Treść opublikowana przez dawid7737
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Może by tak dokładka z Cupry? poza tym pozamiatane
-
Siemianowy Golfik Gti
No super GTI dopiero teraz temat zauważyłem
-
B6 DIVISION
Witajcie może i ktoś pomóc, chodzi o moje lampy mam xenon i klosze są troche porysowane ale jeden wypolerowałem z zewnątrz ,i nadal widać tak jakby cały był w mikropęknięciach.. może to być ze środka jeszcze? ( bo rudny akurat jest ze środka) czy po prostu jest spękany? oby dwa są takie same i teraz nie wiem rozbierać i polerować środek czy może są do kupienia jakieś nowe klosze gdzieś? Mam nadzieje że w miare zrozumiale opisałem problem
-
Spoty Katowice i okolice
Bry Panowie
-
B6 DIVISION
Pany ma ktoś na sprzedaż czujnik poziomu płynu sprysków ,albo gdzie w dobrej cenie kupić?
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
Dziękuje Panowie Co do felg jedynie ten sezon pojeżdże na nich i lecą do żyda. Co do wydechu jest tylko DP, końcowe puchy są ori tylko końcówki zmienione po rozgrzaniu wydechu fajnie strzela sobie oczywiście na razie brak "marchew",ale będzie robiona reszta układu na pewno przy okazji podnoszenia mocy Mały UP założyłem w końcu podłokietnik (tutaj podziękowania dla AZIK'a ) , oczywiście podświetlenie zrobione i wszystko bangla. W drodze do mnie jest pare gratów także niedługo kolejna aktualizacja
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Witam kolege z forum golfa widze jak zawsze fura wysmalcowana pięknie
-
B6 DIVISION
podrzuce swój temat ,auto dopiero od niedawna u mnie ale coś tam działam http://a4-klub.pl/index.php?/topic/316339-b6-avj-sedan-18t-quattro-wydech-filmik/
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
Witam chciałem przedstawić wam moją niunie która jest ze mną od tygodnia(kompletna seria ze Szwajcarii) i mam nadzieje że pozostanie na jak najdłużej Wcześniej miałem krótko Passata B5FL ,a przed nim Golfa mk4. Silnik: 1.8t (AVJ) 150 km Napęd: Quattro Rok: 2001 Wyposażenie: -6x airbag -klima 2-strefowa -szyby elektryczne przód -el. lusterka -xenony -spryskiwacze -halogeny przeciwmgielne -centralny zamek z pilota+domykanie szyb -zawieszenie 1BE -pakiet podświetlania wnętrza -kierownica 3-ramienna -podgrzewane fotele -ABS -ESP Silnik: -świece NGK PRF6Q -cewki Audi R8 -wtryski Bosch 525cc -turbina k03 hybryda by Geremi(do 300+hp) -tip 2.5" -przepływka S3 -dp 2.5" -intercooler 230x550x65 rury 63mm+custom chłodnica wspomagania -filtr powietrza hks -sprzęgło AWX Wnętrze: Chyba tyle, może coś przeoczyłem.. -gałka zmiany biegów s-line -kubek, wizytownik, ESP z chromem/podświetlane -manetka FIS -tempomat -podłokietnik(podświetlany) -radio 1din Pioneer Koła : -lato Japan Racing JR21 19" 9.5J ET40 opony Federal SS595 (215/35) napisy na opony TireLettersPoland -zima Audi RS6 18" 7.5J opony Nexen (225/35) Zawieszenie: -gwint KW Variant1 Optycznie: -lotka Votex -dokładka cupra -lampy przód czarny środek (żarniki 6000K Bosma) -postoje i rejestracja moduły Tomnik -ramiona wycieraczek Aero Strojnie Digitun 229.8hp/349.6Nm Po zakupie:
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
zalezy jakie sa sprezyny z tylu, szerokie do oski Pozwole sobie wstawić foto http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5b638d1a9c96074f.htmlczyli podejdzie do mnie pod Q? Pytałeś już o to... Wiem że pytałem ale dla upewnienia dodałem foto bo w pierwszym linku nie ma zdjęć
-
B6 DIVISION
zalezy jakie sa sprezyny z tylu, szerokie do oski Pozwole sobie wstawić foto http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5b638d1a9c96074f.htmlczyli podejdzie do mnie pod Q?
-
B6 DIVISION
Ktoś obeznany podpowie mi czy czy aby napewno gwint do ośki i Q jest ten sam bo mam sedana z Q i chce kupić gwint od kolegi z forum http://a4-klub.pl/index.php?/topic/316092-kompletny-gwint-kw-oskaquattro-sedanavant/napisał mi że Według katalogów wszystkie gwinty ośka/quattro są takie same.
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Jest pięknie ! też ta felga u mnie wpadnie Poza tym z miśkami zawsze coś nie to to tamto się doczepią...
-
[B6 AWX] Oem +
Ee no to czekamy na foto jak ogarniesz wiadomo lepiej od strzału mieć na gotowo
-
[B6 AWX] Oem +
Pięknie siedzi kiedy jakieś foto przodu bo gorzej nie może być tylko lepiej niż z tyłu
-
B6 DIVISION
Już napisałem do H4m3ra czyli u mnie w zwykłych lampach nie bi te zwykłe Philipsy powinny dawać rade?
-
B6 DIVISION
A macie może jakieś porównanie tych Philips x-treme vision +50% z normalnymi no bo cena dość spora 500/komplecik
-
B6 DIVISION
Pany jakie żarniki do ori lamp polecacie? tak aby barwa swiatla byla fajna biała najlepiej z delikatną niebieską poświatą? bo jeden żarnik zacząl migać a teraz już świeci tylko tak delikatnie i te światło iest jakby różowe ;o
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Witam chciałem się dowiedzieć czy moja b6 w sedanie ma jakiś pakiet s-line ,jest to rok 2001, siedzenia z el lędźwiami i podgrzewane, 3-ramienna kierownica, gałka kierownica oraz ręczny skóra, lampka ambiente, domykanie szyb, oświetlenie pod siedzeniami ,czerwone lampki drzwi, zawieszenie 1BE ,dokładki kolor. Ciekawi mnie to czy może to być jakikolwiek sline
-
B6 DIVISION
No to będę szukał, jeśli ktoś zobaczy gdzieś jakąś byłbym bardzo wdzięczny za info A i musze kupić kierunki w błotniki nowe bo jeden nie ma szkiełka, które najlepiej zamówić żeby nie było to jakieś **** co by parowało
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
No piękna B7 jakieś nowe fotki w temacie się szykują?
-
B6 DIVISION
W takim razie ktoś kto lubi sam rzeźbić,gdzie i za ile idzie wyrwać dokładke sline?
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Pięknie siadło przy lepszych fotach poleci hehe
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
Ja bym wsadził Te "oczywiście S-line" ,gruba furka