Treść opublikowana przez .Pablo.
-
ZAMEK Bagażnka sedan
Nie do końca się zgodzę bo skoro otwiera z pilota a tylko z klamki nie to wszystko wskazuje na mikrostyk albo coś z instalacją.
-
Naprawa silniczka zamka w bagażniku
U mnie też padł mikrostyk wyjalem go i kupiłem nowy za 12zl wymienię sam mikrostyk a nie całą lampke z oświetleniem tablicy. :-)
-
padły czujniki cofania ?
Jak raz działa raz nie to czujnik siada. U mnie szczególnie gdy było wilgotno przestawał działać parktronik. Namierzylem który czujnik kupiłem nowy wymieniłem i jak ręką odjął wszystko działa.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Cena mi pasi wezmę te dsy . Szczegóły telefonicznie czy przez PW ?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
zmierzyłem dokładnie tarcze 288mm więc jaka cena? 480zl z wysyłką A fakturę dostanę? W koszty bym to chciał wrzucić.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
zmierzyłem dokładnie tarcze 288mm więc jaka cena?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Zmierzylem dzisiaj bez ściągania koła i wyszło 288mm ale jutro potwierdze ho zrzuce koło i dokładnie zmierze. Wiem wiem 320 by się przydały ale szkoda mi tarcz. Jak skończą się tarcze wtedy dopiero wrzuce większe heble. Ps klocki są z czujnikami ?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
To pytanie do mnie ? Jak tak to mogę zmierzyć tarczę hamulcową bo nie bardzo wiem o co z zaciskiem chodzi. Ps jaka cena?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Koledzy gdzie idzie kupić Klocki Ferodo DS Performance w dobrej cenie ? Skończyły mi si klocki i trzeba je zmienic na coś dobrego. Czyli dsy :-)
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Cześć potrzebuje klocki Ferodo DS Performance do audi a4 b7 2.0 tdi. vin WAUZZZ8E96A225289 A do skodziny octwawi I 1,9tdi asv potrzebuje górne mocowanie amortyzatora(kolumny mcpersona) czyli gumy i łożyska na obie strony i łączniki stabilizatora oraz łożyskowanie stabilizatora przód. vin skodziny TMBHP21UX32696791
-
Dzwiek po wcisnieciu sprzegla.
Łożysko oporowe do wymiany.
-
[a4 b6] auto gasnie w drodze i nie chce zapalić
Odpali przy pomocy placa? A co to jest placa? Jak rozrzad cały i dobrze ustawiony paliwo dochodzi do wtryskow jest kompresji to musi zapalić. Nie pali się jakas kontrolka np immobilajzer ? Ps kręci normalnie tylko nie zapala? Czy kręci z oporem czy wogóle nie kręci? A paliwoa nie tankowales? Może coś z paliwem nie tak.
-
podpora amortyzatora tył
Odkręcasz śrubę zdołu z amortyzatora, potem dwie w nadkolu, wyciągasz na stół odkręcasz nakrętkę trzymającą amortyzator ściągasz osłonę i odbuj wymieniasz i składasz. Ps jaka podpora?
-
Po wywaleniu dpf problem
Wycięcie dpfa = usuniecie mechaniczne plus zmiana softu. Ktos u ciebie usunął go mechanicznie ale softu już nie zrobił. Radził bym to poprawić bo prawie na pewno komp myśli że dpf jest daje inne dawki paliwa. Ja usunąłem dpfa mechanicznie i programowo. Zrobiłem to u aligatora w katowicach żaden błąd się nie pali.
-
OC+AC+NNW - Audi b8 gdzie polecacie ?
Ja mam warte na chwilę obecna najlepsza ofefta. Wiem bo moja koleżanka jest agentem kilku firm i zawsze przedstawia mi kilka najlepszych ofert. Z wypłata odszkodowań nie ma problemu. Zwrócić tylko uwagę na zakres ubezpieczenia. Ja zawsze biorę full pakiet ac oc nnw szyby assistance pl i eu naprawy na ori częściach w aso, bez wkładu własnego itd.
-
Kamera na przednią szybę - co polecacie?
Ja używam mio 358 nagrywa bardzo dobrze i jestem mega zadowolony.
-
Auto po zalaniu?
Ostatnio widziałem jak rolnik kupił na dojezdzanie do pola q7 więc wszystko możliwe.
-
Auto po zalaniu?
Sprawdź połączenia elektryczne kostki jak są zaśniedziałe świadczy to o zalaniu jak są ok to auto zakurzone np rolnik
-
Dobór opon do B8 avant.
Pytanie czy chcesz zostać przy 16 czy idziesz w większe. Jeśli chodzi o opony to mam nokian zline i bardzo sobie chwalę. Minusem jest to że są głośniejsze od konkurencji ale minimalnie. Do szybkiej jazdy wziął bym pod uwagę dwa modele zline nokiana i Goodyear Efficientgrip Performance bardzo dobre opony. Miałem do czynienia z tymi modelami i z czystym sercem polecam.
-
Felgi 18 ET45 plus dystanse 20mm
Przy tym et45 przód może wystawać poza obrys auta. Najlepiej zejdź do auta z miarką i zmierz ile masz odległości. Chłopaki piszą że najlepsze et to 35.
-
dziwny wykres z hamowni, gwałtowny spadek po 3 tys obrotów
Jak chcesz i znajdę trochę czasu mogę zrobić ci logi wrzuci się na forum i chłopaki pomogą. U mnie stara b5 wymiatała na każdym biegu bez wirusa.
-
Hak - Jaki nacisk na kule ? ODP:max 80kg!
Faktycznie sprawdziłem i mam 90kg. Coś mi się ubzdurało z tymi 200kg <zawstydzony> ps masa 4 rowerów i bagażnika będzie coś koło 80 do 90kg
-
Hak - Jaki nacisk na kule ? ODP:max 80kg!
Powinieneś mieć tabliczkę homologacyjna jaki jaki jest max nacisk pionowy na kule. Ja mam nie ori hak i z tego co pamiętam mam coś kóło 200kg max nacisku na kole ale sprawdze i dam znać .
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Wszystko zależy gdzie się jeździ. U mnie drogi są średnie więc 18 bym nie założył wybór padł na 17 i nie zauluje. Wygląd wyglądem ale dentysta też drogi a na 18 plomby szybko wypadają hahaha ;-)
-
Pomoc zakupie bagażników na dach
Jest coś pokombinowane z belkami bo bardzo mocno wystają za auto. Wygląda to bardzo nie naturalnie . Przy boxie thule atlantis 780 i belkach thule dedykowanych do mojego auta nie ma opcji na 2 rowery i boxa. Fakt box jest duży ale nawet z mniejszym ciężko to widzę. Nosnosc dachu przeważnie wynosi 75kg. No chyba że jak na zdjęciu zalozysz dużo dłuższe belki wtedy zmiescisz dwa boxy i 3 rowery wiesz polak potrafi ;-)