Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Blachu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Blachu

  1. Jeszcze tylko brak grila S4 i właśnie tych końcówek, ale cały wydech wpadnie razem z resztą zmian pod maską końcówki będą Buzzer 102 mm właściwie to już leżą w pokoju , razem z tłumikami przelotowymi
  2. Śmiej się śmiej Chyba wrócę do serii to mandaty się skończą siema no to czekam na 3 z jakiego auta turbo ? i chłodzone czy bez ;> Trochę jeszcze poczekamy na 3 z przodu - graty w sumie już mam wszystkie skompletowane, tylko Juby_p z Custom Garage ma sporo jeszcze pracy, także czekam na wolny termin w kolejce Turbo jest bez chłodzenia cieczą, prawdopodobnie pochodzi z nowego a6 c7 3.0 TDI 272 PS. Z tym że swoje kupiłem jako nowe. Puki co jeszcze są stare kreski Krzywek nie mierzyłem, ale Juby_p oglądał go na żywca i decyzja: zakładamy Dzięki dzięki Dziś jak ogarnę się to wskoczy mały aktual bo babka trochę zmieniła się z zewnątrz i w środku... Edit: Ostatnio zaszło kilka małych zmian W środku: - tunel 2 din z b7 bez mocowania na telefon, - tempomat, - klimatronik z Seata Exeo, - radio Symphony 3, - kierownica multi z A4 B8 S-line, - przyciski oraz kubek w chromie, - popielniczka oraz ramka biegów 1NK Z zewnątrz: - wycieraczki Aero z ramionami z A4 B7 - body S4
  3. Planuję kupić wosk zymola i hdc. Który konkretnie wosk wybrać do lakieru ly9b - czarny akryl? Wysłane z Galaxy S7
  4. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Też mi kiedyś padła przepływka... Chwilę po tym wpadł soft i przepływomierz został usunięty programowo. Najrozsądniejszy wybór... Teraz u mnie MAF nawet fizycznie jest nieobecny pod maską
  5. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie chcesz rnsa? Póki co nie, bardziej pod koniec roku. Priorytet to stage 4 w awx i heble... Zacząłem też chorować na galaxy s7 - więc rnse musi poczekać
  6. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany takie przejściówki do zmiany radia z symphony 2 na 3 będą ok? http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6401928859 http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6442333650 Posiada ktoś może przekaźnik do klimatronika z b7, by działało grzanie tylnej szyby w b6?
  7. Od wielu lat używam avg internet seciurity. Lekki jak piórko, prosty w obsłudze i dobrze sobie radzi. Obecnie na win 10. Wcześniej 7 i xp.
  8. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    KoJ@K spróbuj tak:
  9. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sam przegub wewnętrzny to tylko "made in china" - nic to nie warte... Możesz kupić nową półośkę marki spidan - Wandej pisał mi kiedyś że to ori... Z tym że cena to tak lekko x4 używki z allegro
  10. Blachu odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Kaju ten zielony tandem Twój? Pytam bo dość często widuje te auta na załadunkach/rozładunkach puszki w różnych miejscach
  11. Blachu odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Wczoraj właśnie w Danii byłem obenie a7 obok Gottingen, w stronę Darmstadt. Później w kierunku domu...
  12. Blachu odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Teraz jestem w DE ogólnie po prawie całej EU latam... Nie licząc egzotyki
  13. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam u siebie eibachy sportline oraz bilsteiny b8... Znajomy który ma w b7 1BV powiedział po przejażdżce, że różnica jest dosyć spora - zestaw w mojej b6 sztywniejszy...
  14. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tutaj jest temat odnośnie wymiany uszczelki pokrywy zaworów: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/265260-wymiana-uszczelki-pokrywy-zaworow-avb-awx-avf-bke/ W skrajnym przypadku, gdy pokrywa jest "minimalnie pofalowana" może okazać się konieczna jej wymiana... tak było u mnie
  15. No ja jestem z okolic Koła, a właściwie z okolic Kłodawy Auto seryjne? Jakiś chips by się przydał, bo seria nie jedzie
  16. Widzę, że kolega z Koła będę wypatrywał auta w okolicy, może kiedyś jakiś spot... Graty fury i plus za mody oby tak dalej
  17. Jak nie wyłączyłeś esp to nie dziw się że dławi Ci silnik wyłącz i spróbuj jeszcze raz - będzie inny świat
  18. A esp wyłączyłeś? Z tego co kojarzę to tam LC masz na około 2500 rpm... U mnie jest prawie 3000 rpm i nie dławi auta przy ruszaniu, ani też nie pali gumy teraz na nowych oponach
  19. Juby_p nie dawno stroił gtd i hf100, wynik 300/588... Bądź co bądź gtd ma potencjał. Koj@k kiedy temat z nowym autem?
  20. Hmm jeśli chodzi o ten wałek w 1.9 tdi pd to jedni piszą że nic nie daje, inni odwrotnie jak szukałem wałka ori używkę to priorytetem był jego stan. Wałek sdi pd ma ostrzejsze, wyższe krzywki - co skutkuje lepszym napełnianiem cylindrów (wyższy skok zaworów ssących). Lepszy flow i coś pewnie poprawi się góra. To tak w skrócie co słyszałem... Co do wyniku to powinna być trójka z przodu, może deko więcej... Porting głowicy i z gtd mała hybryda, więc powinien być fajny wynik
  21. Dokładnie, gtd2060vz. Turbo zostanie jeszcze poddane małemu modowi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.