Treść opublikowana przez franio
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
to miałeś szczęście
-
[ALL B5] Nasza A4 B5 `99 1.8
czy jak ktoś zakłada złoty łańcuch z tąbaku na szyje, to jest super??? Szydzic niema co, ale może trzeba pokazac dobrą drogę i otworzy oczy na kilka spraw. Może jest to ich pierwsza a4-ka? a wcześniej był golf lub calibra i tam to się sprawdzało. Na allegro jest mnóstwo głupot i bardzo łatwo jest zbłądzic, czego przykład mamy wyżej. A autko jest naprawdę ładne, pomagamy i doradzamy, żeby z czasem czegoś znowu nie popsuli, pozdrawiam P.S. PrElUś+BlUmIś wszelkie pomysły omawiajcie najpierw w tym wątku
-
[ALL B5] Nasza A4 B5 `99 1.8
to jest Need for Speed normalnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
żebym wiedział... a tak był Medyk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
0,7 zgłoś się przy piąteczku?
-
[B5 ADR] Ogólne poblemy z ABS-em
czujnik ABS-u jest za płytko włożony, ale za głęboko też nie można bo przegub opierdzieli czujnik i pupa
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
i nie da rady zmienić kolor?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to już podchodzi pod fetysz...
-
[B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc
pytanie nie związane z wątkiem, ogarnijcie się :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc
ale prosty przykład, wszystko co produkowane jest na rynki europy zachodniej od tego co idzie do nas jest lepsze jakościowo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a gdzie jest kolega Al Capone, dawno go tu nie widziałem?
-
[B5 ADR] Czyszczenie przepustnicy
prawidłowa praca, chodzi o to, że do hamowania i skręcania też potrzebna jest jakaś moc i to jest ten zapas w postaci wolniej opadających obrotów
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
a mi na pół roku...
-
Ile pali Wam gazu?
ktoś mi zrobił 10 literków w trasie, ale jazda cały czas ogień, 5 do 7 tys obrotów 160 do 200 km/h to już 17 litrów i nie może by inaczej
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
nic bardziej mylnego 15-18 tyś LIPA!!!
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
kapota
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
racja ta alpinka w nocy kox
-
[B5 AJL] Moja A4 avant 1.8T.Nowe fotki:)
takimi materiałami policja się nie dzieli, nawet z głównymi "aktorami" p.s. nawet xero fotoradaru nie chcą dać!!!
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
zboczeniec brewkowy
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
brewki???- TRAGEDIA!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
d*py to teraz na ulicy, a nie przerabiane silikony z virtuala
-
[B5 AEB] Problem z przyspieszeniem
a mi filtr paliwa nawet do głowy nie przyszedł :kox:
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
bo męczy dusza jestem i łatwo im nie odpuszczam
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
a mi wczoraj gazownik, wymienił filterek, skalibrował listwę, instalację a, także zrobiliśmy regulację dynamiczną i jest bombowo. Instalacja stag-300
-
[B5 AEB] Problem z przyspieszeniem
a co to ma wspólnego z tematem?