Treść opublikowana przez adamooo
-
[ALL B6] Demontaż tapicerki przednich drzwi
przyjedź na spota to Ci sprzedamy :mrgreen: i wyrezamy co trza..
-
FMIC do naszych A4
FMIC to jest maska robiona pod wymiar..zakładasz maske która mniej waży niż fabryczna co dodaje koni..Proponuje Ci przyłączyć się do nas a Twoja fura będzie szybsza OT!
-
jakiego wyposażenia brakuje nam w naszych A4???
mi niczego nie brakuje.. :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
[glow=red]Z OKAZJI IMIENIN TOMBOYKU NASZ KOCHANY WSZYSTKIEGO CACY :shock: :mrgreen: DUŻY ROŚNIJ :mrgreen: Życzymy Ci abyś znalazł w końcu to Twoje wymarzone 1.9 w Q [/glow]
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
U widzę że tu jakiś nowy kar będzie w klubie czyżby 1.8TQ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A co stajesz ze mną na pole position ?:>
-
Mandaciki panowie mandaciki
Chłopaki a jak długo czekaliście aż zdjęcie dotrze do Was do domu ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a mówiła coś o naszym klubie ? Czy cuś ? MOże się zajarała i będzie tera na każdym spocie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cena na teraz to 190$..jeszcze sporo..ale myśle że jak kupimy większą ilość to będzie taniej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Myślę że Kuniak wciąga Oniaka tera- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ta...tu trzeba być twardym..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:mrgreen:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tjuna- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tera nic nie pisze bo masuje pipaka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a gdzie mógł być Oniak ? NA LODACH.........- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chłopaki raz na chata- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty Lukas hamuj bajere..mi się wydaje że Lukas podjedzie jutro z nowymi wycieraczkami i będzie palił głupa..- [B5 1.9 TDI AJM] Castrol edge + temperatura oleju
Widze że mamy mózga w klubie :razz:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no będzie się działo będzie..ustawie Was wszystkich i będziecie chodzić jak w zegarkach..jutro Tomboy stawia krowy,pijemy na parkingu a potem śmigamy na wał się ścigać.. Mi też się kiedyś podobała Cuperka..ale dupe ma jakąś taką :???: no ale 225 spokojnie powinno wystarczyć na lans po mieście.. [ Dodano: 28-11-2006, 00:01 ] Przyjedź damy rade ja mam kluczyki od audi może będą pasowały..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czyżby nasz kochany Tomboy ma jakiś interes w lublinie :mrgreen: ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
będę będę Siostra ma na imie Klaudia i ma dwadćiat tri jorki..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siostra się bawiła :mrgreen:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
qwa nic nie mówcie..mój Miecz jest uszkodzony :mrgreen: hehe chwilowo..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no moja :mrgreen: [ Dodano: 26-11-2006, 21:22 ] no co ty ostatnio na kresce bylem pol dlugosci przed ta jego padaka pozniej dopiero to zaczelo jechac hehe bo ja na pierwszych dwóch biegach jade na półsprzęgle :razz: - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.