Treść opublikowana przez edraven
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Świetnie wygląda, ale profil opony chyba odbiega troche od 45 ZRobiłes sobie modnego teraz oversize'a Wrzuć fote!
-
Jak są przeprowadzone przewodu oświetlenia sufitu?
Panowie, gdzie znajdę dojście do przewodów od podświetlenia w podsufitce poza włącznikiem oświetlenia oczywiście;) Inaczej mówiąc gdzie prowadzą przewody z oświetlenia sufitu z przodu i z tyłu? Jeżeli ktoś ma proszę o schemat.
-
B8 TrOOOOp
W takim razie mam skopany algorytm sterowania grzaniem, albo było kilka wersji...
-
B8 TrOOOOp
Temat lusterek chyba już rozpoznany do końca, lustra nie grzeją u mnie powyżej temperatury 20 st C, jak temperatura spada dosłownie do 19 po wyłączeniu i ponownym włączeniu zaczynają grzać. Niestety oznacza to że w lecie wyjazd z myjni trzeba poprzedzić pracą z suchą szmatą Proszę kogoś o potwierdzenie moich spostrzeżeń u siebie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co chcesz dorezać ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to juz jest zagięcie czasoprzestrzeni
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ale komin czarny do tego piję
-
B8 TrOOOOp
jak masz boczki do tego to zobacz sobie na jakieś plastikowe elementy od wewnętrznej strony, znajdziesz tam taki "zegarek z " data produkcji, albo po prostu naklejkę z datą. wtedy skojarzysz czy przed czy polift. Bo na kształt one niczym się nie różnią.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki za spota
-
B8 TrOOOOp
Kształt taki sam, mocowanie też, ale wiązka już inna, trzeba przerobić wiązkę pod brakujące piny, poza tym kodowanie do modułu centralnej elektryki ( i często wymiana modułu) . Lampy z ledem są zawsze z ksenonem, bez leda na zwykłej H7.
-
B8 TrOOOOp
To Grzegorz widze że i tak to wyjaśniełeś bez przygniatających szczegółów
-
B8 TrOOOOp
Może coś być na rzeczy temperaturami grzania, bo dzis przy 18st na zewnątrz zagrzaly, wczoraj przy 25 ni ch..a. Ale w moim przypadku na pewno nie jest tak że grzeją zawsze na żądanie po przekreceniu pokrętła na środek bądź włączeniu szyby tylnej. Troche mnie dziwi że nie można zakodować grzania na różne sposoby tylko albo jest zakodowane albo wykodowane.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Odchodząc od ostatniego moda, muszę powiedzieć że kominy wyglądają naprawdę zawodowo! Wypełnienie tej szczeliny między dyfuzorem a rurą robi ładny efekt, znacznie lepszy od chromowanych końcówek S line które mi osobiście się nie podobają. rednica dobrana idealnie! Izolowałeś termicznie dyfuzor od rury? Btw, widać że wyciąłeś DPFa
-
Eric Draven's A4 B8 2.0 CAGA 176PS
Mam wykres, robilismy z hamownią. Mój kuzyn pisze softy, a ja zajmuję się programowaniem takich sterowników
-
B8 TrOOOOp
Panowie, czy ktoś mi jasno wyłoży jakie są warunki konieczne do załączenia grzanych luster? Zamontowałem je ostatnio zakodowałem, działały a teraz zaskoczyły dopiero po czwartej próbie niezależnie czy była tylna szyba właczona czy nie. Przedtem grzały w jednym i drugim przypadku... Temperatura zewnętrzna jest w ogóle czynnikiem ? Zaraz się okaże że nie potrafie ogarnąć najprostszego moda :/
-
Eric Draven's A4 B8 2.0 CAGA 176PS
Jeśli pytasz o navi to jest aktualizacja do 2009, wiec dno. Mam pliki do aktualizacji, ale potrzebuję karte 32GB kupić i bede leciał z koksem. Chyba że pytasz o mapę silnika, zrobiłem program na 176KM, niestety nie obyło się bez otwierania ECU, ale to już wiedziałem wcześniej. Udało się całkiem OK.
-
Aktywacja nawigacji MMI 3G Basic
Przyznam szczerze że też byłem zaskoczony że tak na ryzyko poszedłeś,skoro to raptem 2h roboty i reszta aktualizacji wejdzie. Ale jeśli działa to tylko pogratulować.
-
Skrzypienie podczas wciskania i puszczania pedału sprzęgła
Udało się ogarnąć temat skrzypienia?
-
Eric Draven's A4 B8 2.0 CAGA 176PS
Program zdecydowanie na plus, na trasie spalanie też na plus, miasto bez zmiany. CAGA ma niestety muła z dołu w serii i makabrycznie mnie to drażniło. Każde moje auto miało mapę i ciężko się przyzwyczaić do słabego dołu. Foty wnętrza będą w tym tygodniu, jak odkurzę i wypucuję go;)
-
wymiana lamp
Co się stało z manualem do upgradu lamp do bixa z pierwszego posta? Tam była taka fajna rozpiska które MCE pod co podchodzą...
-
[B8 CAGA] Czarna B8 Skraba
Jeżeli pomaluje to lakiernik zgodnie ze sztuką to będzie wszystko OK.
-
Eric Draven's A4 B8 2.0 CAGA 176PS
Jest co modzic, ale mce mam słabe i od tego chyba trzeba zaczac. Niestety taki urok słabszych wersji wyposażenia;(na początek skupię się na wnętrzu bo na tym mi zależy najbardziej bo wychodzęz założenia ze więcej widzę Auto z środka niż z zewnątrz;)
-
Eric Draven's A4 B8 2.0 CAGA 176PS
http://www.aliexpress.com/wholesale?SearchText=p13w+led&catId=0&initiative_id=SB_20140905132257 jest tego masa do wyboru, ale cieżko dowiedzieć się które nadają się pod CANa a które nie. Wysyłka do PL w cenie.
-
Eric Draven's A4 B8 2.0 CAGA 176PS
jak się robi fotki cegłówką to tak wygląda;) to są zwykłe żarówki.
-
Eric Draven's A4 B8 2.0 CAGA 176PS
biję się z myślami czy inwestować w ogóle w ledy w DRL jeśli miałbym robić bixa, z drugiej strony od żółtych można by ściągnąć za grosze leda P13W i będzie gitara;) piszesz się na to ??