Treść opublikowana przez marcin j
-
[ALL B6] Dokładka a'la s-line
W tej cenie znajdziesz ori dokładkę sline , a nawet taniej , koszt kratek to ok 80 zł, najdroższy jest dolny gril środkowy ok 350 zł nowy a o używkę ciężko.
-
[ALL] Kilka ciekawych gadżetów z "carbonu"
http://cgi.ebay.de/Audi-TT-8N-A4-S4-A3-S3-A6-S6-Carbondekor-Schluessel_W0QQitemZ260411237070QQcmdZViewItemQQptZAutozubehör?hash=item3ca1b822ce&_trksid=p3911.c0.m14&_trkparms=72%3A1229%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318%7C301%3A1%7C293%3A1%7C294%3A50 Chyba byłbym zainteresowany,przemyśle i dam znać, proszę autora wątku: czy aktualne jest jeszcze to ,że będziesz zamawiał jakis gadżet??? Nie wyświetla mi się carbonowa część nr 6 , czy to chodzi o lotke na klapę??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj powodzenia w zakupach
-
[ALL] Szukam ciekawego odtwarzacza VIDEO/DVD
poziek dawaj foto po montażu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
za***isty masz zamek ykk :kox:
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Podobnie pomyślałem , byłoby jak znalazł do shwarz pakietu, ważne żeby tobie odpowiadało . Reszta
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum , zapraszam także do wątku spotów krakowskich
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak sie gość tłumaczył , przetalent
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [B5 AFN] Raport po podpieciu do kompa - pomoc
Pkt1, Być może przepływomierz padł http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t74901.0.html;highlight=17552+p1144 Pkt2. Pisałeś kiedyś już o tym , :gwizdanie: Pkt 3. coś dzieje się ze sterownikiem abs, nie ma sygnału ze sterownika (pompy) , oby nie padnięty , naprawa skomplikowana i nie zawsze sie udaje , a używki na allegro nie tanie. Zdarza się w b5 Pkt 4. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t43992.0.html;highlight=17656- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na pokładzie forum a4 klub, o pomocy w twojej sytuacji pytaj w wątkach sptkań zachodniopomorskich, lub podjedż na spota w tym regionie http://www.a4-klub.pl/smf/zachodniopomorskie-b94.0/ Powyżej link Możesz również założyć temat w odpowiednim dziale , z twoją propozycją.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam witam- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:gwizdanie:- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na pokładzie forum , zajrzyj też do spotów krakowskich- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber jak sie masz do mojego auta, po moim poscie, po spotkaniu w gk, bo tak naprawde nie czuc u mnie ze auto jedzie , ale robie wszystkie 1.9 po programie [br]Dopisany: 26 Maj 2009, 02:25_________________________________________________Wszystkie miałem na myśli 1.9 z którymi mierzyłem, odczucia nie ma , ale efekt jest i o to chodziło. Jak by było odczucie to mechanika nie pożyła by u mnie długo.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
UUUU biedruch nie fart straszny, siemian jesteś gość, lubie cie pieronie przecierz. PS. Nie wszystko jest Nurburgring- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja też twoje chwale , spoko loko,tak se myśle , że na drodze tak nie robisz [br]Dopisany: 25 Maj 2009, 16:55_________________________________________________ A ja chwaliłem Twoje auto... A tak w ogóle to o co Ci niby chodzi...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na pokładzie forum .- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Po pierwsze, Cuber do twarzy ci w sedanie , szczególnie w moim Po drugie , tak sobie myślałem, o twojej opini i wydedukowałem , że jednak seryjny avf ma inny przebieg momentu i mocy, u mnie założenie było , żeby nie było jebni..ęcia, nie obciążało zbytnio turbo i sprzęgła, stąd pewnie takie Twoje odczucia , powiem ci że jak wsiadłem do autka kolegi pav7 to też bym powiedział , że auto mu lepiej jedzie , ale droga weryfikuje . Ba nawet znajomy miał identycznego avanata w b6 1.9 q z programem gdzie było odejście odczuwalne i myśłałem ,że nie mam z nim szans , a jednak spoko. Po trzecie: siemian, nie obraź się, ale auto czasem jest mądrzejsze jak kierowca, nie jest to atak na Ciebie z mojej strony,szerokości dla Ciebie i pokory na drodze . Sory , ale po Twoim odjeżdzie z GK musiałem Ci to napisać. Po czwarte miło było poznać nowych Po piąte , jak bedzie jakiś mecz w trakcie spota , to spokojnie można u mnie oglądnąć w aucie , za miejsca w loży.... 2 rząd płatne przelewem , najlepiej Żywcowym :>[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 02:19_________________________________________________Po szóste , "coming home"u mnie działa , nie da nic przysłanianie w dzień , jednak musi być ciemno- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Pany proszę odznaczyć na liście ładnie moją Iwonkę , życze sobie w kolorze np fioletowym , tak że by było inaczej. A jak co, to w Japoni też was znajde , ale z tym odznaczeniem nie żartowałem , tak rozweseli tą liste.- [Małopolska] Widziany, widziana
przewidziałem i dlatego dałem 2 Pozdrawiam- [B5 1Z] Jak naprawić gąbkę w fotelu z S4
Może znajdź tapicera i podjedź do niego , powinien sobie poradzić, albo próba sklejenia klejem na bazie wody, jeżeli takie są , bo szczerze nie wiem - [B5 AFN] Raport po podpieciu do kompa - pomoc