Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. przyjedź na spota to Ci sprzedamy :mrgreen: i wyrezamy co trza..
  2. FMIC to jest maska robiona pod wymiar..zakładasz maske która mniej waży niż fabryczna co dodaje koni..Proponuje Ci przyłączyć się do nas a Twoja fura będzie szybsza OT!
  3. mi niczego nie brakuje.. :mrgreen:
  4. [glow=red]Z OKAZJI IMIENIN TOMBOYKU NASZ KOCHANY WSZYSTKIEGO CACY :shock: :mrgreen: DUŻY ROŚNIJ :mrgreen: Życzymy Ci abyś znalazł w końcu to Twoje wymarzone 1.9 w Q [/glow]
  5. U widzę że tu jakiś nowy kar będzie w klubie czyżby 1.8TQ?
  6. A co stajesz ze mną na pole position ?:>
  7. Chłopaki a jak długo czekaliście aż zdjęcie dotrze do Was do domu ?
  8. a mówiła coś o naszym klubie ? Czy cuś ? MOże się zajarała i będzie tera na każdym spocie
  9. cena na teraz to 190$..jeszcze sporo..ale myśle że jak kupimy większą ilość to będzie taniej
  10. Myślę że Kuniak wciąga Oniaka tera
  11. ta...tu trzeba być twardym..
  12. tera nic nie pisze bo masuje pipaka
  13. a gdzie mógł być Oniak ? NA LODACH.........
  14. chłopaki raz na chata
  15. Ty Lukas hamuj bajere..mi się wydaje że Lukas podjedzie jutro z nowymi wycieraczkami i będzie palił głupa..
  16. adamooo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Widze że mamy mózga w klubie :razz:
  17. no będzie się działo będzie..ustawie Was wszystkich i będziecie chodzić jak w zegarkach..jutro Tomboy stawia krowy,pijemy na parkingu a potem śmigamy na wał się ścigać.. Mi też się kiedyś podobała Cuperka..ale dupe ma jakąś taką :???: no ale 225 spokojnie powinno wystarczyć na lans po mieście.. [ Dodano: 28-11-2006, 00:01 ] Przyjedź damy rade ja mam kluczyki od audi może będą pasowały..
  18. czyżby nasz kochany Tomboy ma jakiś interes w lublinie :mrgreen: ?
  19. będę będę Siostra ma na imie Klaudia i ma dwadćiat tri jorki..
  20. Siostra się bawiła :mrgreen:
  21. qwa nic nie mówcie..mój Miecz jest uszkodzony :mrgreen: hehe chwilowo..
  22. no moja :mrgreen: [ Dodano: 26-11-2006, 21:22 ] no co ty ostatnio na kresce bylem pol dlugosci przed ta jego padaka pozniej dopiero to zaczelo jechac hehe bo ja na pierwszych dwóch biegach jade na półsprzęgle :razz:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.