Treść opublikowana przez edraven
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na forum stoi kilka aut w zbliżonej kwocie, dlatego uznała że jest szansa na taki zakup. chcecie powiedzieć ze to sam paździeż?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sorry Panowie,ale nie do końca kupuje argumenty, od zawsze kwota wystawienia auta i kwota sprzedaży bardzo się rozjeżdżały. To że chce się za auto 10k nie oznacza że nie sprzeda się go za 8k po rocznych mękach i wybrzydzaniu kupujących. Trzeba trzeźwo czasem oceniać wartość auta. I nie piję tutaj do jakiegokolwiek auta, tylko mówię generalnie o pewnej perwersji forumowiczów do przeceniania swoich samochodów BTW. A3 to zły przykład bo stoi drożej od a4 z tego samego roku.
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
gaz do spodu z każdego biegu i z kazdej prędkości a dalej auto ciśnie. Niuton robi swoje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Rocznik 1996, przebieg >300000 też wchodzi w grę, byle ktoś auto sprzedawał z czystym sumieniem. Naprawdę 20 letnie b5 są tyle warte? jeżeli auto nie będzie wymagało napraw tylko samo przerejestrowanie to jeszcze może coś dorzucić do tej sumy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie Znajoma szuka w miarę zadbanego B5 w sedanie lub kombi, rocznik i przebieg nie do końca ma znaczenie byle auto nie było zajeżdżone . 1.9TDI albo benzyna z gazem któraś. budżet 6000PLN, jakby ktoś coś miał w ten deseń to dawać znaka.
-
B8 TrOOOOp
To jesteś wyjątkiem bo do tej pory wszyscy coś musieli grzebać przy wtyczkach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://allegro.pl/audi-a4-b5-stylizowana-na-a6-c6-slicznotka-i5486604348.html taką perłę dziś znalazłem...
-
B8 TrOOOOp
czyli kiera i poducha wpadła u Ciebie P&P??
-
B8 TrOOOOp
tasmy nie trzeba ale wtyczka chyba jest inna?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Amator...trzeba było diodę szpilką przebić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hamowia powinna korelować wskazania ze względu na temperaturę więc prawdopodobnie tyle ma nawet w normalnych warunkach. Wynik a teraz powiedz jak wrażenia z jazdy bo to ważniejsze
-
B8 TrOOOOp
Przełóż wszytsko tak jakbys zakładał stara kiere, ustaw ją zgodnie ze znakiem na ośce kolumny, nie zmieniaj położenia tasmy zwijaka i będzie wszystko OK.
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Demot sterownika czy po obd lecą?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.a3-club.net/forum/showthread.php?106146-Skargi-i-%BFale-do-firmy-BARTPOL-Ostrowiec-%A6w-%28-oddzia%B3-Kingsoftu-%29 ale oni tam mają w tym Bartpolu zryty beret Gorzkie żale na okrągło... a tak w ogóle to
-
Wymiana zwykłych żarówek DRL na Led + projekt kierunek LED cały pasek
gdzie kupił? z innej beczki, chodzi mi po głowie rozkleic lampe i po włożeniu ledów przerobic ten szeroko świecący pasek na taki ważki na 15mm szerokości. uzyć jakąś folie do tego.
-
Audi A8L D4 2012 4.2 TDI quattro 351 PS
Gratulacje furmanki. Czasem mam okazję pobrykać takim D4 ale krótkim i muszę stwierdzić że auto niesamowicie niepraktyczne w mieśce ale łeb urywa wszystko inne;) Fotele, moc, spalanie (bardzo na plus mając na uwadze mase, gabaryt, moc,itd 10.5l średnie to smiech) no i dwie i pół tony prestiżu;) Nieprawdopodobne jest że to auto z przebiegiem 150k jest warte 250-350k zależnie od wypasu a nowe oscylowałoi wokół okragłej sumy 1M. Osobiście polecam zmianę zderzaka (albo przynajmniej samą dokładkę) z tyłu na wersję W12 z zabudowanymi kominami tak jak zrobił kuzyn, bo te dwie słomki z tyłu psują strasznie robote. koszt nie zawrotny, a inne auto. Rozczarowujące mapy google oraz bagażnik
-
B8 TrOOOOp
sterownika silnika nie dopasowauje się tak jak inne moduły:) Trzeba przerzucić całą zawartość sterownika do nowego a robi się to tylko sprzętem który ma możliwość zrobic pełny odczyt oraz pełny zapis np MagPRO, Galletto, KESS itp. i robi się to po otwarciu sterownika, dodatkowe kodowania jak ACC mozna zrobić VCDSem.
-
B8 TrOOOOp
Dodatkowo zdjęcie obejmy na wiązkach (szlifierka w ruch) , odkecenie śrub na pokrywie, walka z uszczelką a później klonowanie starego i programowanie nowego sterownika, flash i procek. Objemy możesz nie mieć, bo one chyba były wprowadzane po 2009 ile mnie pamięc nie myli.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Podoba mi się to punktowe oświetlenie w uchwytach drzwi A macie pomyśl jak takie cos przeszczepić do auta bez bixów (co znaczy że nie mam ambienta i nie mam czym sterować natężeniem światła) ? Myślałem o pobraniu prądu z włączników szyb....- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wie, bo miał taką od Kercziego parę lat temu- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Czerwony wszyscy mają, a żołty? Tylko kierownicy- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
koniec rezania, wreszcie radość z jazdy;)- Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
może jakiejś ładnej C7 coś wjedzie w tyłek że nie będzie co zbierać W Darłowie są chyba dwie firmy co demontują audice i maja duzo gratów, może by im takie zlecenie złożyć.- Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Dramat i że pompa ABS 2k ? a MCE ogarnie? - [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka