Treść opublikowana przez tomx
-
Wybór tarcz i klocków do mojej Audiczki
witam ja mam caly zestaw trw smigam caly rok juz i wszystko w pozadku nalatane 25tkm
-
Świst dymienie
albo silnik zatarl sie
-
olej silnikowy zamiast płynu a skrzypienie maglownicy
a czy Twoj kolega posiada mozg?na zbiorniczku jest napisane co trzeba wlac czarow tam nie ma
-
Wymieniona turbina - auto spala olej
ta breja to nie czasem moto doktor lub stop leik jakies to gowno co sprzedaja w marketach ?kiedys rozbieralem silnik poldka po zaaplikowaniu moto doktora i to wlasnie tak wygladalo rak to przez tydzien nie moglem domyc po tym scierwie:facepalm: ropa do oleju moze dostawac sie tylko jedna droga przez pierscienie innej drogi nie ma chyba ze ktos specjalnie ja ta wlal
-
Turbina do wymiany :(
moze ktos to specjalnie tam wrzucil bo innego wytlumaczenia nie ma
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
ta sa dopiero swiry kasa leci im z ziemi i sie bawia:grin: kolega z tego filmiku zapomnial zbierznosci wyregulowac chyba bo kierata cos mu na lewo patrzy:polew:
-
B5 AFN 110 Sedan 98r Problem ze spalaniem i ogólny wrak
jak mu dajesz w du..e az wywalilo ci uszczelke masz zrobionego jakiegos kwiata to sie nie dziw ze masz duze spalanie ile chcesz zeby ci to palilo 4 litry?
-
kontrolka klockow hamulcowych-czy jest mozliwosc ej wylaczenia bez wymiany klockow?
albo wyjscie bardziej rozsadne wymien klocki i po problemie:polew:
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
panowie nasz Mistrz ŚP moze cos sie nauczymy ps sierra sapie ladnie sobie
-
1.9 TDI 90 KM sam zgasł i odpalił w czasie jazdy, pomocy...
odplyw wody jest bardzo wazny sprawdz go najlepiej raz w miesiacu zamiast w niedziele przed tel siedziec poswiecic godzine spojzec zwlaszcza teraz gdy liscie opadly czy ktorys nie zablokowal odejscia wody
-
Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
wykrec go i do gotujacej wody i zobaczysz czy jest reakcja tak jak kolega wczesniej napisal termostat kieruje sie swoimi prawami jezeli temp cieczy podniesie sie do okreslonej temp termostat otwiera sie ale nie on off tylko utworzy sie potrzebna szczelina ktora utrzyma zadana temperature kiedys mi w bmw termostat padl w pozycji zamknietej to ogrzewanie na maksa i szyby w dol a w srodku sauna
-
Wędkarstwo
walka z wiatrakami :kwasny:ale sprobujmy panowie w tym okresie przed swiatecznym idac na spacer popatrzec na wode moze cos sie wypatrzy i uda zlikwidowac
-
Wędkarstwo
gdzie te szczuple targacie w pl? :grin:teraz klusole zaczynaja zniwo... pod poznaniem teraz byla akcja ponad 200 m zwineli ida swieta panowie tnijmy kazda linke wystajaca z wody chodzmy po naszych lowiskach obserwujmy... klusol nie spi zarobek dla niego najwazniejszy taki nasz kraj bylo i bedzie baczna uwaga moze to ograniczyc koledzy obserwyjmy... miejmy uwage ... ---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ---------- Panowie jak zlapiesz klusola to wiesz co z nim zrobic:)?
-
Wymiana oleju w Golfie V co 30tys lub 2 lata - 1.9 TDI 105KM
kazdy ma rozum dlatego trzeba postepowac wedlug swojego rasadku tak jak kolega wyzej pisal to nie majatek olej + filtr maks 160zl na 10000 km to chyba nic strasznego ja mam tak ze jak przekrocze te 9000 to juz mysle o zmianie oleju
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
panowie a pamietacie je na naszym niebie:) dzwiek tych maszyn pamietam od dzieciaka i pamietam ten huk bariery dzwieku szyby lataly w domu co chwile a teraz chlopaki musza zamulac f16
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
cos panowie z innej beczki wrazenia bezcenne w kabinie:grin: fajnie sie rusza nie?
-
[B5 AFN] Fabryczna pompa wody?
tom2009 zawin ja w gazete jak ja czasem moze sie przydac:decayed:
-
[B5 AFN] Fabryczna pompa wody?
ja wymienialem rozrzad i wymienilem pompe jeszcze orginalna nalatane ponad 250000 na skf narazie spokoj ale orginal zawinolem w papier schowalem do szafy i jest w pogotowiu:naughty:
-
Wymiana oleju
panowie i znowu klotnia zaraz bedzie bo ten ma taki olej ten ma taki ten powoduje wycieki zmiana na 5w40 to zabojstwo jak czytam te gadki to mnie trzesie zeby nie miec wyciekow lejcie k... hipol nawet bedzie taniej po co przeplacac nie:polew: :facepalm:
-
Duże spalanie 1.9 90km
tej e30 co ty tu za bzdury piszesz w jakim miescie spali Ci 5 litrow:polew:chyba ze ja pchasz albo jedziesz tak ze zaraz dwumas wyjdzie bokiem nie mowiac o zapieczonej turbinie tzw psj:polew:
-
Wymiana oleju
sebus po twoich wypowiedziach mozna poznac ze jestes dobrym mechanikiem:polew:
-
[B5 AJM] Wymiana oleju w skrzyni biegów
z o.5 litrowego opakowania idzie az milo troche pomyslunku i jazda wystarczy wlozyc buteleczke nad wozek i lac po kiego szczykawki?
-
Nie odpala , czy to rozrusznik ?
wykrec rozrusznik zawies do wachowca i tyle samemu tego nie naprawisz
-
Odma z sharana podejdzie do a4 b5?
gdzie ty dzwoniles:) ?zadzwon do poznania ja tam dałem 110 dokladnie bo teraz patrzalem na paragon 45 zlociszy orginal powiadasz:)
-
Odma z sharana podejdzie do a4 b5?
podjechac do aso kupic ta jedna rure dolna bo gorna moze zostac stara poniewaz feralny punkt naszych odm to laczenie blok odma i po problemie i masz orginal koszt prawie 100 pln