Treść opublikowana przez Damian866
-
Prośba o głosy :))
poszło:wink:
-
[TDI PD] Jak poznać czy auto ma DPF ?
Jeżeli auto posiada Dpf to na tabliczce znamionowej oraz w ksiażce serwisowej jest napisane EU4+DPF
-
Broki-Zaślepka przewodu olejowego z listwy napędzającej pompowtryski
nie będzie smarowania dżwigienek pompowtrysku
-
Trzęsie, wibruje przy pewnych prędkościach
w moim przypadku cała poduszka jest mokra od oleju
-
Trzęsie, wibruje przy pewnych prędkościach
Również posiadam taki sam problem co ty, wczoraj przeglądałem poduszki silnika i prawą mam do wymiany zobaczę czy wymiana pomoże?
-
[B7 BKE] Dziwne basowe bicie na wolnych obrotach i tykanie w silniku BRB
potwierdzam problemem dudnienia i głośnej pracy było wypadnięcie broka z ośki dżwigienek
-
Dziwny problem z zawieszeniem?
za szeroka opona jak masz profil 50 to max 215, musisz dystanse założyć Właśnie się dziwie bo w tamtym sezonie jeżdziłem również na 17/235/45 i nic się nie działo a Et jest takie same http://s13.postimage.org/3ny8c7p9f/SAM_0567.jpg jesteś pewień 235/45/17?, a teraz masz 225/50 i obciera, a et takie samo, a felga też taka sama? tak jestem pewien przedtem posiadałem 17cali o rozmiarze 235/45 a niedawno kupiłem również 17 ale 225/50 i przy maxymalnym skręcie w lewo lub prawo opona tak jakby się spierała nie wiem jak to opisać może być to wina wahaczy górnych??
-
Dziwny problem z zawieszeniem?
za szeroka opona jak masz profil 50 to max 215, musisz dystanse założyć Właśnie się dziwie bo w tamtym sezonie jeżdziłem również na 17/235/45 i nic się nie działo a Et jest takie same
-
Dziwny problem z zawieszeniem?
nie ma dystansów
-
[ALL B6] Wytrzymałość amortyzatorów
192tyś ostatnio sprawdzane przód 70 tył 76
-
Dziwny problem z zawieszeniem?
Witam jak w temacie zmieniłem ostatnio felgi na 225/50/17 problem pojawia się jak skręcę maksymalnie kierownicą bez znaczenia w jakim kierunku jeżdżąc w kółko dziwnie przeskakuje (opona zawieszenie)nie wiem jak to opisać, problem pojawił się jak z 15 przeszedłem na 17 dodam że wyważałem koła z zawieszeniem też jest ok.Czy miał ktoś taki przypadek??
-
Problem z silnikiem
Witam u mnie wypadła tylko jedna gdy ją znalazłem próbowałem ją wcisnąć ale wchodziła do połowy,włożyłem brok do zamrażarki to wszedł jakieś 3/4 resztę wbiłem i lekko zapunktowałem z obu stron Przepraszam za głupie pytanie, ale co to znaczy "zapunktowałem" z obu stron? Wziąłem mały pręcik i od zewnętrznej strony sklepałem powodując zaklinowanie tej zaślepki tylko to mi przychodziło do głowy na razie jest dobrze
-
Problem z silnikiem
Witam u mnie wypadła tylko jedna gdy ją znalazłem próbowałem ją wcisnąć ale wchodziła do połowy,włożyłem brok do zamrażarki to wszedł jakieś 3/4 resztę wbiłem i lekko zapunktowałem z obu stron
-
Problem z silnikiem
Miałem taki sam przypadek jak ty kolego w tym samym miejscu znajdował się ten brok co u ciebie.Po włożeniu na swoje miejsce wszystko wraca do normy
-
[B7 BKE] Dymienie z rurki bagnetu oleju, korka wlewu oleju, metaliczne cykanie
Powiem szczerze ze ja jestem laikiem w tych tematach ale dałem rady jak znalazłem tą zaślepke włożyłem ją do zamrażarki i ponownie wbiłem na razie jest ok a co do dokręcania pokrywy nie miałem klucza dynamometryczneo dokręcałem na wyczucie ---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:45 ---------- Szkoda że nie zrobiłem fotek>>> Kolego mozesz powiedziec czy autko sie wtedy uspokaja jak wbijesz ta zaslepke? I jak dlugo mozna z tym jezdzic zaczym znowu wypadnie? Jeszcze bym mial pytanko czy istnieje mozliwosc wyeliminowania tej przyczyny wypadania zaslepek na stale btw. na dluzszy okres? Pozdrawiam! Witam jak wbiłem tą zaślepkę po złożeniu zmieniła się kultura pracy silnik zaczął pracować ciszej i nie ma dudnienia z okolic filtra powietrza.Jak wypadnie zmieni się praca silnika i wróci dudnienie.Pozdro
-
Śmierdzące spaliny
Polecam Motulka Specyfic 507 lub 8100 x-Clean
-
[B7 BKE] Dymienie z rurki bagnetu oleju, korka wlewu oleju, metaliczne cykanie
Powiem szczerze ze ja jestem laikiem w tych tematach ale dałem rady jak znalazłem tą zaślepke włożyłem ją do zamrażarki i ponownie wbiłem na razie jest ok a co do dokręcania pokrywy nie miałem klucza dynamometryczneo dokręcałem na wyczucie ---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:45 ---------- Szkoda że nie zrobiłem fotek>>>
-
[B7 BKE] Dymienie z rurki bagnetu oleju, korka wlewu oleju, metaliczne cykanie
Proponuję zdjąć pokrywę i sprawdzić czy nie wypadły broki(zaślepki).U mnie wypadł jeden od strony ściany grodziowej.Skutkiem było dudnienie i głośna metaliczna praca silnika,a dodam że oddawałem autko do niby mechaników wymieniłem szklanki teraz wiem że bez potrzeby,roboty na 50min i silnik chodzi tak jak powinien.A pomogli mi w tym koledzy z forum.......
-
Polecany serwisy przyciemniające szyby w Audi
Witam ma ktoś namiar na dobrą firmę która przyciemnia szybki okolice Wrocławia???
-
Głuche stukanie z puszki filtra powietrza - co to może być?
W wałku rozrządu nie ma żadnych zaślepek, są natomiast w ośkach na krórych " kiwają się " dźwigienki napędzające pompowtryski Z wałka rozrządu od strony grodzi napędzana jest pompa tandemowa. Witam zle sprecyzowałem wypadła zaślepka z ośki która smaruje dzwigienki
-
Głuche stukanie z puszki filtra powietrza - co to może być?
Proponowałbym zdjąć pokrywę i zobaczyć w moim przypadku wyleciał brok(zaślepka)od strony grodziowej z wałka rozrządu powodem była metaliczna praca silnika oraz dudnienie w okolicach filtra powietrza
-
Pytanie o zmianę softu??
Czyli taka zmiana softu nie przyśpieszy zużycia silnika ew.pompowtryskiwaczy,turbiny?
-
Pytanie o zmianę softu??
Witam wszystkich Dzisiaj zaprowadziłem moją audiczkę na usunięcie Dpf-a,mechanik zaproponował mi zmianę softu z 116km na 130km. Nie jestem laikiem w tych tematach,jakie są wady oraz zalety takiej zmiany,jak to działa na dłuższą eksploatację.Proszę o wasze opinie bo jutro muszę zdecydować Pozdrawiam
-
Szarpie silnikiem podczas równej jazdy
A może DPF się kończy albo jest zapchany
-
Wymiana oświetlenia wewnętrznego na led-y, jakie??
Witam Sam jestem ciekawy jaka jest różnica:decayed: Czekamy na fotki