Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kaczmar13

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kaczmar13

  1. Sprawdź przewody od N75 czy nie są uszkodzone. U mnie jakieś 10 cm od kostki były tak utlenione że nie przewodziły tak jak powinny, po naprawie doładowania wróciło.
  2. Do tego wszystkiego szkiełkowanie daje fajny efekt wizualny, jakby surowego lekko połyskującego aluminium, znacznie gładsza powierzchnia niż po piaskowaniu. Co za tym idzie aluminium oporniej poddaje się czynnikom zewnętrznym. Osobiście widziałem kilka detali oraz felgi w ten sposób robione, do starego motoru czy starego auta, ok. Przy renowacji w zasadzie chyba żadna różnica bo i tak idzie potem podkład na alu i kilka warstw lakieru więc raczej efekt końcowy będzie identyczny jak po piaskowaniu.
  3. Gwerty, ja bym proponował spojrzeć z innej strony. felga 8J ET35 to już niemal granica tego co wejdzie z przodu, jeśli autko zglebione to z 225 może być zwyczajnie problem z obcieraniem na zakrętach i w tej sytuacji 215 może okazać się lepsze bo delikatnie się rozciągnie i da więcej miejsca między oponą a błotnikiem. Moim zdaniem to jedyna istotna i odczuwalna różnica między 215 a 225 w tym przypadku. Jeśli autko nie glebione... bierz po prostu ten rozmiar, w którym uda Ci się kupić lepsze oponki.
  4. mam u siebie RH Cup AG (jednoczęściowa), moim zdanie felga bardzo mocna ale tak jak piszesz, nie raz słyszałem opinie że skręcane RH są miękkie (nie porównywać z chińszczyzną) Z drugiej strony, tego typu skręcane felgi zwykle chodzą z cieniutką oponą i mało jest gumy która je chroni.
  5. zdecydowanie wersja gwintowana, raz a dobrze (pomijając jakość MTS-a) ale na jakiś czas starczy.
  6. zostaw srebro i rant w polerkę, ewentualnie jak podoba Ci się to rotor na biało i będzie co do ich mycia po polerce....to i tak będzie przeje....e
  7. 9 cali i ET45 to taki troszkę już max żeby nie tarło z przodu o błotnik przy glebie. Z tyłu nie będzie problemu żadnego, nawet dystans wejdzie. Z przodu jak zaczepia o zacisk to daj dystans taki żeby nie zawadzało, 5 mm jeszcze upchniesz, na 9 calach naciąg ładny wyjdzie to i błotnika nie ruszy, z tyłu spokojnie 1 cm dystans i będzie grubo
  8. Błędy jakie wyskoczyły to : -błąd przepustnicy -błąd czujnika temperatury Pomocy! Co robić dalej? czujnik temperatury to grosze, możesz zmienić, a przepustnice to najpierw zrób adaptację Vagiem, jak nie pomoże to pewnie wymiana, myjąc mogłeś ją uszkodzić. Nowa kosztuje sporo ale pewnie za niewielkie pieniądze kupisz dobrą używkę. ale najpierw zrób vagiem adaptację
  9. dzieciaki się przyzwyczają gra pięknie i pod obciążeniem jeszcze fajniej niż na postoju....ale fakt, wczoraj jak za Tobą jechałem to przy mocniejszym przyspieszaniu cicho nie jest
  10. może ktoś przerabiał ten temat, mam u siebie z tyłu zaciski żeliwne (B5 96r), jak wygląda zamiana na aluminiowe ? Wszystko pasuje czy to grubsza rzeźba ? podpowiedzcie
  11. a co uważasz za lepszy zamiennik ? co polecasz ?
  12. miałeś do czynienia.....nigdy nie używając spore doświadczenie w tej kwestii...
  13. takie szyby kojarzą mi się z samochodami sąsiadów odwiedzających nas.....Lada jak chcesz zrobić szybkę to folia 36 po całości lub 36 przód 20 tył do avanta i będzie
  14. nawet gdyby miał palnąć taką gafę...to tam siedzi AEB więc VAG ciśnienia nie pokaże Inkognito, Czy 1,5 bar-a to nie za wiele jak na K04 ? ta turbina ma w ogóle szanse to utrzymać na seryjnym kolektorze ?? Może masz zadane ciśnienie na poziomie 1- max 1,2 bar-a i do tego odwrotnie wpięty n75 w dolot, przez to nie puszcza na WG, auto przeładowuje i wywala w awaryjny kastrując ją do 0,4 bara-a... n75 na 100% dobrze wpięty ja chciał bym by turbo dmuchało około 1,4 bara w górnym momencie. wiesz jest dużo różnych spostrzeżeń jakie przez ostatnie kilka dni zaobserwowałem miedzy innymi tak: na wpiętej ori przepływce auto dmucha na 1 biegu około 1bara a od drógiego biegu w zwysz max 0,8 bara i rozłącza turbo kiedy jednak włożę przepływkę zamiennik na którym auto było strojone auto na wolnych obrotach chodzi nie równo za to na 1 i 2 biegu dmucha pięknie zapinam 3 doładowanie dochodzi do 1,5 bara czasem mniej i po chwili rozłącza mi doładowanie(tryb awaryjny) na innym n75 jest tak samo błąd na Vagu na zamienniku przepływki pojawia się że zbyt wielkie napięcie błąd sporadyczny, i uszkodzona pamięć rom na ori przepływce tylko uszkodzona pamięć ram mój wniosek biorę obie przepływki, kupuję n75 z rs2 i jadę stroić auto bo w tej chwili jest źle zrobiony program... proszę o jakieś propozycje i rady. moim zdaniem to podmień sobie przepływkę od kogoś, oryginalną oczywiście, zamienniki to fajans. I nie patrz na to co jest na 1 czy 2 biegu. Zrób logi na 3 od 1,5 do oporu, zobacz jak się zachowa przepływka i doładowanie no i oczywiście sonda. Jeśli na 1 i 2 masz ok doładowanie, to tylko tak Ci się wydaje, te biegi znikają tak szybko że ciężko o złapanie wiarygodnego przeładowania. Dopiero na 3 jest na tyle stabilnie żeby to ocenić. A co do błędu o uszkodzeniu pamięci...to już chyba poważna sprawa, nie wiem czy źle zrobiony soft może to powodować...szczerze wątpię.
  15. wsadź inną żarówkę, może być tak że ta którą masz jest krzywa albo wadliwie wykonana, jak nie to reklamuj lampę. Co do przesłony to są dwa rodzaje na ruch prawo i lewostronny ale to się nie wiąże z Twoim problemem....aczkolwiek Sprawdź jeszcze jedno, lamy DEPO mają przesłonę przestawianą z anglika na EU i zobacz czy nie spadło z zatrzasku i czy przesłona nie jest przestawiona jakoś w połowie.
  16. miałeś do czynienia z DEPO ??? Twoja opinia jest chyba z palca wyssana.... miałem już nie jeden zestaw DEPO i żadna lampa nie miała uchybień w wykonaniu. Łydzio, po pierwsze sprawdź żarówkę, wsadź inną i dokładnie przyjrzyj się czy dobrze siedzi w gnieździe. Jeśli odbłyśnik się nie poluzował i nie zmieniła się odległość od soczewki to musi to być wina żarówki
  17. nawet gdyby miał palnąć taką gafę...to tam siedzi AEB więc VAG ciśnienia nie pokaże Inkognito, Czy 1,5 bar-a to nie za wiele jak na K04 ? ta turbina ma w ogóle szanse to utrzymać na seryjnym kolektorze ?? Może masz zadane ciśnienie na poziomie 1- max 1,2 bar-a i do tego odwrotnie wpięty n75 w dolot, przez to nie puszcza na WG, auto przeładowuje i wywala w awaryjny kastrując ją do 0,4 bara-a...
  18. jedź na SKP i sprawdź amory, któryś z nich umarł i auto traci kontakt z jezdnią
  19. Troszkę nie o to chodzi, kolega ma problem bo zerwał gwint w głowicy i nie ma jak kolektora dokręcić. Jak gwint jest zerwany to żadna śruba nie pomoże. Jak jest lekko uszkodzony to można go "podnieść" za pomocą specjalnego gwintownika ale podejrzewam że nic z niego nie zostało. Pozostaje obsadzenie nowego gwintu, np w postaci "sprężynki" o ile miejsca starczy, lub nadzieja że nie wydmucha uszczelki.
  20. Pojechaliście chłopakowi równo..... a ja uważam...niech zakłada. Natrudzi się, wyda kasę ale w końcu dojdzie do właściwych wniosków i to będzie dla niego dobra nauka. Myślę że nie jeden z Was robił ze swojego auta w jakimś % "wiochę" ale do wszystkiego trzeba dojrzeć. ale fakt...
  21. jak ma być miękko to będzie i wysoko....i komfortu (psychicznego) w zakrętach nie będzie, chyba że jeździsz 60 km/h
  22. Na tych nowych stabilizator może stawiać większy opór co usztywni lekko zawias. Nie zastanawiaj się i zmieniaj
  23. tak jak kolega powiedział. Ściągnij ten metalowy kapturek na łożysku, dokręć nakrętkę tak żeby zlikwidować luz ale żeby koło lekko się obracało i po kłopocie. Jak łożyska są do wymiany to zaczną wtedy hałasować.
  24. poszukaj standardowych sprężyn 1BA i wrzuć na te amory co masz i będzie miękko. a na twarde sprężynki szybko kupca znajdziesz.
  25. prawy tył...to prawy tył czyli od pasażera Rozumiem że wymieniałeś tarcze i klocki z tyłu, więc musiałeś przekładać pierścienie od ABS-u. Może prawy źle nabiłeś albo spadł i stąd błąd na kompie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.