Treść opublikowana przez gregory
-
Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
niestety mnie nie będzie we wtorek delegacja 400 km na kasztelana znowu śmigam wrócę w piątek dopiero ;( Ale masz przynajmniej robotę jak cos to sa u mnie przyjęcia :gwizdanie: Jakoś mnie nie pociąga dekarstwo :gwizdanie:- [B6 AVJ] Skrzynia biegów-czy można coś zrobić,żeby polepszyć osiągi auta?
Do jakiegoś ściganka nabyj jakieś lekkie felgi 16" i w porównaniu z felgami 18" już może być jakaś różnica. Przy dużych felach jak 18" nie sam rozmiar spowalnia, ale waga samej felgi bo 18" waży więcej jak 16. Niedawno ważyłem koło 18" i ori koło z B5 16" i różnica w wadze była 4,5kg. Teraz zrób to x4 to masz już 18kg masz wirujących które trzeba rozpędzić. A te felgi 16 to były zwykłe felgi, żadne super lekkie. Na super lekkich zyskasz jeszcze więcej.- Spoty Katowice i okolice
Zawsze może być lepiej. Na to liczę, trza się za robotę wziąć.- Spoty Katowice i okolice
Grilla chyba brakuje, poza tym miód malina, ideał U mnie jakoś się kula, może będzie lepiej.- Spoty Katowice i okolice
siema Gregor Elo, elo jak leci?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
niestety mnie nie będzie we wtorek delegacja 400 km na kasztelana znowu śmigam wrócę w piątek dopiero ;( Ale masz przynajmniej robotę- Spoty Katowice i okolice
- [B6 AVJ] Skrzynia biegów-czy można coś zrobić,żeby polepszyć osiągi auta?
Dominiku najlepiej napisz jaką masz teraz skrzynię(jakie oznaczenie) i jakie prędkości osiągasz na poszczególnych biegach powiedzmy przy 6k Rpm. Już teraz ale ci powiem, że skrzynią wiele nie zdziałasz jeśli pod maską K03. Starty najlepiej wychodzą na małych kołach. Jeśli ci wejdą 15" to na takich, lub 16" Waga koła ma również duże znaczenie, bo eliminujesz niepotrzebne masy wirujące- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Moim zdaniem im więcej aut tym lepiej.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No, masz rację, ja bym się twoim też nie pokazał :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Aha, już przeczytałem temat. Tyle, że nikt się nie zgłosił kto by fotki obrabiał- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie zauważyłem, że obrazki fur się zmieniły na fury klubowe, jest jakiś temat odnośnie tego, można gdzieś fotki wysyłać :gwizdanie: Czy to są jedynie fury ze zdjęć z konkursu?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
.Mirek jest jak ten koleś, tylko że giełdowo- [ALL B5] Co zamiast K03?
Nie można. Bo K04 z Rs4 można raczej porównać do K04 z Audi TT 225KM seryjnie, po cipku ~260KM. To jest prawdziwa K04.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cze ść- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja tam se mogę wypić, choć wolałbym się tak samo dobrze bawić bez alko jak z :gwizdanie: No, ale po lako i tak jest lepsza zabawa.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
sie okaze , ja nie pije :naughty: :naughty: :naughty: Palenie szkodzi- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zresztą pewnie trudno was z Łatkiem będzie nie zauważyć- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A widzisz nas nie wlicza już Robercie niestety nie miałem okazji być na spocie w Rybniku tak więc nie kojarzę was tak dobrze, żeby wszystkich super pamiętać Na pewno znam osoby z Rybnika które są dłużej w klubie i się udzielali i udzielają na spotach Ale nie ma tego złego.., jeszcze przyjdzie czas- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
licze na spotkanie :naughty: :naughty: :naughty: Znaczy wiesz, raczej się nie miniemy w tym ośrodku Chyba, że zmieniłeś swój imidż , wiesz na łyso glowa obfita broda Tak na szybko jak spojrzałem na listę zlotową to z Katowic i gliwic jedzie nas z 15+- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Moskal taka nawet ekipka nas się zbierze Slonzoków, tak więc będzie można poszaleć Nie pamiętam wszystkich co jadą więc nie będę wymieniał, żeby kogoś nie pominąć.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widziałeś swojego sobowtóra ?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie wygląda na całkiem czystą sztukę. Coś tam pewnie miała już jakieś przygody wypadkowe :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czyżby? Wpadasz dziś na spota tymi prawie 200-toma koniami? - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE