Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. niech ktoś weźmie aparat i porobi fotki bo mnie nie będzie
  2. kurna śmigacie audicami i 4 km w jedną strone was nie stać albo Wam się nie chce a z drugiej strony to ja pozostałbym w MM..jak przyjdą to pójdziemy na przechadzke na góre i wrócimy za 10 min..
  3. Luk jak uda mi się wyrwać na spota to po Ciebie przyjade
  4. ..no i przyszedł czas na zmiane aku
  5. Zadzwoń do Pawła powiedz że jesteś od Adama i chcesz się z nimi umówić na podłączenie suba 503090974 dobrze zrobią
  6. hehe no już niewiele..lusterka, grillek, szyby no i rns-e muszę kupić fele już są..jedna troche przyrysowana przez oniaka klucz i będe musiał jakoś zamalować..no chyba że śruby to jakoś ładnie zakryją
  7. no ciekawy jestem czy zwróci na czas bo jak nie to biczowanie pozostaje
  8. Witka..wiecie może jak zlikwidować rysy na feldze? a dokładnie chodzi o rysy zrobione kluczem w dziurach gdzie się przykręca śruby..ostatnio zakładaliśmy i oniak miał klucz z ostrymi kantami które zniszczyły (porysowały) lakier.. 1.próbował ktoś może psikać lakierem do felg motip ? chodzi o felgi do RS'a ;(
  9. espeszali for Wit.s http://allegro.pl/item161237185_super_pasta_polerska_do_szyb_samochodowych_od_ss.html
  10. kuniak ma..miał wkleić
  11. spoko paszą..zero obcieranka..ale lepiej wygląda na oniakowym wozie bo ja mam -20mm a on fabryke ..ale będe zmieniał na 225/40/18.
  12. :redface:
  13. ja myśle że sytuacje uratował sweterek Oniaka made by Kononowicz :eek:
  14. Nawet więcej niż przyzwoity! Do tej pory nie mogę wyjść z podziwu dla S4 Norbiego :twisted: Dużo furek, dużo atrakcji, nowy Klubowicz i właściwie z pół gamy motorów dostępnych w A4 Nie mogę się doczekać na swoją furę... Kolego różowy, dzisiaj będę u pana Wojtka - pytać? Pytaj pytaj :-) ja jechałem..ale ja swojej pięknej czarnuli nie pałuje :-) jak nie trzeba.. To Ty masz xsenonki, czy zenonki bo cóś niebieskiego biło mi przez chwile po gałach :eek: xeny ORi
  15. Nawet więcej niż przyzwoity! Do tej pory nie mogę wyjść z podziwu dla S4 Norbiego :twisted: Dużo furek, dużo atrakcji, nowy Klubowicz i właściwie z pół gamy motorów dostępnych w A4 Nie mogę się doczekać na swoją furę... Kolego różowy, dzisiaj będę u pana Wojtka - pytać? Pytaj pytaj :-) ja jechałem..ale ja swojej pięknej czarnuli nie pałuje :-) jak nie trzeba..
  16. Jak sam zaznaczyłeś (patrz cytat) a więc powinieneś zapoznać sie z regulaminem i przywitać sie w dziale Newbie to po pierwsze a po drugie zależy jak duża to felga.. Jak 17 to najlepiej 225/45/17..
  17. 2 sezony..potem zamiana tył na przód a na tył kupujesz nowe Wszystko zależy jak ostro dajesz buta ;-) jak jeździsz spokojnie bez pisku opon to i 3 sezony przejedziesz na komplecie
  18. Witka.. 245/40/18 ===> czy takie oponki podejdą pod B6 ? Fele 8, 18" ET 42
  19. stary współczuje zawsze chodzi bez
  20. hehe nie wiem..jeszcze nie widziałem w jakich chodzi :diabel:
  21. hehe no oniak to madafaka hehe i ma nową laske w strinach
  22. laska w stringach
  23. Dominik łoś rojek, strażakos szwajskos świropackos Oniakos, głowos bolis mocnios
  24. wklejać foty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.