Treść opublikowana przez .Pablo.
-
Regeneracja naprawa felg Slask
Co do naprawy jednej felgi szwagier wjechał w nocy w studzienke na której nie było kratki felga mocno pogieta dał do prostowania jedną felge i idealnie zrobili dal tylko jedną do naprawy.
-
Regeneracja naprawa felg Slask
Gdzieś w Pawłowicach podobno najlepiej prostują. Mój szwagier tam jeździ i sobie chwali już klika bardzo pogiętych felg mu idealnie naprostowali. Jak chcesz mogę załatwić adres.
-
hałas z okolic filtra powietrza podczas dodawania gazu
Jak to głuchy dźwięk i dochodzi z filtra to pokrywa zaworów do zdjęcia. Albo brok wyleciał albo szklanki już mają dość.
-
Felgi 18'' do b7 potrzebne porady
Raczej chinole napisz do sprzedawcy niech da zdjęcie wnętrza felgi.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam, potrzebuje amorki tył jakieś dobre gazówki w rozsądnej cenie do b7 avant 2006rok, 2.0tdi 140KM, zawieszenie s-line (1BE). Co mi polecisz i za ile. Dzięki.
-
Felgi 18'' do b7 potrzebne porady
Hmmmm no to wyleczylisie mnie z 18 albo 17 albo 16 zostaną. Jak zrobią nam porządne drogi kupi się 18 :-D . Te 17 powinny mieć et35 ? Do tego jaką felga 7.5 czy 8 J ? Bo kapec 225 to chyba optymalna sprawa na nasze koleiny.
-
Stalowe Felgi na Zimę Kolor do Czerwonego Avanta
Zdecydowanie mat
-
Felgi 18'' do b7 potrzebne porady
Te kapcie 235 nie ciągną w koleinach za bardzo? ---------- Post dopisany at 17:01 ---------- Poprzedni post napisany at 16:59 ---------- Aż tak mocno czuć różnicę na 18? na jakie byś zmieniał jesli chodzi o mniejsze 17 czy 16?
-
Felgi 18'' do b7 potrzebne porady
Więc dużo poczytałem i wiem że będą felgi 18x8j pytanie jak będzie wyglądać na takiej feldze opona 225/40/18. Będzie chronić rant felgi? i czy takie koło zmieści się do b7 i nic nie będzie trzeć ? Et felgi 35.
-
Felgi 18'' do b7 potrzebne porady
Witam. Na wiosnę przyjdzie czas na 18". Felga będzie nowa jeszcze nie wiem jaki wzór mam trochę czasu na wybieranie. Chodzi mi o dane felgi jakie et? szerokość 8cali? itp żeby felga nie wystawała za obrys pojazdu, żeby nic nie tarło itp.Wolałbym nie zakładać dystansów tylko żeby felga od razu ładnie siadła na piaście. Zawieszenie mam 1BE więc felga ładnie będzie wyglądać. I pytanie co do opony jaką założyć na felgę 225/40/18 ?. Z góry dzięki za podpowiedzi. Pablo Ps jak macie jakieś wzory felg na których b7 avant ładnie wyglada to też możecie wklejać zdjęcia.
-
Jaki Wosk na zimę ?
Witam nadchodzi okres jesienny więc czas zmienić wosk PB Blue na coś trwalszego, pytanie na jaki? Z tego co wyczytałem to coli 476 albo mags 16 chyba że coś innego jest jeszcze warte do nałożenia żeby wytrzymało maksymalnie długo. Czekam na opinie o woskach jakich używacie na zimę.
-
Podłaczenie odcięcia customowego A4 B6 1.9 TDI
Patrząc na schemat te czarne to odcieie obwodu max 15 A to ważne. Przerwij każdy obwód jaki ci pasuje najlepiej zaplon błąd wyskoczy zawsze po podpieciu vaga. Jak juz robisz blokadę zrób też odcieie kostki diagnostycznej.
-
nakladki progowe
Spokojnie da się pomalować. U mnie żona przerysowała mi nakładkę progową z tyłu lakiernik ogarną bez kłopotu.
-
Szwagrowa promocja
Johnny II ma asc do poprawy. Za 450zł masz nowego harrego III z bardzo dobrym asc. Ja swojego johnnego II sprzedałem za 250zł więc cena za radio szwagra z kosmosu. Co do unidena nikt ci go nie zaoferuje w sklepie legalnie bo nie ma homologacji. W ciężarówce używam unidena 520xl w audi prezydenta różnica w odbiorze eliminacji szumów itp na plus harrego. Uniden sieje w instalacji auta zakłócenia.
-
Regulacja + strojenie bixenonów
Na twoim miejscu zrobil bym adaptacje ksenonów na 0 potem na stację na drobną poprawkę wysokości.Albo na stację z vagiem i przeprowadzić procedurę ustawiania wyjściowego ksenonów. Ja osobiście ustawiłem w domu światła vagiem na 0 na stacji delikatnie podregulowali w górę i ustawione są idealnie.
-
Problem z nowymi klockami
Klocki wkłada się w jarzmo na górę zacisk więc nie bardzo rozumie jak klocek nie wchodzi i wystaje?? Zrób zdjęcia jak to wyglada na aucie jak nie wchodzi. A na przyszłość rada jak nie wiesz jak to zrobic oddaj do mechanika to w końcu hamulce czyli bezpieczeństwo.
-
Mega problem z klimatronikiem
Sprawdź błędy na klimatroniku. Na bank jakiś silniczek z klapy nie domaga. W najgorszym przypadku sterownik nie domaga zimne luty itp. Zacznij od błedów.
-
zdejmował ktoś poszycie od foteli ?
Że ściąganiem poszycia jest trochę roboty ale temat do ogarniecia. Trzeba tylko robić zgłową. Ja.wymieniłem mate grzewcza w siedzeniu bez problemu.
-
Demontaż przedniego zderzaka.... objechana śruba
Spróbuj wbić inny klucz nie imbus tylko torx albo spline przeważnie działa. Wbij go na siłę powinno puścić. Kątówką nie podejdziesz wiertarką też nie za bardzo.
-
dziwne tarcie przy wciśniętym sprzęgle
sprzęgło i w 20 tys mozna załatwić <lol> . Bez ściągnięcia skrzyni się nie dowiesz co jest nie tak.
-
Dziwne stuki
sprawdź poduszkę silnika i skrzyni
-
Strzelanie w mechanizmie podnoszenia szyby - film
Jak najszybciej wymień ślizg koszt jakieś 15zl w przeciwnym razie cały mechanizm do wymiany a to już duże koszty.
-
dziwne tarcie przy wciśniętym sprzęgle
Łożysko oporowe .
-
Rozładowany akumulator, po naładowaniu silnik gaśnie 2-3s po uruchomieniu.
Kable do bani przy rozładowanym aku na kiepskich kablach nie odpalisz chyba że będą spięte 2 aku przez dłuuugi czas. Jak chcesz kable to tylko własnej roboty moimi nawet ciężarówkę mogę odpalić
-
Problem z przednimi szybami
Objaw przerwanego przewodu w harmonijce łączącej drzwi ze słupkiem ściągnij ją i dokładnie sprawdź kable. W tym miejscu lubią się przecierać .