Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. mam podobny efekt:/ Początkowo myśłałem że problem z dwumasą która przenosi drgania na auto,ale po wymianie dwumasy (planowej) nie ustało to. drgania nie są bardzo męczące,ale zauwazalne na tyle że fotel pasażera zauważalnie wibruje przy takich prędkościach. Mam taki sam rozmiar felgi i opony dunlopa. Był omawiany problem tulei na wahaczach,ale zarówno Twoje jak i moje auto ma tuleje 75mm czyli dobre. ile masz nalatane? kolega w A5 mial podobny problem i rozwiązaniem okazała sie wymiana opon z Dunlopa na ...Dunlopy z indeksem A0 (podobno większa dokładność wykonania od innych bez indeksu) opony poprzednie dawały nierównomierne obciążenie punktowe na obręcz co przekładało sie na jakies mikro bicie. możesz spróbować wykonac wyważanie kół drogowe.
  2. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kolo malina! moj faworyt od dłuższego czasu,ale cena za ori Jak tylko nie wziąłes ich z S5 tylko z b8 to będą miodzio
  3. no właśnie Miodek mi o tym mówił dlatego sie zasugerowałem. On miał "polifta" CAGA i ja tez mam więc może to o to biega.
  4. na to liczę co znaczy że w niektórych? mysłałem że wszystkie ICki z 3.0 idą na ori rurach od 2.0
  5. Aż taka różnica? upały tegoroczne mnie troche nastroiły do tego Zwłaszcza żę IC tanie jak barszcz, 150PLN w stanie idealnym
  6. brakuje cąłej masy,ale skończe może na IC od 3.0 i maglu z servo,ale nie wiem jak ustalić czy MCE ogarnie ten magiel.
  7. O dziwo odpaliło wszystko od kopa ale to co pytałem Ciebie okazało się "wtyczką" albo bardziej zworką z CANami po prawej stronie w skrzynce bezpieczników z przodu. Tam trzeba było sie wpiąć do CANów, pewnie gdzieś bliżej się dało,ale nie chciałem ryzykować. jedyne co mnie zastanawia to zasilanie z bezpiecznika, schemat pisze o 5 lub 7 z czerwonego rzędu,ale nie wiem od czego zalezy który mam użyć. Przy okazji udało się znaleźć element który mnie wkur$%^ł swoim skrzypieniem od roku :] osłona obok kanapy po lewej stronie. Wszystko stało się jasne...nasi tu byli
  8. Dobry Panowie Wczoraj udało sie dorezać PDC przód i tył po 3 wieczorach bojów
  9. Już jest OK , suwak na 1 i carmenu zaznaczone APS tak jak pisales, w 5F nic nie kodowalem. Niepotrzebne tylko zaznaczylem w jednym menu APS i dlatego nie grało. Dzięki za pomoc .
  10. Dzieki! Dzialam Zrobione:), wszystko działa ładnie , ale... Menu PArk Assist podświetlone jest na szaro i nie mogę w nie wejść i zrobić żadnych ustawień. Czy ktoś może mi podać swoje ustawienia z zielonego menu dotyczące PDC przod i tył dla MMI3g high. Czy nie trzeba przypadkiem jeszcze kodować w 5F? Bo tam mam błąd
  11. Dzięki a w takim razie pytanie z innej beki, czy te 4 schematy załączone w pierwszym poście są wystarczające do zrobienia instalacji do PDC przód i tył czy schematy dotycza jedynie przodu? Wolę się upewnić przed składaniem wszystkiego do kupy czy przypadkiem jednego przewodziku nie brakuje mi Ma znaczenie rodzaj MMI do ilości przewodów? Dobrze rozumiem że do odpalenia PDC w 3GH wystarczy w zielonym menu je uruchomić i tyle?
  12. Panowie pytanie odnośnie montażu PDC przod i tył, Masa do modułu w schemacie ma być brana z punktu masy obok modułu PDC, ale jest tam jeszcze jakas informacja o masie do głównej wiązki przewodów , o co z tym biega? Pomozecie, bo stoję z robota i nie wiem czy jednego przewodu za mało nie ciagne
  13. Hej, jest dzisiaj spot?
  14. zalezy czy z polecenia Pabla czy bez ? Pieprzeni aptekarze z Kasztanowa....przekroczenie o 6km/h...<facepalm> Karolu widze że masz tłusty rok
  15. Sorki, nie zauwazyłem że kolega ma polifta. w polifcie xenon chyba do mce przeszedł?
  16. VAGa podpiąc i sprawdzić błędy z klimy, na pewno coś pokaże. Może któras klapa nie otwiera się / nie domyka? Nie wydają nawiewy jakichś dziwnych dzwięków jakby się stale chciały nastawiać?
  17. Jeżeli mocowanie jest połamane całkowicie to musisz je od razu kupić, bo lampa będzie latać. Ustawienia lampy robisz w module 55, w adaptacjach
  18. Przełożyć dasz radę tylko trzeba później VAGiiem i maualnie ustawić poziomowanie nowego reflektora. Mocowanie o którym mowisz jeżeli nie jest połamane zostaje w tym miejscu i przykrecasz do niego nowy reflektor. Będziesz potrzebował zestawu torxów do przełożenia reszty. Możesz przełożyć graty z jednej do drugiej i "na oko" ustawić nową do drugiej i po zamocowaniu do auta sprawdzić czy nie świecisz po oczach ludziom.
  19. Co rozumiesz przez dolne mocowanie? Lampe wymienia się bardzo prosto, w bagażniku powinieneś mieć taki długi śrubokręt z torksem na końcu i on właśnie służy do demontażu lampy. Odkręcasz najpierw plastik nad zderzakiem chyba 4 wkręty, później odnajdujesz 3 torxy od samej lampy , po ich odkręceniu ciągniesz lampę do siebie , wyciągasz wtyczkę i nową lampę montujesz odwrotnie jak demontowałeś starą. Nie ma konieczności demontażu zderzaka. Rozumiem że masz bixenon i kupileś lampę nieuzbrojoną? Tzn bez przetwornicy i palnika?
  20. Jak się zrobi wszystko to po kolei mogę również potwierdzić że SS jest dezaktywowany cały czas i zaraz po zapłonie guzik się świeci Również potwierdzam, działa. SS pozostaje w takim stanie w jakim zostało auto zgaszone a nie tak jak na ori kodowaniu że zawsze wraca do automatycznej aktywacji SS. Wyłączysz SS przed zgaszeniem auta po zapaleniu pozostanie wyłączony i odwrotnie. Dzięki za to kodowanie!
  21. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Oni widać za bardzo wzięli sobie słowa transita o pomaganiu nowym forumowiczom Może kubełka nie postawiłem na pierwszym spocie Oni widać za bardzo wzięli sobie słowa transita o pomaganiu nowym forumowiczom Może kubełka nie postawiłem na pierwszym spocie Sprawdzę jeszcze pompę i wysprzęglik.
  22. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    endoproteza serwisowana równo z dwumasą, także na pewno nie to
  23. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, pytanie do tych co wymienili dwumase. Czy przed wymianą bądź po wymianie mieliście problem ze skrzypiącym pedałem sprzęgła? u mnie był przed wymianą i byłem pewien że się pozbęde problemu po wymianie,ale po tygodniu jazdy na nowej dwumasie skrzypi dalej, wymienione łozysko oporowe i kpl dwumasa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.