Treść opublikowana przez jaccov6
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
zgłaszam swoją obecność
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
róbcie w sobotę
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
jak to ugryżć by mi książkę pobrało?Wyświetla na tel komunikat że urządzenie chce pobrać naciskam ok i za chwile to samo:kwasny:Tel.uruchamiany ponownie,rns też i nie pobiera (rns-e,moduł C,tel.SGSII)
-
wypadanie zapłonu szarpanie
zapalający się check to raczej rzecz nagminna w asn.Ja walcze rok i w długą trase zabieram vaga.zadzwoń do aso może załapiesz się na akcje wymiany cewek(nie rozwiąże to problemu ale wyeliminujesz jedną z przyczyn)
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jak spot bedzie 11.01 to zalece Artur82 blut działa ale będzie kilka pytań
-
Spoty Olsztyńskie
co trzeba?
-
B6 DIVISION
KARTA PLATINUM SD 4GB nawigacja aparat NIE SDHC (3796663686) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. takie kupiłem i śmigają
-
B6 DIVISION
w każdym sklepie budowlanym kupisz około 20zł.Są uniwersalne podłączenie boczne
-
Spoty Olsztyńskie
ja jeszcze od świąt daje ,znaczy teraz sie leczę.11,12,25,26 styczeń odpadają w inne dni się pisze:drinks:
-
Regulacja wałka rozrządu - brakuje mocy na wysokich obrotach
zaraz ktoś napisze że sam pasek to trzeba wymieniać co druga wymiane oleju:decayed:W naszej rodzimej produkcji polonezie nawet paska nie wymienia się przy przebiegu 60-80 tysi
-
Spoty Olsztyńskie
czyli 3 styczeń:wink:bo najważniejsze to nie dopuścić do kaca..od świąt:naughty:
-
Opinie o silniku i koszty
to chyba przy sporcie.Mojego asn-a tylko dreczy wypadanie zaplonu przy ostrej jezdzie a ze czesto tak latam to nerw jeszcze wiekszy.Do reszty bez wiekszych uwag.No moze jeszcze dzwiek pracy moglby byc ciekawszy dla ucha lecz nie jest to sportowe auto tylko auto rodzinne.
-
Spoty Olsztyńskie
ja.zaczynam miec lekkie obawy
-
Spoty Olsztyńskie
tez nic mi to nie mowi.A nasz moderator to zyje?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
podmieniłem cullmana na moduł c,telefon łączy się z modułem lecz przy wybieraniu numeru rns-e wycisza się ale nie słychać dzwięku wybierania ani rozmówcy ja jestem słyszalny,ogólnie cisza w aucie.Czytając wątek ktoś juz maił taki problem i winne było złe podłączenie tel+ i tel- u mnie jest wszystko dobrze podłączone.Jeszcze nie robiłem kodowania ale czy to mogło by być przyczyną?
-
Przyceimnione Szybki
zabrali mi dowod zanim odebrelem twardy :mad:.Droga e7 elblag drogowka SUper-b.Szybki pomiar moje glupie tlumaczenie ze dopiero kupilem i chyba fabrycznie tak bylo...Kupno szybek na alledrogo szybka podmianka przed przegladem i dalej sie lata:)
-
Niefajny dźwięk przy max. skręcie
zacznij od sprawdzenia oslon przegubów.
-
Pobieraczek dostał karę.
nie dalem sie dziadom choc nekali mnie chyba z pól roku:mad:.Wysyłałem im info by dali sobie siana.Teraz juz minelo 3lata
-
B6 DIVISION
jeszcze dwa ciechany chłodzą się
-
B6 DIVISION
Pewnie polerke kątówką robi:decayed: zwłaszcza że dziś piątek
-
Spoty Olsztyńskie
moje dopiero dziś dotarły do Poznania:wink:
-
Spoty Olsztyńskie
no poleciały.Dostałem zamienniki lecz jedna mi się trzyma tylko na uchu i na wtyczce.Mam nadzieje że przy hamowaniu aku z sobą nie zabierze
-
Spoty Olsztyńskie
wole się nie wypowiadać:wink:jeszcze naklejki przywal monster:grin:branie na mieście pewne..ale spoko ja wole czerń,biel lub czerwień czereśniowa:wink: a tym czasem dzieci rosną i prawie nie zauważalnie małe zmiany:wink:
-
B6 DIVISION
browar w łapę bo zaczyna się dobre klasyczne kino akcji na tvp1:Gorączka:wink:
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
kostkę z aso lub z aldrogo najlepiej z uciętymi przewodami bo piny z cullmana bez dodatkowej ingerencji nie podejdą do nowej kostki bluta. dodatkowe 2 przewody can zwinięte w tak zwany "kłos"