Treść opublikowana przez D4NTE
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja mogę być grającym trenerem
-
Moja S4 B8 upragniona :)
Ładniej wyglądała mordka z ori grilem s4, co najwyżej można by było go malnąć w czarne piano
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bry Łukasz graty nowej furmanki
-
A4 B8 Avant 2013 S-line Competition Plus ;177PS Quattro ; 19/35/255
Bardzo ładne autko (czerwone najszybsze :-) ) zbieraj powoli graty od competition będzie prze kocur Powodzenia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- A4 B8 3.0 TDI CCWA Quattro* NOWY MOTOR * 313PS 620 Nm 20" Dakar Beige*
Bardzo ładna dopieszczona B osiem. kolorek mega, zawias i koła dobrane ze smakiem. Podoba mi się Będę obserwował co się tu będzie działo. Pomyśl o zderzaku poliftowym z tyłu, ładnie się zgra z lampami.- [CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Zima...emoji16] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No powiem że to żenua w wydaniu audi i szkłemdupywycieranie. Jakie to koszty żeby rury były proste i dołożenie kielicha dla spalin dla tej rozety no ale przecież za wszytko trzeba skroić i to mnie w audi najbardziej wku... ta ich pazerność na każdym możliwym dodatkowym detalu. W tylu kampaniach co są i wszędzie obdarowywują elity grubymi furami to trzeba gdzieś kogoś rąbać na kasę... to uderza w klienta indywidualnego - niestety. Z roku na rok tracąc tym klientów.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale ujnia a tak poza tym kosmos- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tomek pytałeś co mam w halogenach to są te żarówki h8 Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Dzięki za wczorajszego spota Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Też zajade Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Od b6 do B8 są to idealne parametry felg do A4- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w b6 miałem felgi o takich parametrach tylko oponki 225/40- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
poszło pw- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak Ci się spodobają to najwyżej weźmiesz sobie bez opon- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czekam na propozycje na PW- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak to są te ze zdjęcia 8,5j et 29. Opony są na nich 245/40 (nie wiem czy aby nie za szerokie do Ciebie) cena za 19 jest wysoka dlatego się mocno zastanawiam Napisz na pw propozycje ile byś za nie dał- S4 b8 avant 2009
Ładna furmana jaki przelot, co masz w planach?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
miałem Ci od razu pisać że te na foto to nie ori Gdybyś chciał mam 18 z A5 na sell Ja się zastanawiam nad takimi 19- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ten wzór ori w 18 nie wychodził- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Radziu 20 cali w b7 szacun. Gwinta pakujesz aby nie tarło?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać- A4 B8 2.0 TDI LIFT QUATTRO by czaki
Fajny biały wypas! Graty zakupu, niech dzielnie służy- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
100 lat Łukasz - A4 B8 3.0 TDI CCWA Quattro* NOWY MOTOR * 313PS 620 Nm 20" Dakar Beige*