Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kaczmar13

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kaczmar13

  1. z takich bardziej technicznych....polecał bym sprawdzić na SKP hamulce, co by się na śliskiej nawierzchni nie okazało że któreś koło mocniej hamuje a inne słabiej bo to może mieć tragiczne skutki, poza tym przede wszystkim stan płynu chłodzącego i hamulcowego a reszta jak wyrzej: aku, uszczeliki itp
  2. jasna....kremowa albo biała pasowała by super, ale do tego wypadało by jeszcze zmienić przynajmniej wykładzinę na podłodze jeśli jest ciemna no i może dół deski
  3. pewnie jedyny sposób to podpiąć taką i zobaczyć jak auto będzie chodzić....ale wydaje mi się że to zbyt piękne by mogło być prawdziwe, że sama wymiana przepływki na taką np od turbo da troszkę więcej mocy jak zwykła, a jeśli nawet to poprostu wzbogaci mieszanke co może mieć zły wpływ na żywotność silnika no i spalanie
  4. mam ten sam problem z tylnią półką, na delikatnych wybojach piszczy jak wściekła i nie moge zlokalizować gdzie tkwi problem, ale myślałem raczej o tych zapinkach bo to taki jakby metaliczny pisk
  5. może masz inną przepływkę niż ja, bo o ile pamiętam to moja z boscha w detalu to około 700 zł. Ale może to zależy od rocznika itp. Co do "oryginału" z serwisu to racja jak najbardziej....Bosch z serwisu i Bosch z zamiennika to dokładnie to samo tylko cena 1:3 hehe.... niestety tak jest z wieloma częściami. Na początek może spróbuj go wymyć, u mnie wiele to pomogło.
  6. fakt sposób dobry....ale skoro uchwyty w zderzaku (te od ślizgów) nie były ruszane to przecież musi pasować. Może wystarczy tylko regulacja na podporach z przodu....
  7. świetne podejście mechanika.....który stwierdza że przepustnica jest czysta nawet nie zaglądając do niej....hehe omijaj z daleka tego partacza....
  8. Jeśli nie chce się wkręcać na obroty to może odpiąć poprostu przepływkę i zobaczyć jaka będzie różnica. Poza tym od czasu do czasu dobrze jest umyć przepłwkę bo osadzający się kurz może powodować błędne wskazania. Do tego są specjalne preparaty. A co do zakupu nowej....moim zdaniem lepszy będzie używany a sprawny oryginał od nowego zamiennika....ale niestety oryginał kosztuje mnustwo kasy
  9. no to już drastycznie.... mój narazie działa tylko strasznie chałasuje i do tego stawia bardzo dużu opór,po włączeniu klimy auto ledwo rusza z niskich obrotów więc to już pewnie końcówka łożyska....
  10. Kawał dobrej roboty !!! Zastanawiam się nad tą samą operacją w mojej A4. Ciekaw jestem jakie były objawy że wziąłeś się za rozebraie kompresora, u mnie jest po załączeniu klimy odgłos jakby wyjącego łożyska więc pewnie jest podobny defekt jak u Ciebie.
  11. mam wrażenie że troszkę się nie dogadałeś z mechanikiem moim zdniem różnica w wysokości wynosząca 3mm nie będzie miała żadnego wpływu na ściąganie auta. mechanikowi napewno chodziło o kąt pochylenia koła, jeśli różnica będzie znaczna....pewnie nie 3mm a 3 stopnie to może ściągać delikatnie. A co do wahaczy to sprawdź górne bo one to ustalają. i udaj się na zrobienie geometrii do innego warsztatu bo ten nie ogarnia zupełnie....
  12. skoro uważasz to za głupoty to napisz coś mądrego..... skoro wiesz lepiej
  13. niestety.... znam te ból...mam z przodu system DLS 13 cm i nie gra wiele lepiej jak orginał. Powodem tego jest sposób mocowania głośnika, nie jest on częścią drzwi a tapicerki. A to nie gwarantuje ani dobrego trzymania ani zamkniętej przestrzeni za głośnikiem
  14. Z przednich głośników basu nie wyciągniesz....w a4 sa maleństwa i z tego trudno o dobry bas. Co do reszty, to pierwsze co pozbądź się tego dalco i głośników z tyłu, tego typu sprzęt nie jest nic wart. Aby uzyskać miły dla ucha i odczuwalny bas wystarczą seryjne 16 z tyłu w półce i dobre radio. Jeśli chcesz więcej to większe głośniki pod wzmacniaczem. Jeśli inne radio to polecam Alpine lub Clarion.... A żeby przód zagrał to musisz wstawić większe głośniki czyli 16, zrobić wygłuszenie i dopiero będzie efekt. Co do okablowania, to moim zdaniem warto w większości przypadków je wymienić, auta mające ponad dziesięć lat mają instalacje mocno zaśniedziałe (nie wszystkie) dlatego czasem warto wymienić przewody. Napewno warto dać dobre zasilanie do radia. A jeśli chcesz konkretnego basu to niestety....tylko coś do bagażnika bo nie wysiągniesz dobrze brzmiącego 30 Hz o odpowiednim natężeniu z głośników 13 czy 16 cm średnicy.
  15. Miałem to samo, przy większym obciążeniu wywalało na benzin, przyczyną był zawalony syfem parownik. Po gruntownym rozebraniu go, wyczyszczeniu i zastosowaniu zestawu naprawczego autko śmiga jak trzeba.
  16. rafi1985.. jak uda Ci się coś wykombinować w tym temacie to podrzuć jakieś fotki jak to wyszło, też się zastanawiałem nad takim zabiegiem, mam lampy Boscha. a co do powyższych wypowiedzi.....to masz racje, fajnie jakby najpierw koledzy uważnie przeczytali a potem komentowali
  17. rolka i napinacz właściwy ale pasek do tego musi być 153z, do tego jeszcze jedna mała rolka prowadząca, której nie masz chyba, a lepiej wymienić
  18. a może poprostu zamiast kombinować i zastanawać się co zrobić...to poprostu zalać olej taki jak zaleca się do tego silnika....czyli 10W40, a apropo opini że olej mineralny powoduje takie szkody w silniku to co niektórzy mocno przesadzają. Ja w poprzednim aucie jeździłem na 15w40 przez 3 lata, w tym czasie zrobiłem 140 000 km i silnik w środku był czyściutki. Jedna tylko ważna kwestia to taka żeby olej zmieniać co 10-12 tysięcy km i stosować dobre filtry. No i oczywiście lać dobry olej a nie.....oby taniej. Osobiście polecam trzy marki oleju, Mobil, Motul i Liqui Moli z dwusiarczkiem molibdenu,
  19. te gęściejsze zwoje dajesz do góry :th:
  20. no więc już wiem felga założona na autko i okazuje się że wystaje poza błotnik około 3-4 cm
  21. może ktoś z Was będzie wiedział, czy do sedana b5 podejdą felgi 9/16 et15 na tył i 7,5/16 et35 na przód mam do kupienia taki komplecik za dobre pieniądze tylko nie wiem czy cię zmieści....
  22. Witam wszystkich użytkowników forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.