Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ja74687

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ja74687

  1. ja74687 odpowiedział(a) na Grabek94 temat w 1.8
    może i da jak nie masz zbyt dużych rąk to da ale nie wymienisz już jej lepiej do mechanika oddać niech sprawdzi wszystkie i powymienia te co zużyte
  2. ja74687 odpowiedział(a) na Grabek94 temat w 1.8
    moim zdaniem bez ściągania przodu się nie obejdzie Jeżeli uda ci się nawet ściągnąć te paski to i tak więcej nic nie zrobisz bo tam jest cholernie ciasno
  3. a nie klekocze czasem to coś na pokrywie od filtra powietrza ??
  4. po logach które zrobisz za pomocą VAG-a na oko nie stwierdzisz niestety
  5. Vag-iem musisz EEprom mu zmienić wtedy go wyłączysz Ale to musisz w dziale VAG napisać na pewno ktoś ci tam poradzi kiedyś na forum opisałem jak przeczyścić styki między pętlą a wtyczką u mnie przeczyszczenie pomogło i jak do tej pory nie ma problemów niestety kierownicę trzeba ściągać jak już ściągniesz to ściągasz obudowę i tam zobaczysz pętlę i wciśnięty w nią kabelek odłącz wtyczkę i małym śrubokrętem przeczyść styki w kosteczce oraz w pierścieniu składasz do kupy i powinno być ok
  6. ja74687 odpowiedział(a) na Grabek94 temat w 1.8
    tzn. w audi jest tak że jak aku jest słaby to właśnie przy odpaleniu miga kontrolka tylko nie pamiętam dokładnie czy ta od hamulców ale jakaś miga więc jeżeli VAG nic nie pokazuje to nie przejmuj się tym a z tym piszczeniem to myślę że bez rozebrania i sprawdzenia po kolei się nie obejdzie
  7. kolory są różne zielony, czarny i niebieski Najlepiej idź do sklepu i poproś oryginał, odróżnisz go po tym że na metalowej części będzie miał logo audi vw
  8. ja74687 odpowiedział(a) na FLB temat w 1.8
    zrób tak jak kolega napisał Dodatkowo sprawdź ustawienia LPG jeżeli posiadasz I zobacz jeszcze stan przewodów wysokiego napięcia może one niedomagają
  9. ja74687 odpowiedział(a) na pawel93 temat w 1.8
    tak jak koledzy piszą nie przejmuj się przepali on i będzie git A te cykanie to musisz zobaczyć gdzie mniej więcej to cyka jak na filtrze powietrza to coś to zawór i jest to norma jeżeli gdzieś indziej to już nie norma
  10. Tak samo jak z używkami trafisz na dobrą pochodzi tyle co ory a nawet dłużej trafisz na chłam to po kilku dniach ją szlak strzeli
  11. ja74687 odpowiedział(a) na jajoszny temat w 1.8
    VAG podłącz i zobacz co się dzieje zrób logi przepływki i wstaw je do działu VAG tam ci sprawdzą, jak wszystko będzie git to napisz wtedy dalej się będzie myślało
  12. ja74687 odpowiedział(a) na Ziut temat w 1.8
    ja wymieniam przy każdej wymianie oleju
  13. ja74687 odpowiedział(a) na Grabek94 temat w 1.8
    może i to być to Ale jak będziesz kupował płyn do dolania to wymień cały i będzie git
  14. ja74687 odpowiedział(a) na FLB temat w 1.8
    norma że przy odpalaniu daje dawkę paliwa, czym chłodniej tym musi dać mu więcej i to przez to nic złego się nie dzieje, ale na wszelki wypadek daj filmik A w 1,6 tego nie ma bo silnik jest prostszy i dlatego 1,8 20V już ma więcej tej elektroniki (moduł z cewką itp. ). Jeżeli nie masz problemów z odpalaniem czy falowaniem obrotów to nie przejmuj się.
  15. ja74687 odpowiedział(a) na Grabek94 temat w 1.8
    tzn. ten płyn powinno się regularnie wymieniać po pewnym trasie traci swoje właściwości wymiana na pewno nie zaszkodzi i nie będzie to bardzo droga wymiana myślę że w 50zł powinieneś się wyrobić Wymiana też nie skomplikowana aż tak i możliwe że piszczy rolka tylko podjedź może do mechanika żeby zlokalizował ją bo żeby ci się nie rozpadła w drodze
  16. ja74687 odpowiedział(a) na Grabek94 temat w 1.8
    A VAG coś pokazuje ?? a te dźwięki silnika to będą inne jak jest ciepło a inne jak chłodniej bo płyny są gęstsze Wymień może płyn od wspomagania i zobacz na pompę powinno pomóc może stary płyn już masz bardzo rozwodniony
  17. ja74687 odpowiedział(a) na Ziut temat w 1.8
    też tak myślę nie powinno być inaczej zrób zdjęcie spodu samochodu z kanału z prawej strony zaraz za bakiem to się zerknie
  18. ja74687 odpowiedział(a) na łysy90 temat w 1.8
    sprawdź ciśnienie oleju może pompa niedomaga i szklanki się odzywają
  19. Nie wiem czy czegoś nie przegapię ale zaczynasz najpierw od ściągnięcia przedniego zderzaka (jak będziesz pod samochodem to zobaczysz 2 śruby którymi jest przymocowany odkręcasz je i przy końcach zderzaka popychasz go na do tyłu wtedy zejdzie ci z zaczepów), jak odepniesz już zderzak to będziesz widział już wszystko musisz odkręcać po kolei później chłodnica ale nie wiem czy lampy nie będą ci przeszkadzać jak już uporasz się z chłodnicą to wszystko na widoku już będzie Proponuję żebyś poszukał sobie książkę SAM NAPRAWIAM tam jest super opisane jak nie znajdziesz napisz pw
  20. ja74687 odpowiedział(a) na łysy90 temat w 1.8
    dla mnie to nic niepokojącego tam nie słychać Może to naprawdę wtryski LPG tak pukają, przełącz na pb i zobacz czy nadal puka Jeżeli po wyłączeniu LPG nadal puka to sprawdź poziom oleju oraz jego ciśnienie może ma za małe i szklanki pukają Ale myślę że nic strasznego tam się nie dzieje
  21. mój też jest z 95r. i nie ma elektrycznego
  22. ja74687 odpowiedział(a) na pawelws504 temat w 1.8
    Spoko nie gorączkuj się ja tylko napisałem swoją opinię oraz pytanie, a tak przy okazji to w twoim kontekście zdania powinno być każę nie karze
  23. ja74687 odpowiedział(a) na pawelws504 temat w 1.8
    a takie rzeczy masz na lpg i PB czy tylko na PB ?? dodatkowo zobacz czy linka od gazu ci się gdzieś nie przycina, albo czy nie jest zbyt mocno naciągnięta, możliwe że się przycina i jak muśniesz gaz to odblokujesz ją i jest normalnie, czujnik temp. aż takich wahań nie powinien powodować bo to naprawdę mocno szaleją
  24. ja74687 odpowiedział(a) na pawelws504 temat w 1.8
    to co kolega napisał plus dodatkowo czyszczenie i adaptacja przepustnicy, sprawdzenie szczelności dolotu. Masz LPG ??
  25. to wstaw zdjęcie tego wynalazku wtedy się zobaczy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.