Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

.Pablo.

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez .Pablo.

  1. Nie do końca się zgodzę bo skoro otwiera z pilota a tylko z klamki nie to wszystko wskazuje na mikrostyk albo coś z instalacją.
  2. U mnie też padł mikrostyk wyjalem go i kupiłem nowy za 12zl wymienię sam mikrostyk a nie całą lampke z oświetleniem tablicy. :-)
  3. Jak raz działa raz nie to czujnik siada. U mnie szczególnie gdy było wilgotno przestawał działać parktronik. Namierzylem który czujnik kupiłem nowy wymieniłem i jak ręką odjął wszystko działa.
  4. Cena mi pasi wezmę te dsy . Szczegóły telefonicznie czy przez PW ?
  5. zmierzyłem dokładnie tarcze 288mm więc jaka cena? 480zl z wysyłką A fakturę dostanę? W koszty bym to chciał wrzucić.
  6. zmierzyłem dokładnie tarcze 288mm więc jaka cena?
  7. Zmierzylem dzisiaj bez ściągania koła i wyszło 288mm ale jutro potwierdze ho zrzuce koło i dokładnie zmierze. Wiem wiem 320 by się przydały ale szkoda mi tarcz. Jak skończą się tarcze wtedy dopiero wrzuce większe heble. Ps klocki są z czujnikami ?
  8. To pytanie do mnie ? Jak tak to mogę zmierzyć tarczę hamulcową bo nie bardzo wiem o co z zaciskiem chodzi. Ps jaka cena?
  9. Koledzy gdzie idzie kupić Klocki Ferodo DS Performance w dobrej cenie ? Skończyły mi si klocki i trzeba je zmienic na coś dobrego. Czyli dsy :-)
  10. Cześć potrzebuje klocki Ferodo DS Performance do audi a4 b7 2.0 tdi. vin WAUZZZ8E96A225289 A do skodziny octwawi I 1,9tdi asv potrzebuje górne mocowanie amortyzatora(kolumny mcpersona) czyli gumy i łożyska na obie strony i łączniki stabilizatora oraz łożyskowanie stabilizatora przód. vin skodziny TMBHP21UX32696791
  11. Łożysko oporowe do wymiany.
  12. Odpali przy pomocy placa? A co to jest placa? Jak rozrzad cały i dobrze ustawiony paliwo dochodzi do wtryskow jest kompresji to musi zapalić. Nie pali się jakas kontrolka np immobilajzer ? Ps kręci normalnie tylko nie zapala? Czy kręci z oporem czy wogóle nie kręci? A paliwoa nie tankowales? Może coś z paliwem nie tak.
  13. Odkręcasz śrubę zdołu z amortyzatora, potem dwie w nadkolu, wyciągasz na stół odkręcasz nakrętkę trzymającą amortyzator ściągasz osłonę i odbuj wymieniasz i składasz. Ps jaka podpora?
  14. Wycięcie dpfa = usuniecie mechaniczne plus zmiana softu. Ktos u ciebie usunął go mechanicznie ale softu już nie zrobił. Radził bym to poprawić bo prawie na pewno komp myśli że dpf jest daje inne dawki paliwa. Ja usunąłem dpfa mechanicznie i programowo. Zrobiłem to u aligatora w katowicach żaden błąd się nie pali.
  15. Ja mam warte na chwilę obecna najlepsza ofefta. Wiem bo moja koleżanka jest agentem kilku firm i zawsze przedstawia mi kilka najlepszych ofert. Z wypłata odszkodowań nie ma problemu. Zwrócić tylko uwagę na zakres ubezpieczenia. Ja zawsze biorę full pakiet ac oc nnw szyby assistance pl i eu naprawy na ori częściach w aso, bez wkładu własnego itd.
  16. Ja używam mio 358 nagrywa bardzo dobrze i jestem mega zadowolony.
  17. Ostatnio widziałem jak rolnik kupił na dojezdzanie do pola q7 więc wszystko możliwe.
  18. Sprawdź połączenia elektryczne kostki jak są zaśniedziałe świadczy to o zalaniu jak są ok to auto zakurzone np rolnik
  19. Pytanie czy chcesz zostać przy 16 czy idziesz w większe. Jeśli chodzi o opony to mam nokian zline i bardzo sobie chwalę. Minusem jest to że są głośniejsze od konkurencji ale minimalnie. Do szybkiej jazdy wziął bym pod uwagę dwa modele zline nokiana i Goodyear Efficientgrip Performance bardzo dobre opony. Miałem do czynienia z tymi modelami i z czystym sercem polecam.
  20. Przy tym et45 przód może wystawać poza obrys auta. Najlepiej zejdź do auta z miarką i zmierz ile masz odległości. Chłopaki piszą że najlepsze et to 35.
  21. Jak chcesz i znajdę trochę czasu mogę zrobić ci logi wrzuci się na forum i chłopaki pomogą. U mnie stara b5 wymiatała na każdym biegu bez wirusa.
  22. Faktycznie sprawdziłem i mam 90kg. Coś mi się ubzdurało z tymi 200kg <zawstydzony> ps masa 4 rowerów i bagażnika będzie coś koło 80 do 90kg
  23. Powinieneś mieć tabliczkę homologacyjna jaki jaki jest max nacisk pionowy na kule. Ja mam nie ori hak i z tego co pamiętam mam coś kóło 200kg max nacisku na kole ale sprawdze i dam znać .
  24. Wszystko zależy gdzie się jeździ. U mnie drogi są średnie więc 18 bym nie założył wybór padł na 17 i nie zauluje. Wygląd wyglądem ale dentysta też drogi a na 18 plomby szybko wypadają hahaha ;-)
  25. Jest coś pokombinowane z belkami bo bardzo mocno wystają za auto. Wygląda to bardzo nie naturalnie . Przy boxie thule atlantis 780 i belkach thule dedykowanych do mojego auta nie ma opcji na 2 rowery i boxa. Fakt box jest duży ale nawet z mniejszym ciężko to widzę. Nosnosc dachu przeważnie wynosi 75kg. No chyba że jak na zdjęciu zalozysz dużo dłuższe belki wtedy zmiescisz dwa boxy i 3 rowery wiesz polak potrafi ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.