Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

serfin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez serfin

  1. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U mnie w Noortwijekerhout poki co nie pada i oby tak zostalo oks miało być Noordwijkerhout...F16 było też z rana:kox:
  2. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    i pozdro z NL, dzis beda wysokie loty z F16, Patryś powinien wiedziec o co kepasa ;P
  3. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A2 141km do Poznania a kiedy do Amsterdamu dojade, pewnie 8-9 rano..d*pa na boku fajna sprawa, pod warunkiem, ze jedna bo jak wiecej to zaczyna sie czlowiek lekko mieszac ;p
  4. A w Aso nie da rady tego odkrecic? Tj zamowienia na inny zestaw?
  5. MiKasz kurde wspolczuje, i oby felerna przygoda skonczyla sie na wymianie rozrzadu tylko : / a silnika nikt przed Toba tam nie zmienil w budzie? Jak nie to faktycznie lepiej bylo trza po Vinie zamawiac
  6. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cze Michal faktycznie troche Cie nie bylo, w koncu wyslalem moje zgloszenie do B6D sline wyszlifowany i troche w srodku tez Co do zdarzenia na autostradzie, oby szkod bylo jak najmniej a najlepiej wogole procz wymiany rozrzadu
  7. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja wlasnie wyruszylem do NL na urlopik troche wychilloutowac sie ;p zamowilem szofera wiec moge piffko pić juz teraz
  8. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  9. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A co Ty masz do trabanta? Na poczatku lat 90tych swietnie "palilo sie" gumy w fabrycznie nowym trabanciku cioteczki hehe leciutki byl i mial MOooc
  10. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja do kazdego bede mial 0,5km jak znajde wujka szejka z arabii saudyjskiej i bedzie mi benze hurtem prezentowal bez limitow ;P
  11. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Domin jakiegos łopatologicznego przewodnika mi bys zapodal z tym przejsciem z low na high moj rocznik to 2001r nie wiem czy to ma znaczenie przy kabelkologi? Komu ostatnio ogarnales Domin tego moda z low na high? I wogole czemu wszyscy mieszkacie tak daleko od Mazur? Boicie sie Putina? Hehe
  12. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A no to miales light moda przy zmianie mce i dokladaniu fotochroma, a u mnie bedzie druciarstwo, ze piździec :/
  13. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jezeli bede zbieral sie do tej kabelkologi jak do rezania zderzaka sline przod to faktycznie z roczek mi przyjdzie czekac na efekty no ale mysle, ze wczesniej podejme probe ogarniecia tematu. Tomek a ty jaka miales wiazke LOW czy HiGh?
  14. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A kto na wakacje na Mazury zjezdza? To by mi pomogl kabelki ogarnac i przerobic wiazke LOW na HIGH pod MCE F Spooxa z nudow sam pomodze ale bede zbieral sie do tego pewnie dlugie tygodnie
  15. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Good day everybody
  16. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Obowiazkowo Tomek, nasze pociechy beda mialy po 1 roczku no i w koncu bede juz mial swoja chatke zrobiona. Tylko co mi zostanie do ogarniecia wowczas hm...chyba tylko wodeczka
  17. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A no taa chlopaki w robocie mi dowalaja, ze bede na legalu ziolo wciagal ale we krwi potem i tak bede mial...jakies aluzje..moze nie znajdzie sie taki by mnie wyslac na badania, na szczescie w kwietniu mialem okresowe i 3 lata mam z glowy
  18. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Taaa niestety heh zapomnialem, ze w pytke robotoki bydzie przy zakladaniu CLH foto i modulu F przy moim LOW oplocie :/ wszystko juz mam lusterko przyciski wlaczniki, szkoda ze nie mam blisko do reszty maniakow bo przy piwku byloby latwiej ogarniac to a tak cale autko moduje sam..zeby nie bylo wyslalem w koncu zgloszenie do divisionu, juz rok temu mialem to zrobic po namowach
  19. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kaju stare wtyczki z kablami bylo trzeba ciac i dolutowywac te od Ciebie z B7, bo piny sa inne te z B7 i z B6 i nie dalo sie piknie zrobic plug and play z ich przelozeniem, natomiast elektryki nie zalozylem jeszcze bo brakuje czasu, a w srode wyjezdzam na urlop i autko zostaje w garazu. Wroce to ogarne bedzie juz przynajmniej cieplo przy okazji musze ogarnac dodatkowe kable do modulu MCE F bo mam instalacje Low i czeka mnie w uj roboty z dokladaniem kabli niestety no i dokladka fotochrom wiec jak demontowac wnetrze auta to lepiej na raz wszystko
  20. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oj kaju ja tam nie doczytalem ze z wysylem bylo a chodzilo mi glownie czy 100 za komplet czy sztuke bylo
  21. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    100zl za komplet rozumiem z wysylem? Bo inaczej to zadna promocja
  22. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    o właśnie tez miałem to na myśli, czy te boczki z MEGA okazji wogóle zobaczyłbym na oczy jak ktos z Naszych ma blisko to niech obejrzy je i jak są bez zarzutu to ja chętnie przygarnę hyhy
  23. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tomasz cos nie mam zaufania do tych okazji z Tablica/OLX :/ 100zl za komplet to naprawde mega promocja, ciekawe czy uchwyty nie pourywane w tych boczkach sa :/
  24. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to ciekawe czy dzik ma taniej niz w getem te blaszki.
  25. serfin odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Koledzy jakie numery maja te blaszki do zaciskow 320 Ate z B7? I po ile chodza? ---------- Post dopisany at 11:09 ---------- Poprzedni post napisany at 11:03 ----------

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.