Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i co jak co, ale normalnie to twoja fura wygląda zawsze A przy tej Panamerze to tak jakoś bidnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mirek, no nie gadaj że Panamera była Ja niestety nie mogłem dotrzeć na spota, było to fizycznie niemożliwe czego żałuję. Ale obiecuję, że zjawię się za tydzień moją wyczesaną B5-tką
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek by musiał jeszcze mimikę twarzy potrenować żeby takie miny ciu*ać kupimy sobie wkoncu klubowy gril i bedzie spokoj :> Tylko kto zrobi naklejki co wytrzymają tą temperaturę :gwizdanie:
-
[B6 AVJ] Czarna mamba Q @ GT28RS
Mirek przed tym pewnie walnie se z 10 pompek
-
AUDI S4 SID
Liczysz na to, że kiedyś będzie koniec? :gwizdanie: Szczerze wątpię
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
do zas No dziś niestety krótko.. Papa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć Kooooookokookooooookookoszka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć Krolu Trzymaj się Krolu Nie no, tak na serio to spadam już do wyra, 3-mta się chopaki kto tu jeszcze został
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bish Pucek ci suty przetarmosi jak to zobaczy :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Przywitam się i za niedługo spadam, bo mało czasu ostatnio
-
[B7 ASB] A4 3,0 TDi 233ps Dpf by Patrox
Wiem... wiem, tak się tylko droczę Zapomniałeś dopisać tylko że to 3.0TDI to B7 Kreski są fajne
-
[B7 ASB] A4 3,0 TDi 233ps Dpf by Patrox
A jak się ma sprawa 1.8T vs. 3.0TDI Miron za niedługo się przekonamy :gwizdanie:
-
[B6 AVJ] Czarna mamba Q @ GT28RS
A mnie już gul skakał jak h*j jak to czytałem Ty jajcarzu Ale takie niuty jakbyś miał w takiej linii to bym ci na serio pozazdrościł. By the way to S3 też było nieźle dłubane, bo po samym programie to takie linie nie wychodzą, a tym bardziej takie liczby. W sumie to stary wykres, bo kojarzę, że jakiś czas do tyłu Compsport-y się też jarali tym wkresem na racing forum, no i nie ma dziwne Czekamy na twój prawdziwy wykres
-
Spoty Katowice i okolice
Wyważ koła :gwizdanie: wyważone chyba, że ciul, a nie wulkanizator :gwizdanie: Może z oponą coś nie tak też się zdarza. Sprawdź czy nie na niej żadnych buł. Ja spadam do wyra bo późno już
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Arek filmik dość nietypowy Nastawiałem się na inne wrażenia na jego początku. Chyba jesteśmy tu we dwóch, a reszta poszła. Ja też spadam już spać. Dobrej nocki
-
Spoty Katowice i okolice
Wyważ koła :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Keżorek mieliśmy nie pytać ale że byłem wtedy u ciebie to mnie to interesi co tam, jak tam. Co z twoją furą było w końcu ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Twojego gnojowoza na ogromnych felach to nie sposób by było nie zauważyć Więc raczej nie widziałem cię
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Arek nie masz drogi tu gdzieś w moje rejony w tym tygodniu? :gwizdanie: Albo nie ma ktoś z was koledzy drogi w stronę Tarnowskich Gór?[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 23:17_________________________________________________ To mieliśmy dużą szansę żeby się minąć gdzieś Bo ja byłem tam od 16:25 - 17:00 Byłem czarnym Paskiem od ojca.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzisiaj byłem w Mikołowie odebrać głowicę, szkoda że się wcześniej nie dogadaliśmy bo bym se od razu te fele tam zawiózł A w tym tygodniu to nie wiem kiedy będę mógł tam pojechać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć! Chyba po tych tańcach chulańcach mam zakwasy na nogach :gwizdanie: Ale jest luz, bywało że miałem już większe.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam! Jak się dziś rano obudziłem to miałem zakwasy i obolały byłem. Mnie chyba faza nie puszczała cały czas na tym zlocie, a co za tym idzie nie czułem zmęczenia Dopiero dziś rano jak się się całkiem trzeźwy obudziłem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Looknijcie se na avatar maxita Ja się zmywam bo mnie już muli
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice
Ja się zmywam też, bo mnie zaczyna już mulić, jak u większości mało spania było :gwizdanie: Narka - Spoty Katowice i okolice