Treść opublikowana przez Damian866
-
Dziwna praca silnika. Klekot.
Witam podepnę się pod temat posiadam taki sam silnik odgłosy mam takie same kolego jak ty właśnie gdzieś w okolicach filtra czy ktoś się orientuje co to może być gdzie szukać sprawdzałem pokrywę filtra wydaje mi się że wszystko jest szczelne również byłem u mechanika na wjeżdzie sam stwierdził że silnik dziwnie chodzi ale nie znalazł przyczyny dodam że na biegu jałowym delikatne mam szarpania ale raczej nie od tego?
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
VW Golf III 1,8 GT
-
[B5 ADR] Problem podczas hamowania
Witam dołącze się do tematu u mnie występuje problem przy małej prędkości około 40-30 km/h gdy nacisne na hamulec odczuwam pulsacje na przykład przy dojeżdżaniu do świateł tarcze posiadają nie wielki poziom zużycia, czy one nadają się do wymiany czy spróbować je przetoczyć??
-
Spoty wrocławskie
Od razu mówię że nie ma masakrycznego bujania to są takie sporadyczne nierówności wydaje mi się z pracy silnika.A przyczyną mogą być również poduszki pompki jak i dwumas Oki dzięki za pomoc
-
Spoty wrocławskie
[/color] a co byś chciał sprawdzić ?? Przyjeżdżaj na spoty.. poznasz ludzi, to może się sprawdzi. Było wielu co przyjechali na sprawdzenie i ślad po nich zaginął.... Przemyśl sprawę. Aktualnie jestem teraz i pracuje w Holandii ale za tydzień przyjeżdżam na dłuższy weekend co bym chciał sprawdzić hmm ogólnie wszystko (jeżeli mogę tak nazwać) turbo w jakim jest stanie pompowtryski bo delikatnie szarpie mi na biegu jałowym posiadam autko od 3 miesięcy nie ukrywam to jest moja pierwsza audi nigdy nie byłem na spocie a jeżeli byśmy się spotkali to może tak być jak mówisz bo na co dzień nie jestem w domku ale następny urlop nie omieszkam wpaść!?
-
Spoty wrocławskie
Witam Mam takie pytanko jestem tu nowy szukam osoby która sprawdziła by moje autko Vagiem
-
Listwy chrom wokół szyb -pytanie
Witam zaglądałem jeszcze raz do tej listwy i wydaje mi się że ta blaszka tam jest a poprzedni wlaściciel próbowal to podklejać
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam czy ktoś wie coś na temat Kroon OIL co to za marka
-
Listwy chrom wokół szyb -pytanie
Witam mam problem z listwami Wrzucam fotki http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/85f4f14ed9d7a9be.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ca1f105f8630e7d5.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ca35002c056403af.html I pytanie czy na łączeniu powinna znajdować się jakaś spinka złączka czy prościej skleić ale jakim klejem i czy można kleić takie rzeczy?
-
Montaż aluminiowych listw ozdobnych wokół szyb Avant
Witam dołączę się do tematu mam problem z listwami Wrzucam fotki http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9f30960e43f91ef9.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/16c43bb6283350b0.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ca4bf27f4f581b1c.html I pytanie czy na łączeniu powinna znajdować się jakaś spinka złączka czy prościej skleić ale jakim klejem i czy można kleić takie rzeczy
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
[/color]Witam wszystkich! Wariant Soft (efekt jak w salonie): - umycie samochodu - Gold Class Car Wash Shampoo & Conditioner - usunięcie zarysowań, wżerów, odbarwień itp. – Deep Crystal Paint Cleaner - nałożenie polerki (nadanie „mokrego” połysku) – Deep Crystal Polish - ochrona stworzonego połysku (wosk) – Deep Crystal Carnauba Wax Bym był zainteresowany kupnem tylko mam pytanie bo oprócz tego potrzebuje jeszcze mikrofibry i dodatkowych ściereczek.Ktoś może polecić jakie i żeby zakupić taki zestaw muszę się zarejestrować na (Meguiars) czy można to dokonać z pomocą użytkownika klubu.I ogółem ile taki zestaw może kosztować
-
Szarpie skrzynia biegów, autem
Nie wiem jak u ciebie ale u mnie są minimalnie wyczuwalne pytałem się mechanika myślałem ze poduszki,powiedział żeby nic nie wymieniać ze minimalny luz będzie
-
[ALL B7] Pocenie się na uszczelce pod głowicą
Witam przez myśl mi przeszło również dokręcić głowice ale pozostanę przy obserwacji
-
Kilka pytań o rozrząd i olej.Prosze o odp.
Dla własnego spokoju proponuje wymienić ale wybór należy do ciebie pozdro
-
Kilka pytań o rozrząd i olej.Prosze o odp.
Witam ja również ostatnio kupiłem prywatnie od niemca po sprowadzeniu wymieniłem wszystkie płyny rozrząd paski jeżeli faktycznie był wymieniany rozrząd przy 150 tys to kolejna wymiana szykuje się w granicach 250-270 tyś jeżeli to oryginał nie wiem to jest twoja sprawa a co do oleju przykładowo poprzedni właściciel zalewał non stop Castrol Edge wymienia się go co 15tys
-
[ALL B7] Pocenie się na uszczelce pod głowicą
Witam zrobiłem 2 zdjęcia myślę że wystarczy,proszę o opinie czy to coś poważnego. http://www.fotosik.pl/u/damian866/album/1165039
-
[ALL B7] Pocenie się na uszczelce pod głowicą
Według mnie nic poważnego ale jeśli ci to przeszkadza możesz wymienić uszczelkę i po problemie ---------- Post dopisany 16-04-2012 at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2012 at 20:09 ---------- Podepnę się jeszcze raz żle przeczytałem myślałem że mowa jest o uszczelce pod klawiaturą.U mnie jest podobnie zaczynająca się o strony rozrządu a kończąca się w okolicach 2 świecy żarowej nie wiem ale podejrzewam że zakończy się to na wymianie uszczelki i planowaniu,tylko pytanie czy można jeszcze z tym jeżdzić bo nie wiem jak ty ale ja aktualnie jestem za granicą co 2 tygodnie robię po 3 tys km nie wiem ile jeszcze wytrzyma?Pozdrawiam
-
Co można zdiagnozować z pomocą VAG
Witam te pytanie co dla niektórych może być banalne ale co można uzyskać za wiadomości o swoim aucie gdy podłączy się pod VAG.Nie ukrywając jestem zielony w te klocki i chciałbym nabyć kilka informacji na ten temat.Przykładowo co dzieje się w mojej Audi gdy jest zimny odpala na dotyk po osiągnięciu 90 st po ponownym odpaleniu już ma trudności z odpaleniem trzeba go troszeczkę dłużej przytrzymać z tego co mi kolega radził żeby wgrać ponownie (legendę) nie wiem jak to się fachowo nazywa.Czy za pomocą VAG sprawdzę stan wtrysków,turbiny,szczelności ogólnie wszystko co z silnikiem związane i elektryką.
-
Dziwny szum (Szmer) przy dodaniu gazu.-Proszę o pomoc
Ten hałas pojawia się tylko przy do daniu gazu w trakcie jazdy jak schodzi z obrotów jest wszystko ok
-
Dziwny szum (Szmer) przy dodaniu gazu.-Proszę o pomoc
Witam wszystko jest wyłączone a ten chałas słychać gdzieś od środka deski rozdzielczej
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Dokladnie tak jak napisales.... Zmien na Motul, Liqui Moly, Millers, Fuchs.. cos z tych na wyzszej polce. http://www.fuchs-oil.pl/ Do Ciebie wymagane są oleje spełniające normę: 507.00 NP. MOTUL SPECIFIC VW 507.00 MOTUL 8100 x-Clean+ 5W30 Millers Oils XF Longlife 5w30 507.00 Dziękuje za pomoc i pozdrawiam
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Kod silnika to BRB jak z opisów wynika to olej Castrol nie cieszy się zbyt dobrą opinią nie wiem czy pozostać przy tej marce czy zmienić na inny lepszy?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam czytam te wszystkie opinie o olejach i sam nie wiem co zrobić jak kupiłem auto od poprzedniego niemieckiego właściciela zalewany był Castrolem Edge 5w30 i ja również wlałem ten olej.Co proponujecie przy następnej wymienić na Motula?
-
Dziwny szum (Szmer) przy dodaniu gazu.-Proszę o pomoc
Witam posiadam A4 B7 1,9 TDI problem pojawia się podczas jazdy gdy dodaje gazu ten odgłos (szum,szmer tarcie) nie wiem jak to nazwać jest słyszalny w okolicach podszybia przy ścianie grodziowej.Na postoju silnik ładnie cyka tylko podczas jazdy ten problem się pojawia.Spadku mocy nie zauważyłem,Ten szmer słychać gdy osiągnie silnik około 2 tys obrotów około 3 tyś zanika póżniej słychać normalną prace.Stan oleju utrzymuje się na poziomie.Auto ma aktualnie 169tyś.To jest mój pierwszy samochód z silnikiem diesla Nie wiem co to moze być?
-
koledzy możecie kliknąc na zdjecie mojej córci
Poleciało:banan2: