Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ja74687

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ja74687

  1. ja74687 odpowiedział(a) na Czuczu87 temat w 1.8
    kolega wyżej napisał wszystkie potrzebne info Ale pomyśl czy jak chcesz mieć taki bajer to nie lepiej by było zamontować od razu licznika z pełnym FIS-em
  2. TZN. powinno być o niebo lepiej, ale na 100% normalnie nie będzie powinien odzyskać moc, ale np. obroty mogą zafalować czasami. Na pewno powinieneś poczuć różnicę
  3. oczywiście że tak bo ECU nie wie jaką mieszankę ma dozować :)jak mu daję złe odczyty to może go zalewać i dlatego nie idzie odłącz ją i zobacz czy pomoże najlepszy sposób
  4. ja74687 odpowiedział(a) na seba17272 temat w 1.8
    kup zwykły uniwersalny środek do czyszczenia w sprayu w każdym motoryzacyjny sklepie dostaniesz
  5. ja74687 odpowiedział(a) na aliena4 temat w 1.8
    albo gdzieś nieszczelność jest możliwe że odma strzeliła, jak odpalisz silnik to psiuknij plakiem w okolicach kolektora ssącego, jak nie będzie różnicy to znaczy że jest dobrze a jak coś się będzie działo to jest nieszczelność
  6. w adr z 95r. nie było tego
  7. ja74687 odpowiedział(a) na jajoszny temat w 1.8
    Podstawa to VAG
  8. ja74687 odpowiedział(a) na aliena4 temat w 1.8
    masz LPG ?? U mnie było bardzo podobnie jak mi LPG porozwalało mapy skasowanie starych map + przejechanie ok 200 km na PB później ustawienie map i problem znikł
  9. ja74687 odpowiedział(a) na misiek547 temat w 1.8
    no to dobrze że pompa a nie obwód bo tam od groma tych kabelków jest
  10. znaczy że spala olej i przez to źle spala mieszankę, a nie gotuje ci się, sprawdź przewody od chłodnicy czy twarde może uszczelka pod głowicą strzelia, a jak nie to do sprawdzenia ciśnienie w cylindrach może pierścienie żywota dokonały I jeszcze zobacz co VAG pokaże
  11. ja74687 odpowiedział(a) na misiek547 temat w 1.8
    o no to znaczy że za małe napięcie miał żeby zwarło przekaźnik Do sprawdzenia będziesz miał wszystkie przewody które są przykręcone do skrzynki z przekaźnikami sprawdź dokładnie masę tą która jest przykręcona do karoserii zaraz pod bezpiecznikami
  12. ja74687 odpowiedział(a) na misiek547 temat w 1.8
    to przekaźnik tak ale czy jego obwód jest sprawny to nie sprawdziłeś musisz zobaczyć czy w samochodzie zaskoczy jak nie to znaczy że coś obwodem jest nie tak Jak dobrze pamiętam to do samych przekaźników jest inny bezpiecznik a masą ECU steruje (ale ręki sobie obciąć nie dam )
  13. ja74687 odpowiedział(a) na misiek547 temat w 1.8
    aha czyli musi być tak że podczas kręcenia nie idzie napięcie na pompkę do sprawdzenia masz przekaźnik (bo bezpiecznik sprawdzałeś) zobacz jeszcze inne bezpieczniki i zrób tak rozbierz przekaźnik ten szary pierwszy od strony pasażera, czyli ściągnij z niego obudowę (tylko w miarę delikatnie) wsadź go z powrotem i przy kręceniu zobacz czy się zewrze jak nie to znaczy że padł przekaźnik lub jego obwód a jak się zewrze to napisz będziemy dalej myśleć od razu przeczyść jego styki (ja przeczyściłem je zamaczając kawałek chusteczki w spirytusie i przejechałem tam chusteczką ). Jeżeli nie pomoże to napisz ---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:32 ---------- Tylko pamiętaj nic na siłę, rób wszystko z głową i z czuciem żeby nie porozwalać Przekaźnik jak rozbierzesz też uważaj żeby niczego tam nie oderwać
  14. ja74687 odpowiedział(a) na misiek547 temat w 1.8
    bo myślałem że ci bezpiecznik spaliło jeżeli paliwa ci nie podaje i pompka sprawna to musi być albo przekaźnik albo bezpiecznik, no chyba że gdzieś jeszcze wężyk od PB ci rozwaliło ale to by lało Musisz dokładnie zdiagnozować czego brakuje czy iskry czy PB
  15. ja74687 odpowiedział(a) na misiek547 temat w 1.8
    a bezpiecznik ?? nie syczało ci z baku czasami ??
  16. a podłącz przepływkę i odłącz mu sondę
  17. do sprawdzenia logi przepływki i sondy
  18. ja74687 odpowiedział(a) na jajoszny temat w 1.8
    przepływomierza Vag-iem nie ustawiasz zresetuj może jeszcze ECU i zobacz co się stanie jak nie pomoże to zrób logi przepływki i wrzuć do działu VAG tam sprawdzą i bedziesz miał pewność
  19. nie nie może Powoduje on to że : syczy z baku, może palić bezpiecznik od pompy jak i również samą pompę, falowanie obrotów i więcej chyba nic Silnik powinien odpalić
  20. jak chcesz zobaczyć czy to łańcuszek to ściągasz pokrywę zaworów i musisz zobaczyć na niej czy łańcuszek ci jej nie porysował jak jest poszarpana, i przy wciśnięciu napinacza możesz go w ogóle wcisnąć to zapewne jest padnięty
  21. ja74687 odpowiedział(a) na djzak temat w 1.8
    vagiem sprawdź ogólnie czy błędów nie ma Możliwe że te poduchy wszystko na to wskazuje, jak pisałeś że na dwumasie nie ma luzów i silnik ze spalaniem nie ma problemów (tzn. chodzi równo na wszystkich garach) to tylko poduchy zostają
  22. ja74687 odpowiedział(a) na FLB temat w 1.8
    dokładnie jak o te silniki się dba to wiele lat bezawaryjnie potrafią posłużyć
  23. ja74687 odpowiedział(a) na djzak temat w 1.8
    a świece kiedy wymieniane ?? Podłącz VAG może coś pokaże I jak buda zaczyna drżeć to silnik pod maską jak się zachowuje skacze czy raczej w miejscu stoi ??
  24. nie dają tylko stuka o obudowę pokrywy zaworów
  25. ja74687 odpowiedział(a) na FLB temat w 1.8
    To też jest normalne ssanie się przecież włącza na zimnym

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.