Treść opublikowana przez Blachu
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
Jeszcze tylko brak grila S4 i właśnie tych końcówek, ale cały wydech wpadnie razem z resztą zmian pod maską końcówki będą Buzzer 102 mm właściwie to już leżą w pokoju , razem z tłumikami przelotowymi
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
Śmiej się śmiej Chyba wrócę do serii to mandaty się skończą siema no to czekam na 3 z jakiego auta turbo ? i chłodzone czy bez ;> Trochę jeszcze poczekamy na 3 z przodu - graty w sumie już mam wszystkie skompletowane, tylko Juby_p z Custom Garage ma sporo jeszcze pracy, także czekam na wolny termin w kolejce Turbo jest bez chłodzenia cieczą, prawdopodobnie pochodzi z nowego a6 c7 3.0 TDI 272 PS. Z tym że swoje kupiłem jako nowe. Puki co jeszcze są stare kreski Krzywek nie mierzyłem, ale Juby_p oglądał go na żywca i decyzja: zakładamy Dzięki dzięki Dziś jak ogarnę się to wskoczy mały aktual bo babka trochę zmieniła się z zewnątrz i w środku... Edit: Ostatnio zaszło kilka małych zmian W środku: - tunel 2 din z b7 bez mocowania na telefon, - tempomat, - klimatronik z Seata Exeo, - radio Symphony 3, - kierownica multi z A4 B8 S-line, - przyciski oraz kubek w chromie, - popielniczka oraz ramka biegów 1NK Z zewnątrz: - wycieraczki Aero z ramionami z A4 B7 - body S4
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Planuję kupić wosk zymola i hdc. Który konkretnie wosk wybrać do lakieru ly9b - czarny akryl? Wysłane z Galaxy S7
-
B6 DIVISION
Też mi kiedyś padła przepływka... Chwilę po tym wpadł soft i przepływomierz został usunięty programowo. Najrozsądniejszy wybór... Teraz u mnie MAF nawet fizycznie jest nieobecny pod maską
-
B6 DIVISION
nie chcesz rnsa? Póki co nie, bardziej pod koniec roku. Priorytet to stage 4 w awx i heble... Zacząłem też chorować na galaxy s7 - więc rnse musi poczekać
-
B6 DIVISION
Pany takie przejściówki do zmiany radia z symphony 2 na 3 będą ok? http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6401928859 http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6442333650 Posiada ktoś może przekaźnik do klimatronika z b7, by działało grzanie tylnej szyby w b6?
-
Jaki antywirus ?
Od wielu lat używam avg internet seciurity. Lekki jak piórko, prosty w obsłudze i dobrze sobie radzi. Obecnie na win 10. Wcześniej 7 i xp.
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Sam przegub wewnętrzny to tylko "made in china" - nic to nie warte... Możesz kupić nową półośkę marki spidan - Wandej pisał mi kiedyś że to ori... Z tym że cena to tak lekko x4 używki z allegro
-
Truckerzy
Kaju ten zielony tandem Twój? Pytam bo dość często widuje te auta na załadunkach/rozładunkach puszki w różnych miejscach
-
Truckerzy
Wczoraj właśnie w Danii byłem obenie a7 obok Gottingen, w stronę Darmstadt. Później w kierunku domu...
-
Truckerzy
Teraz jestem w DE ogólnie po prawie całej EU latam... Nie licząc egzotyki
-
B6 DIVISION
Mam u siebie eibachy sportline oraz bilsteiny b8... Znajomy który ma w b7 1BV powiedział po przejażdżce, że różnica jest dosyć spora - zestaw w mojej b6 sztywniejszy...
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Jak kręcisz clipy to daj 50-200
-
B6 DIVISION
Tutaj jest temat odnośnie wymiany uszczelki pokrywy zaworów: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/265260-wymiana-uszczelki-pokrywy-zaworow-avb-awx-avf-bke/ W skrajnym przypadku, gdy pokrywa jest "minimalnie pofalowana" może okazać się konieczna jej wymiana... tak było u mnie
-
Srebrne Audi A4 B6 By_Piasek
No ja jestem z okolic Koła, a właściwie z okolic Kłodawy Auto seryjne? Jakiś chips by się przydał, bo seria nie jedzie
-
Srebrne Audi A4 B6 By_Piasek
Widzę, że kolega z Koła będę wypatrywał auta w okolicy, może kiedyś jakiś spot... Graty fury i plus za mody oby tak dalej
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Jak nie wyłączyłeś esp to nie dziw się że dławi Ci silnik wyłącz i spróbuj jeszcze raz - będzie inny świat
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
A esp wyłączyłeś? Z tego co kojarzę to tam LC masz na około 2500 rpm... U mnie jest prawie 3000 rpm i nie dławi auta przy ruszaniu, ani też nie pali gumy teraz na nowych oponach
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Jakieś furmanki już pokillowane?
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Pakuj gtd pod maskę
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
Juby_p nie dawno stroił gtd i hf100, wynik 300/588... Bądź co bądź gtd ma potencjał. Koj@k kiedy temat z nowym autem?
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
Hmm jeśli chodzi o ten wałek w 1.9 tdi pd to jedni piszą że nic nie daje, inni odwrotnie jak szukałem wałka ori używkę to priorytetem był jego stan. Wałek sdi pd ma ostrzejsze, wyższe krzywki - co skutkuje lepszym napełnianiem cylindrów (wyższy skok zaworów ssących). Lepszy flow i coś pewnie poprawi się góra. To tak w skrócie co słyszałem... Co do wyniku to powinna być trójka z przodu, może deko więcej... Porting głowicy i z gtd mała hybryda, więc powinien być fajny wynik
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
Dokładnie, gtd2060vz. Turbo zostanie jeszcze poddane małemu modowi
-
A4 B6 [AWX] by MichałA4, RNS-E, EIBACH SPORTLINE,RS4 19"9JET29, MULTI KIERA TT
"zielony kawasaki"