Treść opublikowana przez andynl
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
adne fociaki, no i furka oczywiście, dobra robota Grześ
-
Brak prądu
Na początek zanieś aku do sprawdzenia do jakiegoś speca wyklucz najpierw najbardziej prawdopodobną opcję jesli to nie aku to wtedy szukamy dalej
-
B8 TrOOOOp
Przerabiałem ten temat ostatnio, trzeba ciągnąć dół ja podważałem trochę śrubokrętem, niestety nie jest z tym łatwo
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
U mnie widać wszystko
-
B8 TrOOOOp
a zwróciłes uwagę na tą dziwną nakładkę na ekran??? :facepalm: wyglada jak wklejone z trabanta coś
-
B8 TrOOOOp
W reklamce pan mówi że wszystkie komponety są idealnie spasowane wyglądem do reszty auta :facepalm: nie wydaje mnie się, całkiem inna stylistyka i pierwsze co się rzuca w oczy to kwadratowe pierdołki w radio o pokrętle nawet nie wspomnę
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Byłem 3 razy w sierpniu teraz mi się nie opłaca gonić 1500km
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
W końcu się odważyłem:) było Glamour:) i ten Mc:) Arrcio żona Cię na spota puściła ??
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Po ciężkich walkach kubły na śmieci zamontowane
-
Przesiadka na b8
Kolego mam Opla Vivaro firmowego szyby na korbki brak klimy ale oświetlenie schowka pasażera jest, w A4 elektryka szyb, klima w standardzie ale podświetlenie schowka to już wyposażenie dodatkowe :facepalm:
-
Long Life - serwis i wymiana
Miałem wlepkę pod maską z podana datą wymiany, koszt niewielki a zawsze to bezpieczniej, osobiście uważam że na takich rzeczach nie powinno się oszczędzać,
-
A4 2010r Lava Grey CAGA
a od kiedy w 3G Low jest dzyndzelek na joystiku? Na tyle co wiem w 3G Low nie ma przesuwania map
-
Long Life - serwis i wymiana
Pierwsza wymiana od daty produkcji 3 lata każda następna co 2 lata. E tam mam autko z 2012 kupione w salonie i na wlepie miałem wymiana 2014 czyli po 2 latach
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
na razie testuję elementy oświetlenia, później bedę sprawdzał gdzie najlepiej bedzie wyglądało, na razie TOP SECRET
-
Przesiadka na b8
Podepnę się pod tę wypowiedź bo chłopak dobrze gada
-
Listewki chromowane na grill
Na zamówienie też nie mieli? W niemieckim ASO maja te listewki nawet w kolorze czerwonym http://shop.ahw-shop.de/chromzierleisten-fuer-singleframe-misanorot-original-audi-a4-8k-tuning-leisten?c=3359
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Nie no gdzie ??? klapki lampki wkleiłem dla Hohe Nie mam pojęcia chłopaku, ja używam diód 5000 - 20000mcd dioda 10000mcd daje około 1,49 lm ile to K nie mam pojęcia poszukaj sobie po necie
-
Spalona żarówka ale która ?
Może jakieś tanie zamienniki żarówek i dlatego wali błędem
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Proszę fotki z mikrofali ale może cos zobaczysz No mówię przecież że nie przytomny Na chwilę obecną eksperymentuję z oświetleniem konturowym
-
Przesiadka na b8
Chłopie co Ty opowiadasz, b7 to auto z prostego arkuszu blachy B8 to całkiem inny kształt, poza tym szersze i dłuższe co totalnie zmienia to jak się jedzie tym autem i jak wygląda, to co opisujesz to B6vsB7. A wracając do tematu głównego chcesz dobre auto to dozbieraj sobie kasy i kup młode B8 końcówka przed liftem lub polift, aczkolwiek ja osobiście uważam że przedlift jest ładniejszy (no może poza małymi szczegółami) ale to moja prywatna opinia
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Ja mietoliłem to nożem do tapet ale ciężko szło musisz sobie opracować jakiś inny sposób. Blaszka ma około1 może 1,5mm aluminium Jutro po robocie Ci zmierzę
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Miałem wymiary od Griga-st (na fotkach) ale nie mam już tego niestety, jak chcesz to mogę Ci jutro zmierzyć w aucie Do wycinania używałem ostrego noża do tapet, aczkolwiek ciężko idzie a przydusić nie bardzo można bo te blaszki się odklejają od szmaty, nie wiem może lepsz by była jakas mikro piła , mały brzeszczocik albo coś w tym stylu. Najpierw wytnij sobie szmatę nożem a później walcz z blachudrą
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Może tutaj http://a4-klub.pl/index.php?/topic/263667-all-b8-andyjowa-deep-zee-blauw-perelka/page-21
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Podświetlenie klamek zewnętrznych? co Ty nieprzytomny jakiś ?? Tak i nie
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Janusz nie zapomniał, solidna firma ;-) blendy juz dawno na podkładzie