Treść opublikowana przez .Pablo.
-
Jaki klucz dynamometryczny wybrać?
Polecam jonnseway 6-30Nm co prawda cena koło 200zł ale masz świadectwo kalibracji i narzędzie posłuży ci bardzo długo. Osobiście mam dwa klucze dynamometryczne z tej firmy(6-30 i 40-210) i bardzo sobie chwalę. 40zł to nie aż tak dużo a naprawdę warto dołożyć.
-
Korozja błotników w Audi A4 B8
U mnie w b7 nic nie gnije . I oby tak zostało :-)
-
Jak naciągnąć hamulec ręczny w B5 96r.?
Jak słabo działa to zacisk do rozbiorki i czyszczenia .
-
Podaj swój obwód koła - PROŚBA O POMOC
Ad1 17" 7,5" Ad2 215mm 50mm 8mm Obwód koła zmierzę jutro to uzupełnię
-
Regulacja cisnienia w spryskiwaczach
Zmien płyn do spryskiwaczy np na sonaxa. Zwykle tanie płyny są na bazie alkoholu i wysuszaja uszczelki i przez to se nie chowa. Przerabialem to u siebie zastosowalem sonaxa i problem sam znikł po kilkukrotnym użyciu spryskiwaczy świateł. Teraz jak używam płynówzimowych raz sonaxa raz tańszy płyn . W lecie tylko sonax letni i problemu nie ma.
-
Truckerzy
Po takim kursie uśmiech z twarzy nie schodzi przez pół roku <lol>
-
wymiana turbiny na większą (2.0 tdi BPW)
Ja mam 200KM i 400Nm silnik hula aż miło. Turbo BRD do tego fmic bo seryjny nie dawał rady. Z silnikiem nic się nie dzieje po prostu miodzio.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Ja w swojej b7 mam felgi z b8 kupuje się pierścienie centrujace ja dałem coś koło 20zl i wszystko idealnie pasuje
-
Jakie ciśnienie ?
Mi wulkanizator dał 2,4 opony 215/50/17 Szwagier ma focusa firmowego z takimi samymi oponami i też ma 2,4
-
Nie odpala po naładowaniu akumulatora, POMOCY!!!
Ladowales aku w aucie ? Jak tak odpiales klemens - ? Jeśli nie mogłeś uwalic elektronikę prostawnik starego typu dają 16v a to za dużo na elektronikę. Ps zapala się jakas inna kontrolka np imobilajzer. Może się rozkodowal. Ostatnie pytanie auto kręci normalnie tylko nie odpala ? Czy kręci wolno i nie odpala.
-
Wycena ALU 17" z A4 B7
Myślę że więcej jak 1200zł nie weźmiesz. Ja kupiłem same felgi ori 17 w stanie idealnym za 800zl. U ciebie dochodzą opony ale w bardzo kiepskim stanie 3mm bieżnika to tyle co nic. Wiem wiem prawo dopuszcza 1,6 ale to już prawie slicki.
-
Truckerzy
Tyle czasu na forum jestem i nie wiedziałem że tylu zawodowych kierowców mamy Swoje za kółkiem już przejechałem: man, mercedes, volvo. Obecnie wożę ADR. Co mi się podoba w ADR ach - szkolenia w Berlinie na autodromie na płytach poślizgowych co roku <lol> Ale powiem wam jedno, jeszcze ze 2 może 3 lata i nie będzie miał kto jeździć. Przy tych cenach kursów szkoleń itp mało kto sobie pozwoli na bycie kierowcą zawodowym. Widzę u siebie w firmie że brakuje dobrych kierowców bo ci z łapanki z chodnika szybko rezygnują.
-
zmieniacie juz opony na letnie
Ja się jednak skusiłem na letnie jak spadnie śnieg to będzie szybki pit stop i z powrotem koła zimowe wlecą. Ale fakt faktem autko wygląda o niebo lepiej na alu niż na stali:D
-
zmieniacie juz opony na letnie
Ja się jeszcze wstrzymam tydzień temperatura spadła jest poniżej 10 w nocy 3 więc zimowka lepiej się spisze. Jak w przyszłym tygodniu nic się nie zmieni wchodzą letnie.
-
Czujnik PDC parktronic
Zglebilem temat czujniki o tym numerze 7h0919275d są takie same jak te z końcówka a i f . Ja już zamowilem z tej aukcji co podałem wyżej lakier już czeka tylko psiknac zamontować i cieszyc się działającym parktronikiem :-D grubcio1980jak sprawdzisz sobie po vinie jakie masz czujniki to nie będziesz musiał ściągać zderzaka do sprawdzenia numerów tylko zamowisz i od razu założysz .
-
Wyrzuca płyn chłodniczy [FOTO]
Brak co jakiś czas ogrzewania, przy ostrzejszej jeździe ubywa płyn to typowe objawy uszkodzonej uszczelki bądź pękniętą głowicy. Można to sprawdzić sprawdzając węże po ostrzejszej jeździe są twarde a w płynie chlodniczym wyczuwalny jest zapach spalin.
-
PILNA POMOC - Czy felgi 7J x 16 ET 50 będą pasowac?
Nie wiem czy zmieścisz się z przodu z tym et. Bez przymierzenia cieżko stwierdzić. Przy tym et i szerokości felgi koło bardddzzzzo mocno się schowa w nadkole. Powiedział bym nawet nie naturalnie
-
zmieniacie juz opony na letnie
Mnie też kusi zmienić w dzień grubo ponad 10 stopni gorzej w nocy koło 1 stopnia. Mam dwa komplety kół jak przyjdzie zima wrócę do zimowych. W przyszłym tygodniu zakładam .
-
[ALL B6] Czy te felgi są oryginalne ?
Według mnie wszystko zostało już powiedziane ori to ori nie ważne gdzie robione czy chiny czy afryka czy jeszcze gdzieś indziej, ważne żeby był znaczek audi co świadczy o oryginalności a co za tym idzie twardości i wytrzymałości. Mój kolega ma 2 felgi made in. Chiny dwie made in german wszystkie ori że znaczkami i numerami audi nie zwraca zbytnio uwagi na dziury i co roku na przekladce opon wszystkie felgi prosciutkie.
-
[ALL B6] Czy te felgi są oryginalne ?
Jak ma znaczek audi i seryjne numery wewnątrz felgi to oryginał.
-
Szerokość opon- 205 czy 215
205/55 to już niestety duży balon z tego wyjdzie ---------- Post dopisany at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany at 11:03 ---------- Możesz kolego zrobić zdjęcia swojego auta na tej oponie? Chciałbym zobaczyć jak to będzie wyglądało na takiej oponie..... Mam tylko takie tył 205/55/16 przod 215/50/17
-
Szerokość opon- 205 czy 215
Więc tak opona 205/50 ma mniej gumy niż 235/45 co za tym idzie bardziej odczujesz poprzeczne nierówności natomiast poprawi się prowadzenie w koleinach. Według mnie złoty środek to 215/50 choć opony w tym rozmiarze są droższe.
-
Czujnik PDC parktronic
Więc tak mi udało się bez demontażu zderzaka (padł czujnik środkowy prawy ) ale tylko dlatego że mam nie oryginalny hak a tym samym trochę inna belkę i troszeczkę więcej miejsca. Czujnik jest wciskany na zaczepy. Ja wlozylem jedna rękę pod zderzak i paznokciem podwazylem zaczepy a druga ręką wcisnalem czujnik. Kostkę odpiolem srubokretem przez otwór czujnika w zderzaku. Całość zajęła 10min wyjecie spisanie numeru i montaz. Jak masz ori belkę to czujniki zewnętrzne dasz radę wymienić bez demontażu zderzaka trzeba mieć tylko zgrabne lapki , dwa środkowe tylko na sciagnietym zderzaku wymienisz . Ps kupujesz używek czy nowe ?
-
Szerokość opon- 205 czy 215
Ja mam 215/50/17 zero rzucania w koleinach auto prowadzi się jak po sznurku. Dużo zależy też od opony jedne pływają w koleinach inne nie.
-
Tylne lewe drzwi nie otwierają się od wewnątrz
Rozbierz boczek i sprawdź . Mogło się faktycznie cięgno wysunąć albo urwać. No chyba że od kupna nie działały to blokada jest włączona żeby dzieci same w czasie jazdy nie otworzyły.