Treść opublikowana przez gregory
-
[B5 ANB] Silnik chmurzy
Kup se bagnet i sprawdź czy dalej będzie kopcił. Jeśli nadal to odma czy jest drożna do sprawdzenia a następnie uszczelniacze zaworowe. Jeśli niebieski dym to turbo raczej odpada.
-
[B7 ] Traci moc
To nie jest cewka raczej. Ja obstawiam lambde. Vag ci prawdę powie
-
[B5 ADR] Wibracje drążka zmiany biegów
Raczej na pewno nic się nie mogło innego poluzować jak poduszki. Jeśli poduszki silnika/skrzyni będą sprawne to diagnoza silnika. Może coś z osprzętu silnika uległo awarii której kierowca nie zauważa ale jednak silnik wibruje lekko co przenosi się na skrzynie->drążek->deska rozdzielcza. Do sprawdzenia układ zapłonowy w pierwszej kolejności. Czy silnik ma swoją moc? Jaką ma kulturę pracy? Vag przede wszystkim.
-
[ALL B5] Ciśnienie sprężania
Po tym co tutaj napisałeś, do naprawy jest głowica. Nieszczelne zawory. Zaznacz gdzie wyczytałeś w tekście powyżej że to głowica jest do roboty
-
2.0 TFSI AXX by DynoSoft Wrocław 441KM i 510Nm
To bardzo ważne OT . Swoją drogą takie zwały spalonego oleju na zaworach ssących na pewno są wrogiem przepływu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chłopaki oni to specjalnie puszczają w każde święta żeby ludzie przed tv nie siedzieli Jak to nikt, ja idę do kumpla do Tarnowskich Gór na prywatko popijawke Czyli coś podobnego jak siedzisz u mnie na fotelu pasażera dla forum to by nie było dobre :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: powiedziano 100postów , chcesz przesłuchać swoją wypowiedź :polew: Idę na łobiad
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mleko Kozła
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Taaaa..., lepiej się przyznaj ile razy pisałeś to zdanie :> raz Ja tak wczoraj miałem, że miałem wrażenie jakbym miał palce grube na 2cm Ale dziś jest luz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Taaaa..., lepiej się przyznaj ile razy pisałeś to zdanie :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No co zgadłem pewnie, ale ja cwany jestem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No o co, Dorota się dowiedziała że Mirek się uśmiecha do Rudi i Miron musi szukać przyczepy Miron, SoMeS mieliście iść stąd Co tu jeszcze robicie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Napisałem do świętego mikołaja o ten gadget, ale nie dostałem ;([br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 23:02_________________________________________________3-m się Rudi Ja też się zmywam na dziś już
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oczywiście Choć nie powiem lubię się obnosić na różowo w domowych pieleszach, szczególnie lubię takie z koronkami
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wodzu Wolałbym dr. suszara [br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 22:42_________________________________________________ THX nie ma za co [br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 22:39_________________________________________________fajnie ci w różowym Skąd wiesz co mam na sobie teraz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
THX
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widzę, że tu miła świąteczna atmosfera dziś Co tam pany? Makówki już nie smakują?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To życzę wam udanego spotowania, ja spadam zaraz do rodzinki. Będę pewnie wieczorkiem jeszcze coś. narka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
SoMeS długo tak to zdjęcie z podpisie nie zostanie :gwizdanie: Ale fura wygląda czadersko na tym zderzaku S4 bez kratek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie no jasne zazdrosny troche sie zrobilem ze cie tak ci rozowi witaja :> Cześć i czołem, Witam cię z pochylonym czołem Damianie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany! Ja za to miałem wczoraj zawodników, bo byłem u kumpli na "pasterce" Żołądkowa gorzka z miętą wyśmienita. Tylko czemu mnie pokusiło jak wróciłem do chaty w nocy jeszcze se browarka strzelić no i włączyć kompa. Skończyło się na jednym browarku(i to on mnie zabił) no i kompa wyłączałem o 3:30 nad ranem To wszystko przez Pucka to on mnie zagadał na GG
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jakoś pomijając klubowicza i przelewy to i tak czuję się w obowiązku sprowadzać ludzi na dobrą drogę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To chyba mój najpóźniejszy post na forum :> o takiej porze jeszcze nie piałem. Ale Żegnam was i do usłyszenia dziś, może jutro :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kolego podjedź po prostu na najbliższego spota pod Forum w Gliwicach to poznasz ludzi i pogadasz sobie. Jest wiele ludzi co mają doświadczenie w różnych dziedzinach Bo spoty to nie tylko podłąnczanie pod kompa i rozmowa o problemach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
thanks No to już strasznie poważnie wyszło :polew: :polew: Guru ktoś kto może się wydawać jednorazowym klubowiczem też może się okazać fanem motoryzacji [br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 01:28_________________________________________________ Prawdziwa miłość rodzi się w bólach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A jeśli chodzi o Diesle to też wspomożemy fana motoryzacji