Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. D4NTE odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Kurcze tyle że już go kupiłem a gość w sklepie motula mi polecił właśnie tego... :-/ Jaki preparat do tego płukania polecasz?
  2. D4NTE odpowiedział(a) na decard86 temat w 2.0
    Jeżdżę na Valvoline 10W40 prawie od 3 lat korciło mnie by sprawdzić inny polecany olej w tym wątku i kupiłem już motula 6100 synergie+, będę niebawem zmieniał i zastanawiam się nad tą plukanką, czy warto ją zrobić?
  3. Ok 1200 zł z przesyłką, fajne ciche opony bardzo dobrze kleją na suchym i na mokrym. Mają ranty ochronne no i są wzmocnione.
  4. D4NTE odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  5. Siemka ...ale urwał...
  6. Siemka heh dawno nie było dyskusji co kupi boski :-)
  7. Ja kupiłem na allegro na ten sezon 18 Nexen n-fera su4 XL cena i jakość super.
  8. Gratki zakupu... super autko się prezentuje, plany ciekawe. Powodzenia w dalszych modach i bezawaryjności przede wszystkim
  9. Powitać ...ja wczoraj kopałem w gałe...
  10. D4NTE odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  11. Na szczęście nie, zdążyłem wyjechać do pracy, koleżanka mi mówiła że był konkretny dzwon...
  12. zamyślony...bo spieszyłem się...a tu jak na złość wszystko stało :-P
  13. Jeżeli to ten wzór to ładne kółko Znajomi z pracy tam diesla tankują i sobie chwalą...ja benzynę 98 nieraz lałem i też nie zauważyłem żeby coś było nie tak z jakością
  14. Poka co to za koło
  15. Józek miażdżysz konstrukcje tymi modami....fura malyna...
  16. D4NTE odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemka Podpinam się, gdyby miał ktoś szary to byłbym na kupnie (bez lodówki)
  17. zgadza się a ja cie nie widziałem:)Zajęty byłeś bajerą z pasazerką mijałem Cię na torowisku przy kościele ;-) aaaaa:) żonke z pracy wiozłem do domku:) Wszystko jasne
  18. zgadza się a ja cie nie widziałem:)Zajęty byłeś bajerą z pasazerką mijałem Cię na torowisku przy kościele ;-)
  19. Trzeba by kilka dni wcześniej zaproponować termin to myślę że chętni się znajdą. Ja jestem za :-)
  20. Będziesz zadowolony, Michelin to Michelin

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.