Treść opublikowana przez OLI_B5
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
Prze tłusta jest suka
-
Podsufitka przedlift Częstochowa
Sam prałem niestety :/ za obszycie jeden tapicer zaśpiewał mi 200zł więc tragedii nie ma. Ja Ci okleje za 100zł
-
Silver Fake S4
No silnik jest strasznie słaby , szczególnie po przesiadce z 1.8T 200+ w dodatku ponad 300kg lżejszym , także nie ma czym jechac i w dodatku pali jak smok ale baza pod 2.7 jest dobra
-
Silver Fake S4
No prawie bliźniaki Jeśli auto zostanie i wleci 2.7 to wpadną zegary z RS4
-
Silver Fake S4
Kiera b5 bardziej mi sie podoba gałka z mieszkiem raczej pojda do obszycia
-
Silver Fake S4
Siema Po sprzedaży przedliftowego B5 w 1.8T szukałem S4 , ale że przez ponad pół roku nie było nic ciekawego postanowiłem przejąć od kolegi Darkman poliftowe B5 w Quattro z silnikiem 2.4 i znów utrudniając sobie życie będe bawić się w swapy i inne tego typu kombinacje Poprzednie A4 Następca to : A4 B5 sedan Rocznik -1999 Silnik -2,4 benzyna V6 165KM Napęd -quattro Kolor -srebrny LY7W Z wyposażenia : - ori xenon z samopoziomem -10 PP( 4 poduchy+ boczne kurtyny) -2Din z RNS-E Led 2014 -nagłośnienie BOSE -carbonowe listwy S4 -skórzana kierownica S4 -czarne klamki wewn RS4 -Recaro grzane w elektryce -lusterka fotochromowe -ramiona wycieraczek z passata -podłokietnik -podgrzewane lusterka -czujniki parkowania tył w zderzaku -chłodnica wspomagania z A6 -zegary z FIS ( zegarek niestety analog) -chromowane obwódki szyb -szyberdach -4 elektryczne szyby -wnętrze full led Poza tym : -Kompletne body S4 , tylny zdeś z PDC -lusterka alu chrom S4 z fotochromem -grill RS4 -Avus III 18'' z oponami nexen 225/40 -gwint KW V1 -Heble przód 345mm z A6 C6 -heble tył 312mm z AUDI RS4 -kompletny wydech S4 Do pełni szczęscia brakuje tylko silnika S4 wraz z czarnym sufitem więc jeśli nie trafi się do wiosny jakaś ciekawa ori S4 to będziemy działać . Tak auto wyglądało po zakupie : Ogółem auto było strasznie słabo spasowane , wszystko wymagało regulacji więc pierwszym zakupem były wszystkie nowe ślizgi oraz dokładka z Cupry , odmalowałem również hamulce oraz lekko przepolerowałem lakier. Następnym zakupem były felgi ATS DTC 18'' 8.5'' na oponach 225/40 Obecnie auto prezentuje się tak : Póki co to by było na tyle , co dalej czas pokaże
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
calak wrzucasz liftowe poszycia czy zostaje ori ?
-
[ALL B5] Audi S4
pełen kozak
-
Wymiana kolumny kierowniczej na wersję po liftingu
Przy zmianie kolumny musisz mieć również rurkę łączącą kolumne z przegubem przy maglu . Kolumna z polifta jest również lepsza w regulacji , minus jest taki że cięzko stacyjke zdemontować , jedyne rozwiązanie to zmiana wkładek w zamkach , chyba że ma się alarm z pilota dokładany . Mam kolumne poliftową z scyzorykiem jakbyś chciał, jak coś PW to wytłumacze Ci co i jak
-
[ALL B5] A4 B5 sedan Wisienka 1.8 ADR
Wszystko robione solidnie , fajny oem+
-
szarpie a4 b5 1.8t aeb
Sprawdz DV czy nie przepuszcza , filtr niedrogi to możesz wymienić przy okazji
-
Zmiana Kierownicy audi a4 b5
Dokładnie , jeśli chcesz redukcje to zapraszam , mam ostatnie sztuki
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Ta kiera wyglądała by dobrze gdyby miała poduche z TT z srebrnym ringiem
-
[ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
Jasne oklejanie prosta sprawa , dobrze dopasować , suszarka i idzie ładnie
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie macie jakiś sprawdzony sposób na ukręconą srube kolektor-turbo ? Jedną mi typ ukręcił i siedzi w turbawce oddam za 550 , plecionka w bdb stanie , 5- 8 tysi przelotu
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Myśle nad Tico , może seicento S/B6
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Auto sprzedane , do zamknięcia...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie nie szuka ktoś DP ? Mam do sprzedania to górne z plecionką , spawane w tamtym roku przez Inkognito , początek 2.75 przechodzące w 2.5 pod jedną sonde
-
Mechanizm opuszczania szyb
Raczej nie dorwiesz takiej ramki , ja wyrzuciłem na złom.. Może warto pomyślec o zamontowaniu elektrycznych szyb ? Jak coś to mam podnosniki z wiązką
-
[B6 AWX] Oem +
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Może pomyśl o stickerboombie- CZERWONA PERLA :)
Szkoda że nie zmieniłeś całych drzwi na poliftowe bo te przedliftowe klamki są paskudne- Drzwi od kierowcy
Ramke drzwi masz na 4 srubkach na torx , poluzuj je lekko i założ boczek i podomykaj drzwi kilka razy powinno sie ułozyć- Drzwi od kierowcy
Z zewnątrz drzwi równo się zgrywają ? Może nie załozyłeś takich pianek na ramki i boczek niżej siada- [ALL B5] Gold & Black by Aroo
Kratki i spryski mogłeś zrobić w kolorze - Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]