Treść opublikowana przez tomx
-
Rozrząd..
spokojnie jedz jak wymienisz rozrzad sprobuj zerwac stary pasek
-
Silne kopcenie na biało przy podgrzewaniu szyb
to para mistrzu roznica temperatur:)garace spaliny + niska temperatura +duza wilgotnosc =para
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
panowie silnik ahh zmiana z 10 w na 5 w po 7 tys nie zaobserwowalem zadnych mitycznych rozszczelnien rano hydraulika po przekreceniu kluczyka cichnie a na 10 troche byla ja slychac znikanie oleju sie nie pojawilo rannego dymienia na zimnym brak klekocik klepoce dalej 248000
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
vario polecam detalier center mloda krew wchodzi na rynek:naughty:
-
Końcówki wtrysków. Pytanie
nowki to nowki przyoszczedz troche w skarpete i beda
-
[B5 1Z] Problem z silnikiem
panowie tylko v8 bmw polecam tam takich problemow nie ma czysta moc bez turbin interkulerow i takich tam pierdul a nie meczycie 1z maszyne do robienia kilometrow i chcecie z tego motoru cudow jakis
-
TDI 110Km Silnik pracuje jak w starym mercedesie
rozbierz podszybie i biedziesz widziec
-
Bierze olej- pierścienie czy uszczelniacze?
witam porozbieraj ta odme poczysc tym zbiorniczkiem sie nie sugeruj to odolejacz on sie nie zuzywa najwazniejsze to czy Ci przy bloku nie cieknie bo te plastikowe rurki twardnieja i nie trzymaja przerabialem to u siebie koszt tej dolnej rurki w asso to cos kolo 100 zl
-
A4 b6 1.9 tdi !
audina jak kazda po co ci pomoc? dbaj i sie ciesz jazda:banan: rozbieraj ja zobacz czy nie bita jezli nie pojezdzi chcac wypasu trzeba bylo brac a8:banan:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
vario jak podjezdzam pod dom to brachol sie ze mnie smieje ze to nie pgr
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bendzji poszlo pw ---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ---------- panowie od 2002 latalem najpierw maluchem pozniej golfem 1 pozniej kupilem w 2008 bmw e30 318 po roku zmienilem na e36 mialem w jednej kascie 3 silniki 318 is 320i 325i ale gdy kupilem w styczniu 2012 a4 ahh 90 hp podroz jest fajniejsza spokojniejsza :)za to kocham moja audinke wiem ze mnie nie zawiedzie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
od dzisiaj urlopik moja a4 przejdzie przez tydzien kuracje odmladzajada cardetaling na poziomie amatorskim:whistling:a pozniej wyjazd:banan:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc wszystkim ma ktos moze na sprzedaz odboje tylnego zderzaka do b5 sedana na zbyciu albo zna kogos kto ma prosil bym pw
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
endriu ja nie mam szlamu w silniku:wink:wymienie go jak wroce z wakacji ja zawsze zmieniam olej po 10000 rzecz swieta dla mnie termin nie przekraczalny
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
witam dzis zmienilem 10w40 na 5w40 z mocnym bolem serca wiedziony przesadami ale wlalem odpalilem audzie przejechalem 150km wyciagam bagnet a olej czysciutki kolor miodowy :naughty:bede obserwowac co sie dzieje na pasie przednim mam wlepke z aralem 0w30
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam wszyskich w zimie mialem problemy z klima pamietacie wlaczala sie przy 2 stopniach ? vario wzkazal mi miejce spota:) pozdrawiam wszyskich zmienilem nik poniewaz po modernizacji forum za cholere nie moglem sie zalogowac:facepalm:
-
Malowanie przednich błotników
czyli caly blotnik lacznie ze srubami mocujacymi pomalowany klarem a wneka silnika?
-
Malowanie przednich błotników
panowie mam pytanie moze banalne ale czy czesc blotnikow ktore sa przykrecone do podluznic pod maska orginalnie byly pokryte klarem czy sama baza dziekuje za odpowiedzi pozdrawiam
-
1.9 TDI - "żywotność" uszczelki pod głowicą
jak juz sa takie objawy to juz jest po ptokach jak to sie mowi do wymiany chociaz mleko pod korkiem nie oznacza uszczelki pod warynkiem ze plyn nie ginie
-
Akcja klimatyzacja
devastation - 3 na kratceto na wymienniku bylo by ok -10:grin:co ty zes tam za sprezarke wsadzil?:grin:czlowieku poczytaj troche o chlodnictwie przy tak niskim odparowaniu musial bys miec grzalke do ottajania parownika bo by sie zakul lodem:doh:
-
Odma silnika
witam wszyskich mam takie pytanie poniewaz ciekla mi odma przy bloku i wymienilem na nieorginalna poniawaz pan w sklepie powiedzial ze taka moze byc a w starej byl jeszcze odolejacz moje pytanie jest takie czy ten odolejacz jest potrzebny?
-
Nie działa klima
oj ci fachowcy od klimy:grin:wyludzaja pieniadze od ludzi nie znajacych tematu:facepalm: sciagnac stary czynnik jezeli gdzies jest nieszczelnosc trzeba najpierw uklad azotem napelnic + 1.5% cisnienia roboczego i po 24h sprawdzic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzien dobry wszyskim
-
Opinie silnika 1.9 AHH
witam klekocik jak kazdy tdi:) mam go i nie nazekam w miare sie zbiera i malo pali duzo jest o nim na forum:naughty:
-
Olej Castrol EDGE Turbo Diesel - TESCO vs ALLEGRO
nelson oltarzyk Sobie zrob z puszki po tym cudownym srodku smarnym w garazu