engine start counter (czy jakoś tak) i obok niego ten drugi.
-
Altancara na kierownicy
jak wyglada ta co chcesz sprzedac?
-
B8 TrOOOOp
Tak sobie dzisiaj siedziałem w aucie i przeglądałem wartości mierzone w silniku i doszedłem do takiego miejsca gdzie są podane informacje o ilości odpaleń silnika automatycznie oraz ilości odpaleń przez użytkownika. Zaskoczyła mnie dysproporcja. Automat odpalał raptem 1300, kierowca 12500. Najlepiej to pokazuje skale użycia tego sytemu przez ludzi, gdzie odpaleń automatycznych powinno być znacznie więcej od tych przez kierowce. Można po ilości odpaleń z grubsza ocenić przebieg auta mając jakieś inne auto do porównania.
-
B8 TrOOOOp
Przyciski nieraz na aledrogo są do wzięcia za stówke ale trzeba troche zaplować. Ja osobiście nie chciałbym na kierownicy przyciksów których nie używam więc skorzystałbym raczej z tej opcji. Jeśli kiera do wzięcia w dobrej kasie to warto, jeśli cena normalna czyli 800-1000 PLN to dałbym sobie spokój bo pierwszej świeżości chyba nie jest
-
B8 TrOOOOp
Są takie same. Byle dwuzapalnikowe Cena jest względna. Ja się rozglądam za kompletem S line okragła kiera i poduszka i da się znaleźć taki komplet poniżej 1000PLN jak kupujesz pojedynczo. Za ściętą możesz wołac z poduchą 1400-1800 Wszystko zależy jaki stan i czy szybko chcesz sprzedać. Czy z białą nicią czy zwykła, czy perforowana czy gładka.