Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawid7737

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawid7737

  1. No ładne rezanko było może kiedy zobacze furke z bliska
  2. Oo widze Audinka z mojej okolicy i też na SPS'ach ,ładna z ryjkiem sline bedzie ładnie co do działania z mocą polecam chłopaków z CTR Zabrze
  3. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No i pięknie druga lampa rozebrana, jedna już na gotowo i schnie klej jutro może uda mi się pokazać jak wyszło
  4. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No i udało się pierwsza lampa rozklejona przy pomocy opalarki jestem w trakcie polerowania klosza i cholerka nie moge usunąć takich rysek (mikropęknięć tak jakby wygląda jak siateczka ) patrzyłem od środka klosza i wygląda że to jest z zewnątrz ale jade papierkiem 1200 i ni uja nie chce zejść.. ktoś miał z czymś takim doczynienia?
  5. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czyli powinno dać rade w piekarniku? bo gdzieś ktoś niby pisał że z b6 nie da rady tylko rozcinanie powoli
  6. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    i mam kolejną sprawe jak rozkleić lampy przednie (xenony) chciałem w środku je wyczyścić bo klosz jest zakurzony cały i pomalować ramki ale nie umiem ich rozebrać..
  7. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobrze numer przycisków już mam jeszcze tylko potrzebuje nr emblematu z kluczyka
  8. Wygląda na prawdziwą bestie z ryja i tak teraz jest ! pozazdrościć mocy
  9. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ma ktoś podać nr oem przycisków do scyzoryka (3 przyciski) 2001r i emblematu na scyzoryk bo nie mam :/ aaa i jak myślicie da rade zamówić w ASO VW?
  10. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Haha oczywiście że podczas jazdy , próbowałem przy prędkości 80km/h a potem jeszcze przy 120 km/h i nadal nic ;p
  11. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kurde Panowie jest problem dzisiaj zakładałem tempomat i manetke FIS ,FIS pięknie działa ale tempomat niestety nie.. moduł mam taki który obsługuje tempomat ,został zakodowany ale nie chce działać [select] [01 - Engine] [Login - 11] Enter 11463 to activate cruise control [Do It!] błedów nie ma a tempomat nie działa Włączam go w pozycji środkowej przyciskam SET oraz speed +/- i nic nie reaguje...
  12. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ile trzeba liczyć za dsmic z 190km 1.8t?
  13. dawid7737 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Byłem widziałem ale właściciela nie spotkałem żeby pogadać a fura fajna tylko takie warunki i umazana ..
  14. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie zarzuci ktoś linkiem do montażu tempomatu bo miałem go nie tak dawno a teraz szukam szukam i nie moge znaleźć :/
  15. Modów narazie brak ale tak przed Nysą troche porobiłem co było trzeba żeby w miare spokojnie jechać Zrobiłe u Daria w CTR kompletny rozrząd ,do tego doszła uszczelka pod pokrywą zaworów i uszczelniacz, no ale nie było by idealnie gdyby coś w trakcie nie wyszło także jeszcze sprzęgiełko alternatora i pasek wielo rowkowy. Na dodatek padło prawe łożysko przedniego koła i też trzeba było zrobić... A tu jakaś dokumentacja napraw Do zobaczenia na Nysie!!
  16. Byłem,widziałem ale niestety właściciela nie poznałem pięknaaa
  17. Dzięki Panowie camillo no to trzeba się kiedy zgadać na Tychach , bo ja codziennie jeżdże z Kobióra do Tech-caru do pracy ale wiesz to tylko szybki przejazd przez miasto a kumpel to zawsze mc okupuje, ja tam tylko czasami haha pozdro
  18. LM SYNTHOIL HT 5W40 będzie okey do AVJ?? jeszcze seria ale już niedługo
  19. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czyli brać LM SYNTHOIL HT 5W40?
  20. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany olej do 1.8t LM TOP TEC 4200 5w30 będzie dobry? czy szukać 5w40? wiem jest temat ale wolałem tu zapytać
  21. Się czepiacie tych felg mówiłem że polecą i poleciały są już docelowe koła na zime RS6 18" kupione od hiszpan123 ,dodatkowo mam już w domu manetki od biggman'a i obudowa z wycięciem na tempomat oczywiście w idealnym stanie od siemian'a (ale brak foto u kumpla leży) . Wielkie dzięki Panowie Musze teraz jeszcze ogarnąć tylko nowe dekielki do felg i dystanse żeby było na równo. I na dniach zakładam z kumplem manetki
  22. Idealnie pasuje spasowanie konkret
  23. dawid7737 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Pięknie a jakieś lepsze foty masz jak to jest spasowane?
  24. Wczoraj widziana na Tychach koło Mc ale przez chwilke tylko :/ dobrze się prezenci

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.