Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

D4NTE

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez D4NTE

  1. ja mogę być grającym trenerem
  2. Ładniej wyglądała mordka z ori grilem s4, co najwyżej można by było go malnąć w czarne piano
  3. Bry Łukasz graty nowej furmanki
  4. Bardzo ładne autko (czerwone najszybsze :-) ) zbieraj powoli graty od competition będzie prze kocur Powodzenia
  5. Bardzo ładna dopieszczona B osiem. kolorek mega, zawias i koła dobrane ze smakiem. Podoba mi się Będę obserwował co się tu będzie działo. Pomyśl o zderzaku poliftowym z tyłu, ładnie się zgra z lampami.
  6. No powiem że to żenua w wydaniu audi i szkłemdupywycieranie. Jakie to koszty żeby rury były proste i dołożenie kielicha dla spalin dla tej rozety no ale przecież za wszytko trzeba skroić i to mnie w audi najbardziej wku... ta ich pazerność na każdym możliwym dodatkowym detalu. W tylu kampaniach co są i wszędzie obdarowywują elity grubymi furami to trzeba gdzieś kogoś rąbać na kasę... to uderza w klienta indywidualnego - niestety. Z roku na rok tracąc tym klientów.
  7. ale ujnia a tak poza tym kosmos
  8. Tomek pytałeś co mam w halogenach to są te żarówki h8 Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  9. Powitać Dzięki za wczorajszego spota Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  10. Też zajade Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  11. Od b6 do B8 są to idealne parametry felg do A4
  12. w b6 miałem felgi o takich parametrach tylko oponki 225/40
  13. Jak Ci się spodobają to najwyżej weźmiesz sobie bez opon
  14. Czekam na propozycje na PW
  15. Tak to są te ze zdjęcia 8,5j et 29. Opony są na nich 245/40 (nie wiem czy aby nie za szerokie do Ciebie) cena za 19 jest wysoka dlatego się mocno zastanawiam Napisz na pw propozycje ile byś za nie dał
  16. Ładna furmana jaki przelot, co masz w planach?
  17. miałem Ci od razu pisać że te na foto to nie ori Gdybyś chciał mam 18 z A5 na sell Ja się zastanawiam nad takimi 19
  18. ten wzór ori w 18 nie wychodził
  19. Radziu 20 cali w b7 szacun. Gwinta pakujesz aby nie tarło?
  20. Fajny biały wypas! Graty zakupu, niech dzielnie służy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.