Treść opublikowana przez dawid7737
-
Summer Cars Party - 10 Urodziny - 28 Maj 2016r - Sobota
Ja poprosze na maila bileciki bo jednak do 14 robie
-
Summer Cars Party - 10 Urodziny - 28 Maj 2016r - Sobota
mi też poślij bo ja chyba do 14 w robocie to pewnie później od was dojade
-
Summer Cars Party - 10 Urodziny - 28 Maj 2016r - Sobota
No to super czekam na info i widzimy się za tydzień w sobote
-
Summer Cars Party - 10 Urodziny - 28 Maj 2016r - Sobota
Ja też+pasażerka
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Pięknie na przyszły sezon sprzedaj mi te fele a i gdzie tylne hamulce straciłeś hehe nie no ogień jest
-
B6 DIVISION
Witam Panyy mam sprawe włącza mi się wentylator na zimnym silniku, czasami ssania nie załączy, no i na kompie wskazuje temperature cieczy ok 146 st. jak ostatnio podpiąłem. Także czujnik pewno walnięty i potrzebuje numer ori bo taki najlepiej chyba dać żeby cyrków nie było
-
B6 DIVISION
Witajcie Panowie ma ktoś wymiary oryginalnej plecionki (łącznika elastycznego) z 1.8t avj seria wydech a przedziurawiła mi się i bym sobie zamówił na all i to zrobił do tego też opaska ta na skręcanie mi potrzebna
-
A4 B6 sedan by KoJ@K 19' Styling 132, zaczynamy ...
Pakuj gwincior a fotele ogarniesz na spokojnie kiedy, te co masz są już fajne a bez gwintu koło nie będzie wyglądało
-
Nie gra sub i tył b7 avant
O dziękuje bardzo i przepraszam że znowu poruszyłem rozwiązany problem
-
Nie gra sub i tył b7 avant
Witam kumpel ma b7 w avancie, w aucie miał radio concert II ale z racji że nie chciało wciągnąc płyty to zmienił je na pioneera i po założeniu radia okazało się że nie gra sub i tylne głośniki, podpieliśmy dwie kostki tylko, jedna ta szeroka została wolna i kabelek jakby antenowy czy coś z żółtą kostką też nie wpięty.. może wie ktoś jak rozwiązac problem?
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Mój kumpel S3 na SPS 26579?
-
B6 DIVISION
Macie kogoś kto mi sprawdzi vin pewnej a4?
-
B6 DIVISION
Nie za ten piniondz... 19-20 mozna mu dać. Moze w srodku znajdzie sie cos z sline, ale z wierzchu to pustak.. hmm no właśnie.. a ta ? http://olx.pl/oferta/audi-a4-quattro-s-line-1-8-turbo-163km-xenon-skora-navi-alu17-quot-serwis-CID5-IDdU967.html#9d33e5f9d1 kumplowi bardzo się podoba i chce jechać oglądać vin: wauzzz8e24a272158
-
B6 DIVISION
http://olx.pl/oferta/audi-a4-audi-s-line-1-8t-163km-f-ra-23-szwajcaria-CID5-IDdY4tl.html#905d7d560cjakieś opinie, sugestie?
-
B6 DIVISION
Panowie poszukiwana a4 b6 może być b7 1.8t (tylko manual) może być z quattro ale nie musi, zadbana przedewszystkim, najlepiej jakby miała ori xenony, fotele, półsķory, rns itd bogata opcja macie jakieś propozycje?
-
B6 DIVISION
Polecam postoje od tomnika mam pare miesięcy i zero problemów
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
No właśnie ciężko trafić :/ A ja nie wytrzymałem i do puki nie dokończe aira wrzuciłem gwincior i teraz jakoś to wygląda
- B7 Crew
-
A4 B6 sedan by KoJ@K 19' Styling 132, zaczynamy ...
Kurde gościu lecisz ładnie z tym tematem no i bix ogarnięty
-
B6 DIVISION
Panowie pojawił się poroblem w moim 1.8t po włączeniu zapłonu na zimnym silniku lub też odpaleniu auta i do czasu nagrania się przynajmniej do ok 50stopni wentylator się włącza na najwyższy bieg.. co to może być? dodam że w podobnym czasie zrobiła mi się dziurka w układzie wydechowym gdzieś za DP, może to mieć coś wspólnego z tym( chodzi mi o sonde)
-
[B6 AVF 175PS/380NM] Avant. I LY7Q, I S-Line, 19", I RNS-E, I Kierownica B8 + + +
Kurde musze też tą kiere upolować bo robi robote gratki modów!
-
[B6 AVF] Indi S-line 1.9tdi,193KM/415NM,boseSPRZEDAM!!!!!!
Moja zimówka ale prezentuje się zacnie, tylko jaka szerokość? bo moje to 7.5J
-
B6 DIVISION
No i temat scyzoryka(kluczyka ) zamknięty zamówiłem na all obudowe całą za 20 zł, przełożyłem elektyke i pastylke z mojego i wszystko śmiga bałem się tylko z pastylką ale znalazłem patent i poszło
-
B6 DIVISION
No dokładnie scyzoryk kluczyk chce tylko nie wiem co kupić żeby nie żałować..
-
B6 DIVISION
Ktoś coś doradzi co z tym scyzorykiem jaki kupić?