Treść opublikowana przez wroblito
-
gabka pod oslona silnika b7
Witam. czym zastapic lub czy mozna dostac sama gabke z pod oslony silnika do b7 ? Wykruszyla sie i pokrywa denerwujaco drzy na silniku... zwykla jakas gabka nie bardzo do temperatury
-
Nie działa nawigacja Audi a4 b7
Do kompa poszla plyta z mapa czy ogolnie dvd jakas? itaki zabieg ruszyl laser w rns-e?
-
Opcja TV-in i kamera cofania w RNS-E w Audi A4 B6
podeslalbys mi wiadomosc ile taka przyjemnosc sie ceni? co za ile i wogole.
-
mocowanie filtra powietrza
1,25 euro chyba tylko chcialem sie upenic czy numer ktory podalem to wlasnie to. Ale dzieki za odp
-
Demontaz przedniego zderzaka
8E0807893 - sruba(trzpien mocujacy) 1,85 euro 8E0807278 - prawa listwa mocujaca(plastikowy pan) 4,45 euro 8E0807277 - lewa listwa mocujaca(plastikowy pan) 4,45 euro WHT001002 - nakretka do sruby 0,5 euro Ceny i numery wg etki
-
mocowanie filtra powietrza
Witam potrzeboje numer czesci do zamocowania filtra powietrza zaznaczonego na zdjeciu. ---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 16:21 ---------- 8E0129557A czy to moze jest to wg etki. nit rozprezny 11mm...???
-
Szwankującą nawigacja Navigation Plus
Moglbys powiedziec cos wiecej o takim czyszczeniu?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Mini pc android 4.0 + rns-e. jak myslicie czy cos by z tego wyszlo?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam jak cena za MOTUL SPECIFIC VW 505.01 a jaka za MOTUL SPECIFIC VW 506.01 oraz Filtr pow jakis dobry mann czy cos?
-
RNS E wymiana lasera instrukcja
za zalozenie 50 zl wiec cena dobra
-
Czyszczenie soczewki lasera RNS-E?
osobiscie nie "oralem" napedu a i tak dokonal zywota, 7 lat pociagnal w sumie. Z plytami to racja ale najlepiej i tak by bylo na karcie zapodac mapke.
-
czyszczenie lasera rns e
nozyki od wyzynarki tez podejda od biedy
-
RNS E wymiana lasera instrukcja
W tej cenie jest sam laser czy odrazu montuje?
-
Demontaz przedniego zderzaka
Ciezka sprawa bo srubki mocyjace gril sa od tylu a jest ich kilka, Nie jest tak ciezko odkrecic zderzak jak by sie wydawalo. Pomalu sie zrobi. Przedluzka i nasadka 10 najlepiej troszke dluzsza bo srubka na ktorej jest nakretka jest nie wiadomo po co sporo dluzsza od nakretki i krutka nasadka po paru obrotach slizga sie bo sruba ja odpycha ale wszystko do zrobienia nawet dla laika
-
Czyszczenie soczewki lasera RNS-E?
Mysle ze nawet tyle co do samej wymiany lasera... Nie popisaly sie niemce z tymi napedami
-
czyszczenie lasera rns e
ja kupiłem te z allegro i co prawda da rade nimi wyciągnąć ale ile przy tym srania to mała bania Kolega z forum ma eleganckie wyjmaki po 5zl za dwa. bezproblemowo robia robote tylko nie pamietam nicku
-
Nie działa nawigacja Audi a4 b7
W sumie jak i tak mam laser do d... to mozna sprobowac
-
Jaki dodatek do ON na dłuższą trasę
Ja zastosowalem stp do czyszczenia i calkiem calkiem ale najlepszy powinien byc LM 2666 ---------- Post dopisany at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany at 13:04 ---------- Mam coś podobnego i leży w garażu - okazało się po przeczytaniu instrukcji - że trzeba wlewać za filtrem paliwa jakoś - już mi się nawet nie chciało. Czasami lepiej doczytać jak sie stosuje. Jak coś to mogę odstąpić za 1/3 ceny. napiszs kolego na pw jaka by cie cena interesowala za ten LM 2666
-
Nie działa nawigacja Audi a4 b7
potwierdzam mapki od kolegi sa eleganckie i pewne ---------- Post dopisany at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany at 13:00 ---------- Z ta plyta czyszczaca to sam nie wiem bo ogrom ludzi mowi ze po uzyciu takiej plyty laser do niczego juz calkiem A jakiej kolego uzyles tej plytki?
-
Nie działa nawigacja Audi a4 b7
to pewnie jednak mam laser do wymiany ale za 500 zl to tak srednio mi sie oplaca... Chyba ze ori plyta poleci Gdyby tak dalo sie przeszczepic to ustrojstwo z czegos innego
-
Demontaz przedniego zderzaka
ta przedluzke do wykrecenia lampy tylko w aso mozna kupic ?
-
Spociki w Kielcach
Witam.Czy podczas jakiegos spociku ktos uzyczylby mi plytke z ori mapa na pare min bo nie wiem czy wymieniac laser w rnse czy plytke mam do du..y, a nie mam u siebie dojscia do tego. Mam zalatwiona na forum 2012 i kicha
-
Nie działa nawigacja Audi a4 b7
Witam, czy ma jakies znaczenia jak wlozymy odrazu do navi rnse plytke z mapa 2012 jak jest z 2005 roku. czy moze miec to wplyw na niewczytywanie plyty? Czy poprostu wkladamy najnowsza zamiast starszej i ma dzialac?
-
[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
---------- Post dopisany at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany at 11:13 ---------- [/color] Nie pijam takiej chemii wolę soczki marchwiowo bananowe a jak już jest okazja na chemię to FINKA ---------- Post dopisany 22-11-2012 at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany 18-11-2012 at 14:18 ---------- Dziś dotarły żaróweczki,trzeba zakładać ostatnio coś mgliste poranki http://s11.postimage.org/oig6fzzcj/zar_wki.jpg Moglbys podac namiar na takie zaroweczki?
-
[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
Podziękował Takie żarówki ZAROWKI LED AUDI A4 A6 DO JAZDY DZIENNEJ XENON DRL (2839116882) - motoAllegro pojawiaja sie jakies bledy z ta zarowka na fisie w b7 czy normalnie auto ja widzi?