Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. adne fociaki, no i furka oczywiście, dobra robota Grześ
  2. andynl odpowiedział(a) na Boras27 temat w Audi A4 B8
    Na początek zanieś aku do sprawdzenia do jakiegoś speca wyklucz najpierw najbardziej prawdopodobną opcję jesli to nie aku to wtedy szukamy dalej
  3. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przerabiałem ten temat ostatnio, trzeba ciągnąć dół ja podważałem trochę śrubokrętem, niestety nie jest z tym łatwo
  4. U mnie widać wszystko
  5. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a zwróciłes uwagę na tą dziwną nakładkę na ekran??? :facepalm: wyglada jak wklejone z trabanta coś
  6. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W reklamce pan mówi że wszystkie komponety są idealnie spasowane wyglądem do reszty auta :facepalm: nie wydaje mnie się, całkiem inna stylistyka i pierwsze co się rzuca w oczy to kwadratowe pierdołki w radio o pokrętle nawet nie wspomnę
  7. Byłem 3 razy w sierpniu teraz mi się nie opłaca gonić 1500km
  8. W końcu się odważyłem:) było Glamour:) i ten Mc:) Arrcio żona Cię na spota puściła ??
  9. Po ciężkich walkach kubły na śmieci zamontowane
  10. Kolego mam Opla Vivaro firmowego szyby na korbki brak klimy ale oświetlenie schowka pasażera jest, w A4 elektryka szyb, klima w standardzie ale podświetlenie schowka to już wyposażenie dodatkowe :facepalm:
  11. andynl odpowiedział(a) na c1_stunt temat w 1.8TFSI
    Miałem wlepkę pod maską z podana datą wymiany, koszt niewielki a zawsze to bezpieczniej, osobiście uważam że na takich rzeczach nie powinno się oszczędzać,
  12. a od kiedy w 3G Low jest dzyndzelek na joystiku? Na tyle co wiem w 3G Low nie ma przesuwania map
  13. andynl odpowiedział(a) na c1_stunt temat w 1.8TFSI
    Pierwsza wymiana od daty produkcji 3 lata każda następna co 2 lata. E tam mam autko z 2012 kupione w salonie i na wlepie miałem wymiana 2014 czyli po 2 latach
  14. na razie testuję elementy oświetlenia, później bedę sprawdzał gdzie najlepiej bedzie wyglądało, na razie TOP SECRET
  15. Podepnę się pod tę wypowiedź bo chłopak dobrze gada
  16. Na zamówienie też nie mieli? W niemieckim ASO maja te listewki nawet w kolorze czerwonym http://shop.ahw-shop.de/chromzierleisten-fuer-singleframe-misanorot-original-audi-a4-8k-tuning-leisten?c=3359
  17. Nie no gdzie ??? klapki lampki wkleiłem dla Hohe Nie mam pojęcia chłopaku, ja używam diód 5000 - 20000mcd dioda 10000mcd daje około 1,49 lm ile to K nie mam pojęcia poszukaj sobie po necie
  18. Może jakieś tanie zamienniki żarówek i dlatego wali błędem
  19. Proszę fotki z mikrofali ale może cos zobaczysz No mówię przecież że nie przytomny Na chwilę obecną eksperymentuję z oświetleniem konturowym
  20. Chłopie co Ty opowiadasz, b7 to auto z prostego arkuszu blachy B8 to całkiem inny kształt, poza tym szersze i dłuższe co totalnie zmienia to jak się jedzie tym autem i jak wygląda, to co opisujesz to B6vsB7. A wracając do tematu głównego chcesz dobre auto to dozbieraj sobie kasy i kup młode B8 końcówka przed liftem lub polift, aczkolwiek ja osobiście uważam że przedlift jest ładniejszy (no może poza małymi szczegółami) ale to moja prywatna opinia
  21. Ja mietoliłem to nożem do tapet ale ciężko szło musisz sobie opracować jakiś inny sposób. Blaszka ma około1 może 1,5mm aluminium Jutro po robocie Ci zmierzę
  22. Miałem wymiary od Griga-st (na fotkach) ale nie mam już tego niestety, jak chcesz to mogę Ci jutro zmierzyć w aucie Do wycinania używałem ostrego noża do tapet, aczkolwiek ciężko idzie a przydusić nie bardzo można bo te blaszki się odklejają od szmaty, nie wiem może lepsz by była jakas mikro piła , mały brzeszczocik albo coś w tym stylu. Najpierw wytnij sobie szmatę nożem a później walcz z blachudrą
  23. Może tutaj http://a4-klub.pl/index.php?/topic/263667-all-b8-andyjowa-deep-zee-blauw-perelka/page-21
  24. Podświetlenie klamek zewnętrznych? co Ty nieprzytomny jakiś ?? Tak i nie
  25. Janusz nie zapomniał, solidna firma ;-) blendy juz dawno na podkładzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.