Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

franio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez franio

  1. dla ludzi o mocnych nerwach
  2. no ładniutka, fajny piec, daj te chromy na okna i zobaczysz, mało jajka nie zniesiesz a na takim ładnym kolorku to będzie super ja bym jeszcze felunek poprawił np oczko wyżej, bo ten mi naj mniej pasuje z ori, ale to już wyłącznie tylko mój gust :gwizdanie:
  3. info dla wszystkich, nie będę dzisiaj ( muszę zapisać się na egzamin na prawo jazdy ) i nie zrobie legalizacji gaśnic, ale za tydzień obiecuję
  4. ale zespolone to jednak lepszy dają efekt
  5. moja dziewczyna obstawia te pierwsze, tylko czarne, a mógłbyś rzucić linka gdzie znajazłeś? :>
  6. za to druga chętnie rozchyliła
  7. franio odpowiedział(a) na petrus temat w Audi A4 B5
    oczywiście, że w audi tylko na tył :gwizdanie:
  8. trzeba dospawowywać ile się da, jak nie to rozwiercić i kombinować coś po zdjęciu koła, a na przyszłość to troszki smaru miedziowego na gwint- jak kolega Waters powiedział i dokręcamy kółeczka w audi a4 zawsze na 120 Nm.
  9. a opony jakiej firmy?
  10. a odpowietrzałeś hamulce?
  11. tjuning by Krzeszów
  12. a we wtorek jechało "to" pod Promką a ja nie wiedziałem co to za nowe bełemwu, a to x6 [br]Dopisany: 04 Lipiec 2008, 09:15 _________________________________________________Koledzy na najbliższym spocie legalizuję gaśnice w Naszych Niuniach, kto chętny zapraszam do czerwonej b5 (jedyna taka :> ) Cena: 0 zł.
  13. ja go wcale nie usprawiedliwiam, tylko mówię jak to się może skończyc
  14. trochę wyrozumiałości pół roku prawko, pierwsze auto , które "jak rozbije na przydrożnym drzewie, zostawi Ci na parkingu w Niebie" :gwizdanie:
  15. jestem bardzo zadowolony bez zarzutu, jeszcze raz dzięki poza tym ja potrafię sobie wiele rzeczy wmówić , ale mam wrażenie jakby jeszcze lepiej się zbierał no może nie tak jak norbiego i poźka, ale niewiele gorzej
  16. prawie jak b6
  17. Raggaman, mógłbym Cię prosić o zdjęcie, które masz w avatarze?, bo strasznie się mojej pannie podoba :gwizdanie:
  18. proszę sobie ze mnie nie żartować , bo nie zalegalizuję wam gaśnic w Waszych Niuniach
  19. najpierw to niech ktoś mi olej wykasuje
  20. śliczna
  21. a tam ten gościu ile pucharów, niech pepiczki skody tak sobie robią a nie Audi, normalnie jeszcze nie mogę się opanować
  22. http://pl.youtube.com/watch?v=xpXtBlgUb7I&feature=related czy to jest mądre???
  23. nawet nie zamierzam, a co do Twojego wyboru 2,8 chyba lepiej hasa i nie trzeba martwić się o turbo
  24. zrobisz jak uważasz, ale broń Boże zmieniać na jakieś inne wynalazki zwane samochodami
  25. Wczoraj jakaś klaksoniara, na imprezie mówi przy mnie: "fajne felgi w tym audi", a to podjechało... bełemwu 5, aż mną żuciło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.