Treść opublikowana przez adamooo
-
[INNE] Audi A6 2.7 v6 tdi, mmi 3g,kamera cofania,swiatla led rs6,nowe foto str1
pogratulować..moje marzenie tylko 3.0tdi Lampy rs6 i tył led robi robotę btw..ile taka kosztuje w UK ?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
to nie jest carbon z rs4..rs4 jest pod skosem i ma większe sploty..
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
końcówki zrobione tak jak chciałem..a nie tak jak chcieli w firmie co wydechami się zajmują..wywalili mi końcówki z 4 cm za zderzak.. ;(
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
z wydechem trochę się namęczyłem ale teraz jest ok
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
czekam na resztę gratów do montażu..zobaczymy kiedy przyjadą..Wrc jutro Ci wysyłam paczkę bo przed austrią nie wyrobiłem się
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
ta..recaro rs4
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
fure domyłem bo była usyfiona
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
przecież ja mam fmic..
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
nie ma..przy q wydech się tam rozchodzi..
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
gdzieś wstawiałem..4 różnej wielkości trąbki..oniak w bulittcie zamontował i spoko nic nie widać
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
jeszcze nie..na zimę nie chciałem robić zawiechy air więc horn też poszedł w odstawkę na zimę..a poza tym chyba nie mam miejsca na montaż tego :/ ew gdzie pod maską przy silniku..
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
- [B6 AWX] RS4 diesel edition
W tym roku wlasnie tym sie trzeba zajac bo wozki i inne troche kosztuja- [B6 AWX] RS4 diesel edition
W tym roku rezania mniej- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- Montaż przełącznika dezaktywacji poduszki powietrznej pasażera AIR BAG ON/OFF w A4 B8
łatwizna- Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
no jutro święto więc nie dojdzie..dopiero na poniedziałek będzie..jaką cene wynegocjowałeś?- Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
kupiłeś ? kiedy montaż?- Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
skoro jest taka sama pompka i w/g elsy podaje inną dawkę paliwa wobec tego sterownik można programować lub sterownik od benzyny jest tak już ustawiony fabrycznie..- Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
a pompa o numerach 9009529D ? ktoś sprawdzi..?- Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
trzeba ustawić dawkę paliwa oraz obroty dmuchawy i co2- Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
czyli co zrobić jak pompka przelewa paliwo a sterownik nie może wysterować pompki ?- [B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
może idź w 3.0 tdi :gwizdanie:- [B7 BKN]3.0 TDI S line Recaro pierwsza strona
ta audiczka była jakiś czas temu na otomoto i miała ramki klubowe..ale nie widziałem jej tutaj i nikt jej nie pokazywał na forum..- [B6 AWX] RS4 diesel edition
ja u siebie tego nie mam [br]Dopisany: 26 Grudzień 2011, 19:42_________________________________________________przecież widać że inny kolor skór i ja mam inną zapalniczkę - [B6 AWX] RS4 diesel edition