Treść opublikowana przez OLI_B5
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Poprzeczne silniki ( chyba wszystkie ) maja 28 ząbow to nie wiem jak on to spasował
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
G60 ma 28 zębów, szukaj tak jak pioteros pisze:wink:
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Narazie delikatnie jezdze żeby sie ułozyło ale klei się ładnie a pedał wsumie miękki jest
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
No także tego wczoraj wpadło sprzęgło sachsa od AWX'a , cięzko sie przyzwyczaić do nowego sprzęgła
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
Szkoda auta , dobrze że trafia w dobre ręce , kaju nie płacz następne będzie lepsze:tonguemad:
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Kompletny silnik ok 3tys, skrzynia z łapami , półoski z przegubami , linka gazu , wszystkie płyny i filtry , spawasz wydech, większosc przewodów chłodzenia itd trzeba jakoś połączyc bo sa inne więc dużo opasek sie przyda , łaczysz wiązki , ogarniasz immo i hula , no i oczywiscie większe heble, ja miałem ADP , robiąc samemu trzeba liczyć 4-5k:wink:
-
[B5 APS] by czorny
Odpalcie wkońcu to:decayed: A modzisz odrazu wydech czy seria?
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Ja nic nie wciągam , a wyścigi sa nielegalne
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To ja sie troche cykam:grin:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
rozjebałem was na szybko Leon 1.8t 180ps 4x4 na vaginie
-
[B5 APS] by czorny
Jestem ciekaw elektryki:whistling:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- [B5 APS] by czorny
Ogarnialiscie te kostki ?- [B5 APS] by czorny
Na co tak rozkręciliscie podszybie i wykręciliscie klime?- [B5 APS] by czorny
Ja nie wnikam ale z tego co mówił to 2.4 mu pasuje i o wiele tańszy- [B5 APS] by czorny
2.4- [B5 APS] by czorny
Powodzenia przy swapie:decayed:- Zmiana silnika z 1.6ADP na 1.8
Na łapy wszystko pasuje , skrzynie pasowało by od 1.8 wrzucic ale z 1.6 chyba tez tragedii nie będzie .- [ALL B5] Juziowe a4 1.8t
Ja bym dorzucił dystanse , felgi w grafit , dymione kierunki , przyciemnił folia lampy i było by mega:jerk:- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jak jest eu to wszystko będzie git , ogarniasz immo i auto jezdzi- [B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
No musiało być juz przytyrane i nie wytrzymało No ale ostatnia kreska dobrze poszła:wink: A4 B6 1.9tdi vs leon 2.0tdi vs A4 B5 1.8t - YouTube- [B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Nie , gumy też nie paliłem:whistling:- [B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Jednak tarcza a nie docisk- QUATTRO szarpie podczas puszczania sprzęgła przy ruszaniu
Mi towarzyszył wczoraj, pewnie cięzko sie rusza na 1 i 2 a reszta dobrze wchodzi?- QUATTRO szarpie podczas puszczania sprzęgła przy ruszaniu
Słychać jakies harczenie? Ja miałem wczoraj to samo i sprzęgło rozsypało sie w drobny mak:facepalm: - [B5 APS] by czorny