Treść opublikowana przez Karol89
-
B6 DIVISION
na spokojnie ze 3-4h musisz liczyć. zależy z czym do tego podchodzisz...Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Kup sobie w ASO 3 dyszki bez zniżek - nr. 00V096307A020 chciałem zamówić ale powiedzieli mi sklepie że nie idzie, nawet z niemiec chciałem ale też nie dało rady dlatego właśnie prosiłem o pomoc :/dla chcącego nic trudnego, po pijaku właśnie zamówiłem... To proszę podrzuć info gdzie można to zamówić z góry dziękuję ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
deska od b7 czy podejdzie do b6
kolego ja u siebie mam założoną deskę od b7 potrzebujesz dodatkowo poduszkę pasażera z b7 oraz stelaż na którym jest ona mocowana można też przerobić stelaż z b6 reszta bez problemu podejdzie aa.. i musisz przerobić podłączenie poduszki pasażera
-
B6 DIVISION
Kup sobie w ASO 3 dyszki bez zniżek - nr. 00V096307A020 chciałem zamówić ale powiedzieli mi sklepie że nie idzie, nawet z niemiec chciałem ale też nie dało rady dlatego właśnie prosiłem o pomoc :/ też bym z jedna/dwie sztuki wzięła w dan-carze mówili że już nie ma możliwości zamówienia tego ale jeszcze podjadę przy okazji do aso i jak coś dam znać
-
B6 DIVISION
Kup sobie w ASO 3 dyszki bez zniżek - nr. 00V096307A020 chciałem zamówić ale powiedzieli mi sklepie że nie idzie, nawet z niemiec chciałem ale też nie dało rady dlatego właśnie prosiłem o pomoc :/
-
B6 DIVISION
Szukam takiego Preparatu do czyszczenia plastików w aucie może ktoś ma taki na sprzedaż ?
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Tak ładna pogoda że aż grzech nie posprzątać autka
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Ja mam schowek z b7 a rocznik auta 2001 i instalacja podeszła bez problemu wiec u ciebie też tak powinno byc . Dla wszystkich co maja autka starsze czyli 2001 /02 nie trzeba szukac lampki z kontrolka poduszki można sie podpiąć pod instalacje ktora juz jest gotowa i przygotowana do lampki podsufitowej i zrobić tak jak ja chciałem czyli kolo esp ? pozdrawiam
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
- [ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Może cos do kalendarza zrobimy na sesji Czekam tylko na zrobienie tego nieszczęsnego nadkola :-( trójkącik to mi się podoba kkam co to za pytanie no pewnie że tak Cieszmy się z małych rzeczy No i przy takiej mocy nie może zabraknąć przewodów hamulcowych w oplocie stalowym- [ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Może cos do kalendarza zrobimy na sesji ?- [ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Edytko jak tylko zderzak usiądzie to robimy sesje? Pod koniec przyszłego tyg ma byc ?- B6 DIVISION
super dziękuje jutro będę w słupsku to zadzwonie do niego i może od razu kupię- B6 DIVISION
dziękuje a wiesz jak cenowo to wygląda ?- B6 DIVISION
Panowie ktoś na forum handluje dobrymi przewodami hamulcowymi w oplocie stalowym? poszukuje do swojej b6- [ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
dziękuje bardzo nic nie podklejałem tak jak w oryginale proszę e-maila to wyślę zdjęcia podeślij mi na pw adres czekam na więcej informacji- [ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
powolutku Edytko przygotowujemy autko by móc pojechać za rok czymś fajnym do BT:D czyli tak jak wczoraj rozmawialiśmy kurcze zapomniałam spytać, zdeś już u was? maluje się? Czeka w kolejce? 500 zl z Aso Wrocławia na allegro kupiłem;) przed weekendem majowym udało się wyrezać parę rzeczy w autku za profesjonalną robotę dziękuje klubowiczowi KKAM Krzychu bez Ciebie nie było by uśmiechu na naszych twarzach gdy wsiadamy do autka * na poklad zawitał wyłącznik poduchy air bag wraz z kontrolką w tunelu środkowym * Przy okazji jak już udało się zakupić zderzak pod xenon i Pdc pojawiał się pomysł wyrezać PDC na tył i przód oczywiście robota KKAM jest również czujnik poziomu spryskiwaczy oraz zbiorniczek pod xenon * zawitał na pokład panel do menu wraz modułem komfortu z 2003 roku. Pewnie za jakiś czas pojawi się kluczyk z b7 podsufitka również znalazła właściwe swoje miejsce ( pełen pakiet światło ) A tak autko czeka na wyjazd- [AVF] Blue Avant, H&R -35mm, 19", EDIT- pierwszy post
Pogadasz dobrze o kolo to będzie twoje ?- [AVF] Blue Avant, H&R -35mm, 19", EDIT- pierwszy post
Kkam bardzo ładnie ogarnia sprawę teraz trzeba isc za ciosem kolejne mody- [ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
tak dokładnie zatankować byłem i autko dzisiaj się już składało powoli listwy leża na swoim miejscu jutro lotka i sufit troszkę jest z tym zabawy bo drzwi były ściągane więc trzeba je profesjonalnie wyregulować i wszystko dopiąć tak jak tego chcę powolutku Edytko przygotowujemy autko by móc pojechać za rok czymś fajnym do BT:D mam nadzieję że jutro już będzie można się pochwalić- [ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
dziękuje bardzo no i wpadnie też troszkę czarnego do wnętrza dziękuje bardzo no i wpadnie też troszkę czarnego do wnętrza doszły jeszcze z aso nakładki na pedały z rs4 b7 autko po miesiącu oczekiwań odebrane od lakiernika w końcu można założyć listwy s4 i lotkę z b6- [B6 AVF] by Edyta
jak założysz przyjedź sie pochwalić jak gra i przy okazji na kawkę- Wymiana tylniej wycieraczki z A4 B8 Q5
tą dysze miałeś wyciągnąć a potem zabrać się za ściąganie wycieraczki ściągaczem :/ dysza jest tylko wciskana delikatnie się ją wyciąga- [ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
hahaha nigdy w życiu już mu nic nie dam do malowania :/ chciałbym jak najszybciej jutro ma do mnie dojść zderzak więc jak tylko bedzie wszystko ok to się umawiamy na rezanko bo troszkę gratów si ę nazbierało niestety nie kupiłem jeszcze bixów- [ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
hmmm za sam zderzak to ok 2600 zł plus malowanie plus montaż to się zrobi ładna suma ale co tam o tym nie myślę dwa lata szukałem i mam nadzieje że będzie wszystko ok- [ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Super się ona prezentuję, właśnie szukam takiego koła do mnie. Jak będziesz sprawdzał ET tak przy okazji to daj znać oki tylko powiem szczerze że to może chwilkę potrwać bo ogólnie ostatnio bardzo krucho z czasem :/ Dziękuje Coś takiego na przednia mordkę wpadnie w końcu!!! - [ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|