Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. coś Ty mu sprzedał ? swoją A4-ke ? zegary, ktore mialy byc sprawne, ale nie mialy fabrycznego softu o czym nie mialem zielonego pojecia... przeciez zawartość Eepromu może sobie wgrać .... oddaj mu kase - niech odda zegary i po sprawie ... tylko gdzie Wy się złapiecie ? można wgrać i było napewno wgrane...zegary były sprawne..i jest na nie gwarancja..jakoś Grzanek się z nimi bawił i nie zauważył że były bez softu..a chyba jest specem od tego i na 100 by zauważył to tak jak chip w samochodzie..każdy tuner od razu wie czy jest czy nie ma czy było grzebane czy nie było.. ktoś się bawił zegarami i tyle.. tyle OT
  2. Bart thx w imieniu wszystkich rezaczy
  3. Z B7
  4. Tylko ciekawe Adamie kto Ci wyciągał te wszystkie piny i najbardziej czuwał nad całą sytuacją :kox: he no Ty też rezałeś ale i tak najwięcej oniak nam pomagał..czuwał nad wszystkim niby siedział w domu a na kamerach siedział cały czas i podglądał czy aby wszystkie piny i kable były dobrze podłączone :gwizdanie:
  5. zrobiliśmy krówkę na 15 osób ..siusiu paciorek i spać
  6. cytuję kamil24pl : "i powiedział ze jedyny problem to może być taki ze może przekłamywać prędkościomierz ale nie musi." to by było na tyle..Twój elektryk w/g Ciebie się zna się dobrze na licznikach a ja widzę, że jest chyba średnio..
  7. WRC zrób mi opis podłączenia kanapy tył + rolety elektrycznej tył PLIS [br]Dopisany: 30 Październik 2011, 15:44_________________________________________________ [br]Dopisany: 30 Październik 2011, 15:47_________________________________________________Dominik spisał się..tyle tych kabli trzeba przeciągnąć, poprzekładać, polutować ale dał radę co robiliśmy : - moduł MCE z b7 - lusterko, lusterka fotochrom - czujnik deszczu - servotronic - inst. webasto - drugi pływak w baku - podgrzewana kanapa (piny już przygotowane tylko potrzebny schemat gdzie co połączyć) - panel do webasto MENU - podświetlane lusterka spody - DRL - Coming home itd.[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 15:54_________________________________________________a i w końcu szyba podgrzewana ma instalacje podłączoną teraz czekamy na zime
  8. wczoraj było niezłe rezanko..
  9. WRC, Bart i inni co wiedzą.. stare lusterko fotochrom ma 6 pinów : 1. PIN 1(biały) – Plus przez bezpiecznik podłączony do obwodu 31 (W standardowej instalacji do 31) 2. PIN 2(czarny) – połączyć do masy 3. PIN 3(szary) – PIN 3 podłączasz do PIN 2 (w kostce 23 PINowej) NOTE1: na zdjęciu widać czarna kostkę (jest to ta 23 PINowa) NOTE2: istnieje już kabelek w kostce 23 PINowej podłączony do PIN'u 2 w kolorach (NIEBIESKO-RÓŻOWYM). należy się do niego wpiąć z kabelkiem z lusterka. 4. PIN 4(żółty) – lusterko prawe (wolny) 5. PIN 5(brązowy) – lusterko lewe (wolny) 6. PIN 6(zielony) – połączyć do PIN 1 lampki podsufitowej i nie ma mowy nigdzie o CANie.. 3 pin w jednym jest CAN a w drugim sygnał o włożeniu biegu wstecznego.. co trzeba zrobić żeby uruchomić ten sygnał ?
  10. nie podejdzie..musisz szukać pionowego pieca..
  11. qźwa chyba nigdy nie zrobie tej podsufitki [br]Dopisany: 27 Październik 2011, 00:03_________________________________________________we wtorek lub środę jade do Ciebie osobiście
  12. a może dać Pixiemu wszystkie boczki a po odbiór pojade tylko z podsufitką i wyrezamy w dzień [br]Dopisany: 26 Październik 2011, 23:57_________________________________________________ Jesteś pewien, że Twoja saszetka to wytrzyma ? :naughty: :naughty: ach te jeb..ne kredyty
  13. RAga się nie śmiej tylko szykuj warsztat na nowe graty..i daj cyne kiedy ktoś zajeżdża do Ciebie
  14. spoko WRC działa [br]Dopisany: 26 Październik 2011, 21:31_________________________________________________ja mam jakieś jeszcze inne..jutro zrobię fotki
  15. a tu samochód brata:
  16. właśnie nie wiem od czego..z kompasem : z tyłu ma taką sprężynkę małą i nie wiem na co ona..i dlaczego jest 7 pinów..
  17. aktualny przebieg [br]Dopisany: 26 Październik 2011, 21:14_________________________________________________ żony zabawka..
  18. sobota..ale zamontowałem moduł ogrzewania przedniej szyby i magiel z servotronikiem..do modułu brakuje mi jeszcze kostki do lusterka z kompasem bo okazało się że ma 8 pinów..
  19. felgi od Rdzewka ?
  20. to jest carbon z s4..z rs4 ma inną siatkę..
  21. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie..10 min roboty dla Grzanka
  22. oczywiście..jeśli jest za mało prądu to webasto się nie załącza...
  23. jak coś to upgrade skrzyni mogę załatwić w wawie w ASO

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.