Treść opublikowana przez edraven
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Poobserwujcie jakie fury przyjeżdzają na Auchana lać paliwo. chociazby Italia Nie wieże w to że ludzie którzy kupują auta za takie $ chcieli by ryzykować dla 30 pln na baku. To jest po prostu oszczędność (słowo o pozytywnym znaczeniu) a nie sknerstwo ( o negatywnym znaczeniu) Miałoby to sens gdyby paliwo było wszędzie tej samej jakości ale tego nikt nie wie jeżeli nie zrobi się testów. ooo dobrze prawisz Szczególnie jak się ma drugie auto na którym nie koniecznie Ci zależy Co do Auchan to zalałem 2 razy na próbę i raczej więcej nie skorzystam. Natomiast mogę polecić stację MPO tam nigdy nie było problemu i Tesco Kapelanka -choć tam też zależy jaka partia. Ogólnie jeżeli da się zaoszczędzić w taki sposób to dla czego nie korzystać. Nie wiem jak wy ale ja mam duże problemy z oceną paliwa które zalałem.Jeśli auto nie zaczyna kaszleć, przebieg na pełnym baku nie jest znacząco różny od średniej, albo nie muli auta to zmienność tras, temperatur, warunków jazdy za cały okres jazdy autem na baku jest jest tak duża że cięzko wyciągnąć wnioski. Wystarczy że zamieni sie stosunek miasto/trasa z 50/50 na 60/40 to spalanie zmienia się diametralnie i cała ocena zatankowanego paliwa idzie w łeb :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Poobserwujcie jakie fury przyjeżdzają na Auchana lać paliwo. chociazby Italia Nie wieże w to że ludzie którzy kupują auta za takie $ chcieli by ryzykować dla 30 pln na baku. To jest po prostu oszczędność (słowo o pozytywnym znaczeniu) a nie sknerstwo ( o negatywnym znaczeniu)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chociaż na auchanie nie tankuje to uważam że z paliwem jest jak z kupowaniem kebaba, jedzie się tam gdzie sa kolejki. Gdyby było tam słabe paliwo to nie czekało by sie do dystrybutora po 10 min. Jakby ludziom raz czy drugi zakaszlało auto to by olali oszczędności...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kamień a nie kostke brukową
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kto nigdy nie tankował na Auchanie niechaj pierwszy rzuci kamień A tak w ogóle to
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
to nie model tylko custom, na zamówienie. Swoją drogą
-
B8 TrOOOOp
A masz reszte gratów do HBA? to nie same lustro z kamerą, xenon oczywiście i pewnie komfort albo MCE odpowiednie. Niestety chyba tak, CAHA + Q robią robote:/ Właśnie tego w silnikach z grupy VW nie mogę zrozumieć, kiedyś z 1.9 i 2.0 chociaż nie wiem co by się robiło z autem to 9l/100 nie dało się przekroczyć, a teraz to temperatura, to dpf, muskanie gazu i spalanie leci w góre. Technika idzie do przodu, a auta palą coraz więcej a obietnice katalogowe coraz bardziej nierealne.
-
B8 TrOOOOp
http://motoryzacja.interia.pl/zdjecia/nowosci/audi-q7-ii-zdjecie,iId,1612911,iSort,5,iTime,1,iAId,130922?parametr=embed_galeria_plaska#1612911 widzieli? Kiera
-
B8 TrOOOOp
ja się nie odzywam
-
B8 TrOOOOp
jestem wrazliwy...całą noc nie spałem przez was po tym co przeczytałem
-
B8 TrOOOOp
Panowie...ale żeby tak mi dupe obrabiać na ogólnopolskim wątku Gabryś, masz racje nie pobiegłem za to urządziłem sobie bekę jak 6 chłopa biega wokół auta jednej laski merdając ogonkami z wywalonym ozorem i wszyscy znawców udają
-
B8 TrOOOOp
Średnica opony 205/55/16 to 631.9 mm Średnica opony 225/55/16 to 653.9 mm a to daje 3,5% różnicy w średnicach, przyjęte jest że ok 1%, max 1,5% różnicy w obie strony jest akceptowalny, inaczej opona będzie przekłamywać prędkość i dystans. ubezpieczalnia może kwestionować wypłate odszkodowania w przypadku używania niehomologowanej opony do danego auta. Najlepszy zamiennik w rozmiarze 205 dla Ciebie to 205/60/R16
-
B8 TrOOOOp
225/55/16, ta co piszesz będzie miała za mały obwód do B8.
-
B8 TrOOOOp
Nie wiem kto Bartpolowi założył temat o skargach, jeśli oni sam to strzelili sobie w stope na tym forum i na paru innych bo okazało się że nie tylko jedna osoba jest niezadowolona tylko jest ich więcej. Nie wiem jak wy ale ja gdyby temat dotyczył jedynie 2masy (wymiana, błędna bądź nie diagnoza) to olał bym to i stwierdził że każdy może się p@##nąć, ale prawdziwa płachta na byka to by było dla mnie paliwo i trasa do Radomia. Jestem w stanie przyjąć do wiadomości że facet orobił się za free i chce jakąś kase za to, ale latanie cudzym autem bez wiedzy właściciela leci troche partyzantką, a to że idzie w zaparte to jest przedszkole.
-
B8 TrOOOOp
Czytałem, do tej pory brzuch mnie ze śmiechu boli;) wsadziles kij w mrowisko, szczerze gratuluje, bo okazało się ze nietykalnych tez można ruszyć
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
No właśnie bo jakoś nie mogłem ogarnąć tego że lampa o innym kształcie wlazła by w przedliftowy błotnik;)
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Czy ja dobrze rozumiem że którys rodzaj lamp lift jest w stanie podejść do przedlifta?
-
B8 TrOOOOp
może wraca Ci paliwo gdzieś? Od kupna miałes ten problem czy w międzyczasie pojawiło się?
-
B8 TrOOOOp
a nie przerywa Ci czasami pod duzym obciązeniem ? Może cewki?
-
B8 TrOOOOp
Tylko że kolega ma benzola a nie CR;) Dla mnie to nie jest normalne, że w garazu nie pali ładnie. Gdzie ma palic lepiej? Na Syberii ? Filtry paliwa, powietrza kiedy wymieniałeś?
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
Szyba to szyba, samo szkło, mocowania osobno. Będziesz miał plastik, metalowy zatrzask no i lustro. Chyba że lustro już z tym dostałeś?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tyle że prąd do lampki dochodzi nawet gdy światło nie jest zapalone, ale sprawdzę to jeszcze raz. Dzięki.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Darecy pisze tak "W miejscu gdzie powinien być czujnik pod lusterkiem, jest dummy zaślepka- wyjmujesz ją, dokładnie czyścisz i wkładasz/ przyklejasz czujkę. Ja nie chciałem ciągnąć dodatkowych kabelków do zasilania do bezpiecznika więc podpoiłem się z zasilaniem pod lampkę podsufitki gdzie jest po włożeniu kluczyka non stop 12V i masa" Więc jak mu to działa? Zrobiłem dokładnie tak jak pisze... Wydaje mi się w czujniku nie musi być zasilania 12V 24h na dobę tylko jak auto jest uruchomione, dlatego jego robota wydała mi się logiczna.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jakiej lampki w drzwiach? Jest zasilane z lampki podsufitki ale w czym widzicie problem? Tam jest zasilanie cały czas 12V. Darecy tak robił i hulało..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie pytałem o pierwszy błąd bo wkodowałem sobie to gówno przypadkiem i nie wiem gdzie wykodować Ty to jednak miodku nie wierzysz we mnie i od razu że wiązka;) sprawdzę czujnik, jak będzie OK to będę wiedział przynajmniej jedno na 100%. Tylko niech ktoś przyjedzie