Treść opublikowana przez andynl
-
B8 TrOOOOp
Nie bardzo. I mam wrażenie, że to od mojego, ręcznego sprawdzania czy się schowają. Bo zanim nie zmieniłem zderzaka to jeździłem bez zakodowanych sprysków parę miesięcy i nie ciekły. Za to wdedy też kiepsko pryskały. Według mnie to wygląda tak, choć to pewnie niemożliwe, że są przytkane gdzieś na wejściu. Albo obie pompki, które kupiłem są do bani. Ale jak pisałem, podłączałem węża ogrodowego do sprysku i też kiepsko pryskał. Hej, a czy spryski masz nowe czy używki? Miałem problemy, co prawda ze spryskami na szybę, strasznie słabo pryskały, później niektóre z dysz już w ogóle. Włożyłem do jakiegoś odkamieniacza i się polepszyło, dysze się udrożniły, ale nadal ciśnienie było nieciekawe. Wymiana na nowe pomogła. Teraz mogę śmiało powiedzieć, że wcześniej przy starszych miałem chyba z 50% "mocy". Nie wiem co mogło je przypchać, ale widać było, że same dysze na wyjściu miały mniejsze średnice. Wiec jeśli używki to może same dysze są przypchane, i to powoduje mniejsze ciśnienie na wyjściu i może też same spryskiwacze nie wysuwają się prawidłowo. Miałem podobny objaw w golfie IV, tylko tam spryski na uszczelnieniu ciekły i też z racji rozszczelnienia nie działały prawidłowo. Doszczelnienie nic nie dało, więc poszła wymiana na nówki i znów wróciło ciśnienie. Golf IV to nie A4B8 ale system spryskiwaczy działa identycznie. Mam ten sam problem ze spryskami na szybę zapychają się od płynu, pojawia się biało/niebieski osad w dyszach i zapycha raz przeczyściłem i odkamieniłem ale znowu mi jedna nie psika. Podejżewam że podgrzewanie dysz powoduje zasychanie płynu i powstaje cos w rodzaju śniedzi.
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Kłamiesz Pinokio lampy inne, ringów brak, felga mniejsza, brak znaczka w grilu i jeszcze pare szczegułów
-
Moje pierwsze a4 :) / Audi a4 b8 2.7 TDI 2009 sedan
Gratki i ubierać tego golasa:wink:
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Ja mam u siebie 10pin ale bez pamięci więc minimum 12 myślę
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
u mnie świecą wszystkie, i wybrana opcja jaśniej. A individual masz w kanałach zakodowane?
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Podobne dyfuzory Holendrzy montują, mają jakąś manię na wpychanie dyfuzorów do zwykłych bumperów. Ja osobiście wolę ori zderzak z dyfuzorem Finest Car Art na tej stronie mają dyfuzory tylko trzeba się zalogować. Kilka fotek z NL forum
-
B8 TrOOOOp
U mnie też jest ISOFIX od nowości mam przełącznik do poduchy uszy stalowe na fotelu pasażera i zaślepki na tylnej kanapie
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Nie ma to jak znawcy tematu w mundurach:grin:
-
B8 TrOOOOp
Żarcik na czasie +1:thumbup1:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
No to do usłyszenia w poniedziałek :wink:jak zdążysz:grin:
-
Spinki uchwyty do boczków drzwi
7L6 868 243 wkleję może się komuś przyda w przyszłości:decayed:
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Kurcze napiszcie coś chłopakowi bo musi sam ze sobą gadać
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
było po montażu:wink:
-
B8 TrOOOOp
Ja miałem też ten błąd i podobne objawy i u mnie winny był bezpiecznik:decayed: Sprawdź dobrze jeszcze raz bezpieczniki po stronie kierowcy te pionowe (większość bezpieczników jest ułożona poziomo a w jednej kostce jest bodajże 3 szt pionowo)
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
wyjęcie lampek zajmuje 21,456 sekundy:wink:
-
Montaż przekładni kierowniczej ze wspomaganiem Servotronic w A4 B8 2007-2012
Musisz rozebrać wtyczkę i w środkowej części wtyczki piny są ponumerowane (małymi cyferkami)
-
Montaż przekładni kierowniczej ze wspomaganiem Servotronic w A4 B8 2007-2012
Dokładnie na ostatniej fotce widać wtyczki od MCE wyciągnij przekaźniki i będzie na wierzchu
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
A mój kot ma na to wszystko wyjeb...ne:polew:
-
B8 TrOOOOp
Wezyk nie zagiety gdzieś?
-
B8 TrOOOOp
:facepalm::facepalm::facepalm:
-
Wymiana żarówki światła przeciwmgielnego i demontaż kratki w przednim zderzaku Audi A4 B8
Ja kupiłem jedną 29W na próbę i teraz z jednej strony mam LED CREE z drugiej zwykła żarówka i porównując ilość światła to muszę powiedzieć że led CREE niby wydaje sie mocniejsze ale na ziemi światło jest o wiele słabsze niż ze zwykłej żarówki. Oczywiście o kolorze światła nie wspominam bo wiadomo
-
B8 TrOOOOp
U mnie też się kiedyś jeden wtrysk zawieszał, musiałem go popchnąć dopiero się zamykał, ale samo przeszło i teraz zamykają się bez problemu
-
B8 TrOOOOp
Najzabawniejsze jest to że nasza dzielna policja nie może gościa znaleźć:facepalm: nie bardzo wiem po co te kamery na skrzyżowaniach:facepalm: W NL gościu w ciągu kilku godzin pozbył by się najpierw samochodu (rekwirują bez względu na to kto jest właścicielem pojazdu) potem prawka, potem kilku tysięcy € a na koniec dla uspokojenia posiedział by sobie troszkę pod klamką
-
B8 TrOOOOp
Gościu jeździ na czuja, w najlepszym wypadku efekt będzie taki że zawinie się na jakimś słupie, w najgorszym rozwali kogoś innego. Normalnie motorynka poniosła chłopczyka:facepalm: A najlepsze są komentarze pasażera, gościu ma pare kilo szczęścia w portkach:facepalm:
- B8 TrOOOOp