Treść opublikowana przez DraKio
-
Chipowanie silnika AHU B5
piszcie do niego to wam wszystko powie
-
Chipowanie silnika AHU B5
hahahah dooobre te ceny, biore wszystkie wtryski jakie ma na stanie za tą kase:polew::polew: jeśli to kompletne wyregulowane 216ki:decayed: cena nie realna:hi: 8537504 jego nr gg kompletne wtryski 0.216 sprawdzone cisnieniowo z nowymi podkladkami febi 280 zl komplet
-
Chipowanie silnika AHU B5
kostrz z parczewa robi program za 280 zł i ma do sprzedania wtryski 0.216 sprawdzone z nowymi podkladkami za 280 tez wiec nieco ponad 500 zł i uzyskasz tym sposobem jak on mi pisal okolo 125 koni i 290 momentu
-
grzane fotele pytanie
dzieki
-
Wymiana foteli przed na po liftowe
fotele z a4 b5 pasują równiez do starej audi 200 bez problemu
-
kontrolka AIRBAG
moze ktos cos z kierą majstrował i odłączyl po czym bład wyskoczyl ? ja 2 razy juz odpinalem poduche i 2 razy blad skasowalem vagiem i nie swieci wiecej
-
Komplet Wahaczy ??
wszyscy polecają Lemforder bo sprawdzone kolega mial w swojej a4 gwint i wahacze mu leciały 2 razy w roku wymienial i oczywiscie kupil jakis zestaw z allegro najtansze za 500 komplet i po pol roku do wymiany kupil drozsze w sklepie dal 900 za caly przod i po zimie to samo ... ale to juz wita sztywnego zawieszenia raczej
-
grzane fotele pytanie
witam przymierzam się do wymiany foteli w B5 na skóre , znalazlem opcje z grzanymi fotelami i moje pytanie czy da sie przerobic zeby dzialały u mnie, ponieważ nie mam u siebie grzanych
-
Lakier
LY3J jest bardziej pomaranczowy jak na moje oko a to na fotach krwista czerwien
-
Czy te opony są dobre?
Toyo i sie pytasz czy dobre nawet w grach jak pamietam najlepsze opony to toyo sie kupowalo w NFS ;D
-
Czy opłaca się naprawiać felgi
u mnie w okolicy 70 zl max za prostowanie felgi biorą musze im jedną zawiezc powypadkową zobaczymy czy cos z tym zrobią i za ile tak czy inaczej warto Eski wyprostowac bo piękna fela:)
-
[ALL] Jaka firma produkująca felgi jest nalepsza ?
tylko i wyłącznie niemieckie fele jak dla mnie ! mialem borbety 17stki nie dało sie ich pogiąć nastepnie RH 17 po tym sezonie jedna zagięta od kraweznika jakby chinskie jakies kiedys mialem to pękła jedna przy tak duzych felgach na biezniku sie opiera wszystko wiec potrzeba dobre opony
-
Mała moc silnika.
moze zawór n75 walniety ? ja tak mialem ze nie krecil sie wogole ledwo jechał... po wymianie n75 turbo odżyło i do 180 poleci:)
-
Jaki dodatek do ON na dłuższą trasę
A 8-go stycznia to wtrysków szukał Duch Święty.... :polew::polew: a czy wtrysków trzeba szukac gdy ma sie zle? a mocy nie da sie podniesc poprzez 0.216stki? szukalem 216stek ale to jeszcze troche czasu i pieniedzy zanim zmienie bo moje w bdb stanie a nie mam kasy na modyfikacje
-
Jaki dodatek do ON na dłuższą trasę
nie no oczywiscie ze opal do klekotów lać mozna a nie do nowszych , kolega do paska na pompowtryskach to ukrainskiej ropy nie zaleje w zyciu powiedzial, do starych diesli olej roślinny lałem do ropy i wybełtalo i pojechal
-
jakie macie spalanie? pytanie tylko do posiadaczy AFN
w passacie b5 afn którym jezdzi ojciec kolegi spalanie po miescie 5.5-6 l z tym że nie przekracza 2.5 tys obrotów ;/ na trasie to i do 5 sie wyrobi ale co to za jazda ... na krótkie dystanse po miescie moja stara audi nawet ponad 8 łykała w lecie ;/
-
Jaki dodatek do ON na dłuższą trasę
rok remu w Fajsławicach byla stacja gdzie byl dystrybutor z Opałem i na wlasne oczy widzialem jak ludzie podjezdzali i lali do osobowek gdzies mam nawet filmik musze poszukac ;d moj kolega do passata b5 ahu i afn od x czasu leje opal i jezdzi to wlasnie od niego bralem w wakacje ;p
-
Jaki dodatek do ON na dłuższą trasę
a czy wtrysków trzeba szukac jesli sie ma zle? a kolega nie slyszal o czyms takim jak podniesienie mocy poprzez wtryski 0.216? no wlasnie....
-
Jaki dodatek do ON na dłuższą trasę
ja w wakacje zalalem zbiornik opalu po 3 zl wszyscy mowili ze glupota itp... ale jakos auto do tej pory jezdzi a co najlepsze na opale niebo a ziemia ! auto zwinne i ogolnie lepiej chodzil TDI:) zabieg powtorzylem nie raz ! i silnik mam w bdb stanie a na opale zrobilem ze 2000 km
-
Wymiana amortyzatorów i sprężyn
na seryjnych amorach mozesz obnizyc na sprezynach do -40 kiedys zalozylem -60/-60 na ori amory w B4 i nie pytaj... siadła na maxa zero amortyzacji po czym zaliczone dachowanie ;/ szukaj gwintu na allegro za 500 mozna miec uzywki ja mam KF żółty gwint do sprzedania jak cos to PW;) na gwincie masz ten plus ze na zime sobie podniesiesz auto a tak co? musisz zmieniac zawias jak masz na kicie obnizoną... czyli dodatkowe koszty ustawiania zbieznosci itp
-
ŚWIECE ŻAROWE TDI - jakie polecacie ???
BOSCH FEBI siedzialy w moich dieslach i bez problemu
-
listwy chrom wokół szyb polift do przedlift
i jak to zrobić? podobno trzeba wycinac tylne szyby trójkąty prawda to? jak tak to dziekuje szkoda czasu:D
-
bagażnik dachowy do sedana
zalozylem i jest git rzuci sie autko na glebe i wtedy bedzie wygląd dopiero
-
listwy chrom wokół szyb polift do przedlift
witam mam pytanko odnośnie tych listw poliftowych wokół szyb w b5tkach da sie je zdemontowac z poliftu i zalozyc do przedliftu?
-
bagażnik dachowy do sedana
w US style mają bagaznik caly czas i ładnie to wyglada