Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawid7737

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawid7737

  1. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany Szczęśliwego Nowego Roku! ożyłem w końcu I teraz pytanie chce w końcu reanimowac mój scyzoryk.. kupowac coś takiego http://allegro.pl/audi-scyzoryk-a3-a4-a6-a8-tt-kluczyk-pilot-obudowa-i5224180313.html ? czy co, bo mi pękł ten metal w którym jest wsadzony grot i chce teraz go przełożyc do sprawnego : )
  2. Jest kosa Gracjan! auto podoba mi się w każdym detalu widziana nieraz i za każdym razem robi na mnie wrażenie
  3. Dzięki! Kółko będzie 19" zresztą nie ma co robic tajemnic na 90% będzie to styling 132 ale będę chciał skompletowac 4x10J, chyba że coś innego fajnego i szerokiego znajde Aktualnie rezam manometry tzn montuje je już
  4. Wiesz co Tomasz myślałem że uda mi się załatwic ale niestety nie pykło także zamówienie u czesława pójdzie koło lutego pewnie A coś tam wpadło, gwint KW (sprężyny tył i regulacje już leżą gdzieś w garażu a tył amory niestety wylane także kupuje nowe mtsy a gościu mi zwrócił 350zł za nie), do tego butla polakierowana tak jak chciałem a kolor wzięty z palety Hyundaia, i dwa przewody do przednich okuc Aktualnie rezam miejsce na manometry także na dniach pewnie wylądują na swoim miejscu
  5. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kurde kusisz mnie nimi! sam głupieje już tylko skompletowac te 4x 10J ;o żeby mi się chciało to wrzuciłbym gwint dopuki aira nie poskładam i wpadłbym mierzyc je do Ciebie
  6. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oo dziękuje Ci bardzo hammer za szczegółową pomoc także wezme te z et40 chłopakom wyżej też dzieki za pomoc
  7. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U mnie na tym kole będzie opona 215/35 a zawieszenie to air, także co lepiej brać te z et40 będzie rozsądniej żeby to upchnąć? aa jak ktoś nie zauważył to na porzedniej stronce jest koło o którym mówie, co do wklęsłości dokładnie chodzi mi o to że środek jest głębiej schowany od rantu
  8. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    O kurde myślałem że mało tego będzie tylko co z tym ET? Dobrze myśle że te z et25 będą bardziej wklęsłe?
  9. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany które felgi lepiej mi wejdą ta sama felga tylko kolor delikatnie różny tyle że ET o 15 inne.. http://allegro.pl/felgi-oems-ifg10-19-9-5j-et40-5x112-ms-i5697437700.html#thumb/1 http://allegro.pl/felgi-oems-ifg10-19-9-5j-et25-5x112-i5574611770.html
  10. Pięknaaa ta kiera nakładki na pedały i podstopnica RS?
  11. Noo to ładnie ja tak samo okucia biore od czesława myśle że będę zadowolony
  12. Stożek daje swobodny przepływ powietrza, z dodatkowych aspektów to troche słychać dźwięk zasysanego powietrza Czekam na filmiki
  13. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No i panowie sprawdzone i uznane manometry wylądują w miejscu popielniczki i tak jej nie używam ew na drobne a tak wyglądają
  14. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Też o tym początkowo pomyślałem ale nie będzie to wygodne chcąc sobie ustawic podczas jazdy wyskośc albo coś, najlepiej tak żeby były w miare widoczne
  15. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie chodzi mi o zegary z Aira jak pisze Mateusz, jutro przymierze czy wejdą 3 w miejsce popielniczki a jak nie myślimy dalej gdzie by je upchac
  16. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie macie jakieś propozycje gdzie umieścic manometry? jak narazie myśle ciągle o popielniczce w środkowym tunelu tylko jeszcze nie wiem czy zmieszczą mi się trzy
  17. Właśnie biore caly zestaw od diesla myśle że będzie dobrze No i wpadło nowe sprzęgiełko od AWXa od razu inna jazda zobaczymy co kolejne wpadnie No to tak dawno nic nie aktualizowałem a coś tam porobiłem Wpadł komplet zimowych opon (wybrałem Nexeny) wczoraj założone na auto Ramiona Aero: Oraz postoje 4300K i podświetlenie tablicy 6000K od Tomnika Kolejny up coś się dzieje -4x metalwork 1/4 -kompresor VIAIR 380C -butla 20L -odwadniacz metalwork -pilot 9-przyciskowy -sterowanie bezprzewodowe -złączki metalwork -3 manometry duale czarne 2" -wyłącznik ciśnieniowy viair 145/110 PSI i cała elekronika W drodze kolejna paka powinna byc do środy
  18. Wczoraj ok 21 w Tychach obok Hotelu Tychy widziany niebieski sedan b7 na SBL ładnie się prezentował Pozdr
  19. dawid7737 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Dzieje się tu coś u Ciebie? jak się ma furacz?
  20. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wiesz co ja wziąłem tylko papier 400 wodny i nim (od razu mówie idealnie to nie było usunięte miejscami tyle przematowione) później odtłuściłem i zwykły spray czarny mat z Hesa bodajże siadło idealnie nic nigdzie nie odchodzi a nie nie pęka co najważniejsze, metoda ta już sprawdzona na lampach z golfa ! Najprostszy sposób ale i najskuteczniejszy w moim uznaniu
  21. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak dla mnie tylko w mat ramki lamp zresztą zobacz sobie nowe vw czy skody również nie ma tam połysku
  22. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeszcze raz się zapytam bo nie dostałem odpowiedzi.. gwint kw v1 szeroka sprężyna tył podejdzie do quattro?? Z góry dzięki
  23. Mi też się te koło podoba bardzo dobrze pasuje do b6 !
  24. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ktoś coś na temat gwintu który wrzuciłem wyżej?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.