Treść opublikowana przez edraven
-
B8 TrOOOOp
Prosta zasada, nie ma prądu nie ma co odpalić poduch
-
Montaż wentylowanych siedzeń w Audi A4 B8 2007-2011
1. Nie powiem gdzie dokładnie się zasila lędźwia ale możesz wziąć + z jakiegokolwiek miejsca bo tym steruje tylko + bez canów itp. 2. 000 979 022 E ?? czy mówisz o tym cieńszym? Bo tam są z 3 rodzaje 3. Jest niestety do tego specjalny przyrząd, ale można spróbować dwoma bardzo cienkimi śrubokrętami płaskimi wybić tego pina,ale jest duże ryzyko uszkodzenia blaszek w pinie. Mi się parę razy udało.
-
B8 TrOOOOp
trzeba tylko sobie błąd skasować po robocie i wszystko no i chociaż na zapłonie tego nie robic
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to komp i działaj .. ale z tego co wiem nie ma takiej możliwości. Chyba jest http://ctny.audiworld.com/mark/q5/lighting_options/files/images/09_a_vagcom_09inst_07code_longcode_byte2.jpg Dlatego napisałem że chyba się da bo kojarzyłem takie opcje jak ostatnio kodowałem czujnik deszczu zmierzchu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w B8 chyba jest możliwość kodowania DRL z halogenów ?
-
B8 TrOOOOp
Tak, znam dwie osoby które uwaliły tak nowy akumulator w pół roku. Akumulator nie doładowywał się do swojej max pojemności.
-
a4 b8 "18
tylko patrz jeszcze na otwór centrujący, musi być 66.6.
-
B8 TrOOOOp
Będziesz musiał bo ladowanie aku w B8 z upływem czasu zmienia się i jak dasz nowy to i tak będzie ładowany jak stary. Pojemność akumulatora z czasem spada a alternator dostosowuje się do tego spadku tak żeby stale ladować na Maxa.
-
a4 b8 "18
wszystkie ET między 29 a 47 będą dobre dla 8J i 18". ET29 z A5 wchodzi do B8 bez problemu nawet przy 8,5J.
-
B8 TrOOOOp
więc kup akumulator o takich samych parametrach, co do marki ciężko się wypowiedzieć dobre są Moll, Bosch, Varta, Banner. Centra którą podałeś też może być. Nie zapomnij o kodowaniu baterii ...bo za rok kupisz nową
-
B8 TrOOOOp
podstawowe pytanie czy masz start stopa?
-
Aktywacja nawigacji MMI 3G Basic
Grzegorz w formie;)
-
B8 TrOOOOp
to u mnie też tak jest, sądzę że ten typ w ogóle tak ma
-
B8 TrOOOOp
A jak szybko się zmienia po wyjechaniu z ciepłego na zimne?
-
B8 TrOOOOp
Multi jest bezstopniowa, ale powinna wyświetlać biegi "wirtualne" takie dla orientacji kierowcy.
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
będzie działał, sam się nad tym zastanawiałem bo mój tez nie był igła ale działa dobrze. No chyba że masz walniętego sznita do samego scalaka Pytanie z mojej strony jakie jest najbardziej "oszczedne" ustawienie i zakodowanie czujnika? W MMI na LATE i kodowanie w 09MCE na normal?
-
Demontaż tapicerki drzwi przednich
Yato zestaw 5pcs tylko trzeba go trochę pogłębić żeby dosięgał do spinki. Chyba ze ktoś zna innej firmy odpowiednio długi. Musi mieć ok 2 cm wglebienia .
-
Demontaż tapicerki drzwi przednich
warto przed rozbiórką tapicerki zorientować się gdzie kołki są połozone na boczku tak żeby nie pchać tego widelca plastikowego tam gdzie nie ma kołka. Swoją drogą bardzo szybko gościowi z filmu poszło odkołkowanie tapicerki, ale z dekorem to pojechał ładnie;) Mi to nawet ze dwa kołki zostały bo zmieniałem na boczki z polifta i tam sie jeden kołek na przodzie nie zgadza z otworem w drzwiach i trzeba go pominąć.
-
Demontaż tapicerki drzwi przednich
A głośników na przód Ci nie trzeba? mam na zbyciu L+P :] mówisz o tych z białym łebkiem? Nie wiem co trzeba zrobić żeby pękły;) swoją droga zajebiaszczy patent wymyślili z tymi spinkami
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja prawdopodobnie bede.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a w czerwcu równe 3 lata? :> Gibons looka za allroadem..
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Pewnie kiera w carbonie nie klei się do ręki
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
przycisk "I" jest bezużyteczny. reszta bangla.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boski musimy sie kiedys zgadać bo mam troche zabawek do B8
-
Swap sinika 3.2fsi w Audi A5 na silnik z RS5
to są dwa praktycznie identyczne motory, mozesz wziąć który będzie pod ręką, te same moce oba w S4 i S5 montowane.