Treść opublikowana przez adamooo
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
działaj działaj
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
spróbuj najpierw lampę rozkleić wrclaguna próbował wyrezać
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
wymieniałem na podgrzewaną
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
makaron do dzisiaj się nie odzywa ..- [B6 AWX] RS4 diesel edition
szrot- Siłownia
ktoś dzisiaj doj**ał koksu ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
malik wklejaj filmil..zobaczymy co ten Twój sprzęt z juesej potrafi- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oniak to takich twardzieli wciąga matizem- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Zakładaliśmy je 5 czerwca 2009 Adaś do zabawy jednak wolałbym V8 no to szalejesz bracie- [B6 AWX] RS4 diesel edition
he chodziło o ledy tył przód siedzi na aucie fotele niebawem wkroczą silnik zobaczymy- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czy jest tu jakiś cwaniak ?- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Kalkulacja kosztów zakupu: 1. Zakup: 39000 PLN / brutto 2. + akcyza 3,1% = 120,90 zł 3. Koszt samochodu import = jakieś 200zł / brutto (poznań - łódź) Opłaty związane z importem: 1. Tłumaczenia dokumentów: 100,00 PLN brutto 2. Recykling – 500,00 PLN brutto 3. Agencja celna – 50,00 PLN brutto 4. Rejestracja wywozowa z Niemiec+ ubezpieczenie: 110 EUR brutto = 473,00 PLN 5. Rejestracja w Polsce: 250,00 PLN- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
to klikaj kup teraz bo cena za***ista ..rns fele rs4 a6 przód b7..skóry full elektryczne..kox- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bart masz tu furę dla siebie.. http://allegro.pl/a4-tdi-s-line-exclusive-dodatki-rs4-piekny-i1437649917.html wkładaj 3.0 tdi, końcówki rs4 i Q i będziesz najszczęśliwszym człowiekiem w poznaniu- [B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
dokładnie.. powinny być to dwie oddzielne firmy wtedy nie było by problemu z opinią... niektórzy nic nie piszą odnośnie działu mechanicznego ponieważ nie chcą mieć na pieńku z Rogalem , który swoją robotę wykonuję dobrze..- [B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
przecież nie mowa tu o Rogalu tylko o dziale mechanicznym a Wy ciągle jedno- [B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
- [B6 AWX] RS4 diesel edition
ledy sprzedane- [B6 AWX] RS4 diesel edition
ja nie chcę wycinać aż tak głęboko jak to jest w rs4 tylko z 1 - 1,5cm głębiej..- [B6 AWX] RS4 diesel edition
przecież w rs4 są mocno, praktycznie całe schowane..[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 00:38_________________________________________________- Mustang Bullitt
Bull jest namber łan w tym filmiku- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to dawaj foty..napewno masz ją na nk- [B6 AWX] RS4 diesel edition
ogólnie końcówki są fajne..ale zastanawiam się czy nie upchnąć je bardziej w zderzak jeśli chodzi o odległość końcówek od plastiku do jest wystarczająca..w dieslu tak się nie nagrzewa jak w benzynie..- [B6 AWX] RS4 diesel edition
[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 19:06_________________________________________________[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 19:07_________________________________________________ - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.