Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ajax

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ajax

  1. ajax odpowiedział(a) na kiblos temat w Audi A4 B5
    Wcale nie potrzeba Ci warna no bo po co? A zawor to tylko takie male scos na poczatek : http://allegro.pl/item420059252_zawor_zwrotny_paliwa_8_10_mm.html Oczywiscie musisz sprawdzic jaka srednice maja przewody paliwowe i kupic odpowiedni. "Zaworek zalecany jest do silników Diesla jak i do benzynowych. ZWŁASZCZA TDI" Uwielbial poziom polskiego na allegro
  2. ajax odpowiedział(a) na kiblos temat w Audi A4 B5
    Mialem nadzieje ze tutaj sa tylko normalni ludzie :gwizdanie: No nic, zycie prostuje...
  3. ajax odpowiedział(a) na kiblos temat w Audi A4 B5
    A jak odpalisz po postoju to spadaja obroty do 500-400? Kup zawor za 15 PLN i zamontuj za pompka
  4. ajax odpowiedział(a) na kiblos temat w Audi A4 B5
    oczywiscie ze moze sie cofac jakie masz objawy?
  5. Niunia jest bardzo inteligentna i caly czas "tworzy" mapke pod naszego butka. Jak odlaczysz akumulator na dluzej lub masz niesprawny akku to te wartosci sa restartowane i wracamy do fabrycznych Wymagana jest rowniez adaptacja przepustnicy.
  6. za przeproszeniem ale chyba jezdzisz jak dziadek... po co Ci taki silnik?
  7. ajax odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Wydaje mi sie ze jak przeplywka szwankuje to jest problem w calym zakresie obrotow silnika. Najlepiej jakbys podmienil na sprawna bo to 10 minut pracy i wtedy sprawdzil jak sie zachowuje samochod.
  8. ajax odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Nauczylem sie juz na forum jednej reguly Potem bedziemy dywagowac Swoja droga to mam podobny objaw przy niewydalajacej pompie paliwa. Jak dajesz gaz po troche to ciagnie jak lokomotywka a jak dasz do deski to juz nie tak bardzo. Manometr do reki i zmierz cisnienie paliwa za pompa. Pozdrawiam
  9. Moj jest czysta seria i w maju pod mlotek idze
  10. Wlasnie mnie najbardziej wkurza jak czytam takie bzdury... jestesmy na forum zeby sobie pomagac i wymieniac sie doswiadczeniem. Jak bede chcial uslyszec jakas piekna bajke to poprosze mame zeby mi poczytala! Jeszcze brakuje do kolekcji 2.7 BiT ktore pali 7 na 100 Spalanie mojego AEB gaz / benzyna (jezdze bardzo dynamicznie ) : Autostrada 180 km/h - 10 / 9 Trasa do 150/160 km/h - 11-12 / 10,5 - 12 Miasto ( do 5k-6k ) - 14-15 / 14 Mieszany do 160 km/h - 12,5-13,5 / 12-13 Jezeli chodzi o wybor silnika to polecam 1.8T. Frajda z jazdy i mozliwosci ktore juz znasz ( mi chiptunning etc ). Jezeli chodzi o osiagi to nie spodziewaj sie rakiety. Fenomen 1.8T polega na tym ze jest to maly ale w miare mocny silnik z dluga skrzynia biegow. Na 3 efektywnie jedziesz od 60 do 140 Ale na bardzo krotkich odcinkach ( chodzi mi o zakrety itd ) byc moze 1.8 jest lepsze. Te silniki maja duzo mniejsze przełożenie i sa "bardziej zrywne" na krociutkich odcinkach. Ja kiedys robilem A3 z takim silnikiem - mialo byc bez problemow a prawie zostalem na lewym pasie na zakrecie Na dluzszej prostej to juz calkiem inna bajka ale ciezko na polskich drogach znalezc 1/4 mili Pozdrawiam!
  11. ajax odpowiedział(a) na ajax temat w 1.8T
    umm te tez znalazlem ale to sa jakies no-name? Czy kupic taka?
  12. ajax odpowiedział(a) na ajax temat w 1.8T
    Tego tez nie moge znalezc Jakies pomysly gdzie szukac oprocz ASO? Jakies to 1.8T malo popularne bo do wszystkiego znajduje tylko nie do tego silnika
  13. ajax odpowiedział(a) na ajax temat w 1.8T
    A jaka firme szukac? Bosch, Siemens VDO czy jakies MDT ... Boscha o takim numerze nie znalazlem a Siemens kosztuje 590 za kpl
  14. ajax odpowiedział(a) na ajax temat w 1.8T
    jestes pewien?
  15. Popraw oznaczenie w watku bo AWT to 1.8T Audi zaleca rozrzad po 120k km ( pierwszy raz ). Potem w zaleznosci od jakosci czesci ale mysle ze 60k km to dobra wartosc. Po kupnie samochodu nigdy sie nie wierzy poprzedniemu wlascicielowi i zawsze robi rozrzad. Silnik kolizyjny wiec awaria prawdopodobnie go zabije o.O Po kupnie do wymiany : - rozrzad - olej ( dowiedz sie czym jest zalany 0W40, 5W40 itd ) i wez odpowiedniej gestosci olej z gornej polki ( Mobil, od biedy Castrol ;P ) - swiece - Filtr powietrza, filtr paliwa i przeciwpylkowy zeby nie smierdzialo - plyn chlodzacy ( wedle potrzeby ) Potem reszta do obserwacji Pozdrawiam!
  16. ajax opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam, chce kupic pompe paliwa ale sprzedawca twierdzi ze w AEB mogly byc stosowane rozne typy. Czy na podstawie info o moim samochodzie/VINie moze ktos mi powiedziec jaki numer ma pompa paliwa? NIe chce jej rozbierac zeby sie dowiedziec a potem znowu zakladac ;/ Dziekuje!
  17. Dokladnie tak jest. Ja specjalnie jezdzilem po "dziadowsku" zeby to sprawdzic Wtedy nic nie bierze ale mnie szlag trafia ... po to mam 150 koni zeby je smarowac na drodze! Przy stylu jazdy 2,3 do 5k czasem do 6 bierze 0,2 - 0,25 / 1k km Na zdrowie! A swoja droga to slyszalem bardzo duzo opini ze kontrolka od oleju wcale nie powinna sie zapalac ( chyba ze macie dodatkowa - pomaranczowa! ) bo wtedy trzeba odrazu samochod zatrzymac. Ja sprawdzam olej co 2-3 dni i zawsze utrzymuje w optymalnym zakresie i nigdy mi sie jeszcze nie zaswiecila. Sprawdzenie zajmuje 35,6 s wiec polecam to robic - niunia sie ucieszy
  18. Ja mam w AEB rurke SuperSprinta zamiast kata Zero zmiany w kulturze pracy silnika a dzwiek turbo jest powalajacy. Samochod lepiej sie zbiera z dolnych obrotow. Opis dalem na forum w dziale warsztat - zrob to sam. Przeglad zrobilem
  19. ajax odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ehh tak sie sklada ze widzialem ten samochod jeszcze przed malowaniem u Witka i teraz jestem w szoku ze wladowales w niego tyle pieniedzy i pracy. Samochod nie byl w najlepszym stanie ... Trzeba przyznac ze Witek to potrafi Tylko z mechanika ma problemy wiec lepiej posprawdzaj jak masz wszystko zmontowane Ja do dzisiaj mam krzywo ustawiona maske nie wspominajac ze wcale jej otworzyc nie moglem po jego montazu :gwizdanie:
  20. No wlasnie ta nadpobudliwosc najbardziej mi do nich pasuje Doooogadamy sie!
  21. Ello, obejrzyjcie calosc! Pomyslcie ze chodzi o audi http://pl.youtube.com/watch?v=m4HhZQnxxh0
  22. Masz instalacje gazowa a wtedy olej pracuje w podwyższonej temperaturze. Ja wymieniam co 10k zeby niunia zawsze swiezy olej miala . Duzo osob twierdzi ze gaz powoduje szybsze zuzycie silnika co jest bzdura jezeli sie o niego zadba - miedzy innymi w ten sposob!
  23. Jestes pewien? Bo ja mam tez taki problem - dziala losowo lol
  24. A jak odkrecisz korek to widzisz plastik czy elementy klawiatury? To normalne ze pryska ale po to jest tam plastikowa oslona
  25. Nie, jak nie ma odczytu z przeplywki to sa uzywane parametry domyslne. Dlatego nie jest to dobre bo wtedy nie bierzemy pod uwage czynnikow zewnetrznych. Zamontuj przeplywke i smigaj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.