Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Karol89

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Karol89

  1. wiem że na 100% z końcówką K i Q będzie pasować
  2. tak da radę musisz tylko musisz szukać kluczyka z a4 b7
  3. Pochwalę się czekam na ładną pogodę jeszcze raz bardzo dziękuje za poświęcony czas profesjonalną robotę. " teraz jak kumpli zapraszam do auta to patrzę na reakcje ich gdy światła się poziomują " na ogół jest zdziwienie mnie nie zaprosisz zapraszam
  4. Pochwalę się czekam na ładną pogodę jeszcze raz bardzo dziękuje za poświęcony czas profesjonalną robotę. " teraz jak kumpli zapraszam do auta to patrzę na reakcje ich gdy światła się poziomują " na ogół jest zdziwienie
  5. Panowie mam kluczyk z b7 i mam mały problem mianowicie grot który zakupiłem jest minimalnie chudszy od oryginalnego i przez to jest uczucie jak by był luźny. Podpowiecie skąd można kupić oryginalny grot? Dzwoniłem do Aso i powiedzieli że takich rzeczy nie sprzedają.
  6. dziękuje bardzo za pomoc jak by udało Ci się wrzucić schematy to bym był mega wdzięczny
  7. wszystko było by dobrze jeśli w tej rozpisce były kolory które są w oryginalnej wiązce, kurcze może po prostu nie potrafię tego czytać. Mam we wiązce kable siwo/żółty, cały siwy, i siwo/czarny oraz siwo/brązowy i za nic nie wiem co z nimi mam zrobić oraz do jakich przewodów mam wpiąć kable z co dodałem do lamp (szkoda że nie jest to opisane w taki sposób " kabel z lewej lampy podłącz z tym i tym kablem ).
  8. Panowie miałem zwykłe u siebie lampy zamontowałem bi xenon teraz chcę zamontować samopoziom, rozumiem że do każdej lampy muszę pociągnąć po jednym kabelku i piny wpiąć w kostkę od lamp w puste miejsca? Co za tym idzie rozumiem że na tym kończy się praca ciągnięcia kabli w przedziale silnikowym. Czujniki smopoziomu zamontowałem i kable od nich znajdują się w środku. Posiadam cała oryginalną wiązkę samopoziomu którą wymontowałem z b6 2004r. anglik. mając chwilkę wolnego czasu zobaczyłem czy będzie pasować, i tu napotkałem się małe problemy: - zastanawiam się gdziem mam wpiąć się z kabelkiem od lampy prawej? (w jaką kostkę? oraz w które miejsce kotki włożyć pin ? ) - wiązka którą posiadam ma w czerwonej kostą od strony pasażera 4 kable z których tylko jeden po połączeniu z kostką w moim aucie będzie miał tz. pokrycie będzie mógł zamknąć obwód tak więc co powinien pod tamte Piny podpiąć ? - od gniazda bezpieczników jeden kabel idzie do modułu zastanawiam się do czego mam połączyć drugi kabelek? - czy jeżeli w niektórych kostkach mam obsadzone piny ( taka sytuacja jest np w kostka od włącznika światła.) mam je wypinać i wpiąć piny które idą do modułu świateł ? Bardzo bym był wdzięczny za info
  9. Karol89 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    dziękuje bardzo za miły wieczór oby więcej było takich spotkań zdjęcia jak zawsze śliczne
  10. Tak masz racje tylko szkoda mi bylo przerabiać nowa lampę bo lewa jest calkiem nowka a prawa w bardzo dobrym stanie. Kupiłem od takiego znajomego przetwornice ze dal mi gwarantuje na rok wiec warto
  11. dla Ciebie wszystko Edytko Dzisiaj zmieniłem lampy na Bi-xenon ( Palniki OSRAM, night breaker h7, philips white vision h6w, przetwornice valeo kierunkowskazy osram bez barwy pomarańczowej ) ​
  12. Mi pasuje jak najbardziej. dzisiaj w pracy wiec jutro wolne. Jutro wieczorkiem możemy się jakoś zdzwonić
  13. Karol89 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    i tak samochodzik powinien wyglądać i jak tu nie zazdrościć
  14. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie znajomy od którego kupuje części do mojej b6 ma 2 ciekawe autka angliki do rozebrania pierwsze to b6 w pełnym s line wewnętrznym jak i zewnętrznym z silnikiem 1.8 t bex ośka zderzak przedni pod xenon, białe kubły w skórze (speedy) bosse czarny sufit a druga to b7 2.0 T jak coś mogę dać namiary. Tel do mnie 508969865
  15. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Esp i zaślepki na pewno chrom pdc nie wiem ale wydaje mi się że tak tylko sprawdź czy ten numer jest to numer skrajnego włącznika pdc czyli takiego który bd miał zaokrąglone boki przy awaryjce , jak coś mam jedną nówkę sztukę zaślepki na sprzedaż
  16. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie poszukuje bi xenonów do b6 w bardzo ładnym stanie. Proszę o informacje jak coś wiecie z góry dziękuje
  17. Jeżeli wibracje masz tylko dużych prędkości to na bank tarcze - miałem to samo przy prędkościch autostradowych podczas hamowania wibracje jak cholera przy normalnej jeździe do 90 km/h nic się nie działo. Wymieniłem tarcze i klocki przód i tył i jest ok dziękuje bardzo za info właśnie w weekend zacząłem z tym walczyć na razie przetoczyłem tylko tarcze bo szkoda mi ich wymieniać ponieważ są jak nowe i do tego z aso. A bicie zaczęło po tym jak samochód długo stał. Na razie delikatnie hamuje ale wydaje się że to pomogło zobaczę jak będzie po przejechaniu 500 km jak to wszystko się ułoży, i będzie można troszkę je pomęczyć.
  18. kolego ostatnio kupiłem z allegro gałeczkę tylko tą dużą stan był bardzo ładny , więc chyba najszybciej na allegro coś takiego dostaniesz od tego allegrowicza http://allegro.pl/nawigacja-audi-a4-s4-b6-b7-aisin-rns-e-navigation-i6255860719.html
  19. koledzy rozwiązaliście jakoś ten problem? BO u mnie właśnie mam ten sam problem, wibracje odczuwam tylko podczas hamowania z wyższych prędkości. Podczas jazdy 60/70 km/h wszystko jest ok
  20. Karol89 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    takiej d*py nie da się nie zauważyć na mieście z daleka was widać było
  21. Karol89 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    chętnie lukne na żywo 2 x S-line
  22. Wczoraj odebraliśmy zderzak od lakiernika, dlatego w poniedziałek nic nie mówiliśmy bo jeszcze nie wiedzieliśmy czy go odbierzemy Motywujące słowa, dzięki ! Nowa sztuka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.