Treść opublikowana przez dawid7737
-
[ALL B6] A4 Avant TDI S-LINE 171KM/357Nm by PAJDA
No ładne rezanko było może kiedy zobacze furke z bliska
-
[B6 AVF] Indi S-line 1.9tdi,193KM/415NM,boseSPRZEDAM!!!!!!
Oo widze Audinka z mojej okolicy i też na SPS'ach ,ładna z ryjkiem sline bedzie ładnie co do działania z mocą polecam chłopaków z CTR Zabrze
-
B6 DIVISION
No i pięknie druga lampa rozebrana, jedna już na gotowo i schnie klej jutro może uda mi się pokazać jak wyszło
-
B6 DIVISION
No i udało się pierwsza lampa rozklejona przy pomocy opalarki jestem w trakcie polerowania klosza i cholerka nie moge usunąć takich rysek (mikropęknięć tak jakby wygląda jak siateczka ) patrzyłem od środka klosza i wygląda że to jest z zewnątrz ale jade papierkiem 1200 i ni uja nie chce zejść.. ktoś miał z czymś takim doczynienia?
-
B6 DIVISION
Czyli powinno dać rade w piekarniku? bo gdzieś ktoś niby pisał że z b6 nie da rady tylko rozcinanie powoli
-
B6 DIVISION
i mam kolejną sprawe jak rozkleić lampy przednie (xenony) chciałem w środku je wyczyścić bo klosz jest zakurzony cały i pomalować ramki ale nie umiem ich rozebrać..
-
B6 DIVISION
Dobrze numer przycisków już mam jeszcze tylko potrzebuje nr emblematu z kluczyka
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Wygląda na prawdziwą bestie z ryja i tak teraz jest ! pozazdrościć mocy
-
B6 DIVISION
Panowie ma ktoś podać nr oem przycisków do scyzoryka (3 przyciski) 2001r i emblematu na scyzoryk bo nie mam :/ aaa i jak myślicie da rade zamówić w ASO VW?
-
B6 DIVISION
Haha oczywiście że podczas jazdy , próbowałem przy prędkości 80km/h a potem jeszcze przy 120 km/h i nadal nic ;p
-
B6 DIVISION
Kurde Panowie jest problem dzisiaj zakładałem tempomat i manetke FIS ,FIS pięknie działa ale tempomat niestety nie.. moduł mam taki który obsługuje tempomat ,został zakodowany ale nie chce działać [select] [01 - Engine] [Login - 11] Enter 11463 to activate cruise control [Do It!] błedów nie ma a tempomat nie działa Włączam go w pozycji środkowej przyciskam SET oraz speed +/- i nic nie reaguje...
-
B6 DIVISION
Ile trzeba liczyć za dsmic z 190km 1.8t?
-
[B6 AWX] Oem +
Byłem widziałem ale właściciela nie spotkałem żeby pogadać a fura fajna tylko takie warunki i umazana ..
-
B6 DIVISION
Panowie zarzuci ktoś linkiem do montażu tempomatu bo miałem go nie tak dawno a teraz szukam szukam i nie moge znaleźć :/
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
Modów narazie brak ale tak przed Nysą troche porobiłem co było trzeba żeby w miare spokojnie jechać Zrobiłe u Daria w CTR kompletny rozrząd ,do tego doszła uszczelka pod pokrywą zaworów i uszczelniacz, no ale nie było by idealnie gdyby coś w trakcie nie wyszło także jeszcze sprzęgiełko alternatora i pasek wielo rowkowy. Na dodatek padło prawe łożysko przedniego koła i też trzeba było zrobić... A tu jakaś dokumentacja napraw Do zobaczenia na Nysie!!
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- [B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Byłem,widziałem ale niestety właściciela nie poznałem pięknaaa- [B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
Dzięki Panowie camillo no to trzeba się kiedy zgadać na Tychach , bo ja codziennie jeżdże z Kobióra do Tech-caru do pracy ale wiesz to tylko szybki przejazd przez miasto a kumpel to zawsze mc okupuje, ja tam tylko czasami haha pozdro- Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
LM SYNTHOIL HT 5W40 będzie okey do AVJ?? jeszcze seria ale już niedługo- B6 DIVISION
czyli brać LM SYNTHOIL HT 5W40?- B6 DIVISION
Pany olej do 1.8t LM TOP TEC 4200 5w30 będzie dobry? czy szukać 5w40? wiem jest temat ale wolałem tu zapytać- [B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
Się czepiacie tych felg mówiłem że polecą i poleciały są już docelowe koła na zime RS6 18" kupione od hiszpan123 ,dodatkowo mam już w domu manetki od biggman'a i obudowa z wycięciem na tempomat oczywiście w idealnym stanie od siemian'a (ale brak foto u kumpla leży) . Wielkie dzięki Panowie Musze teraz jeszcze ogarnąć tylko nowe dekielki do felg i dystanse żeby było na równo. I na dniach zakładam z kumplem manetki- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Idealnie pasuje spasowanie konkret- [B6 AWX] Oem +
Pięknie a jakieś lepsze foty masz jak to jest spasowane?- [ALL B6] Q 2,7 BiTurbo by Camillo
Wczoraj widziana na Tychach koło Mc ale przez chwilke tylko :/ dobrze się prezenci - [B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7