Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawid7737

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawid7737

  1. Może by tak dokładka z Cupry? poza tym pozamiatane
  2. No super GTI dopiero teraz temat zauważyłem
  3. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witajcie może i ktoś pomóc, chodzi o moje lampy mam xenon i klosze są troche porysowane ale jeden wypolerowałem z zewnątrz ,i nadal widać tak jakby cały był w mikropęknięciach.. może to być ze środka jeszcze? ( bo rudny akurat jest ze środka) czy po prostu jest spękany? oby dwa są takie same i teraz nie wiem rozbierać i polerować środek czy może są do kupienia jakieś nowe klosze gdzieś? Mam nadzieje że w miare zrozumiale opisałem problem
  4. Bry Panowie
  5. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany ma ktoś na sprzedaż czujnik poziomu płynu sprysków ,albo gdzie w dobrej cenie kupić?
  6. Dziękuje Panowie Co do felg jedynie ten sezon pojeżdże na nich i lecą do żyda. Co do wydechu jest tylko DP, końcowe puchy są ori tylko końcówki zmienione po rozgrzaniu wydechu fajnie strzela sobie oczywiście na razie brak "marchew",ale będzie robiona reszta układu na pewno przy okazji podnoszenia mocy Mały UP założyłem w końcu podłokietnik (tutaj podziękowania dla AZIK'a ) , oczywiście podświetlenie zrobione i wszystko bangla. W drodze do mnie jest pare gratów także niedługo kolejna aktualizacja
  7. Witam kolege z forum golfa widze jak zawsze fura wysmalcowana pięknie
  8. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    podrzuce swój temat ,auto dopiero od niedawna u mnie ale coś tam działam http://a4-klub.pl/index.php?/topic/316339-b6-avj-sedan-18t-quattro-wydech-filmik/
  9. Witam chciałem przedstawić wam moją niunie która jest ze mną od tygodnia(kompletna seria ze Szwajcarii) i mam nadzieje że pozostanie na jak najdłużej Wcześniej miałem krótko Passata B5FL ,a przed nim Golfa mk4. Silnik: 1.8t (AVJ) 150 km Napęd: Quattro Rok: 2001 Wyposażenie: -6x airbag -klima 2-strefowa -szyby elektryczne przód -el. lusterka -xenony -spryskiwacze -halogeny przeciwmgielne -centralny zamek z pilota+domykanie szyb -zawieszenie 1BE -pakiet podświetlania wnętrza -kierownica 3-ramienna -podgrzewane fotele -ABS -ESP Silnik: -świece NGK PRF6Q -cewki Audi R8 -wtryski Bosch 525cc -turbina k03 hybryda by Geremi(do 300+hp) -tip 2.5" -przepływka S3 -dp 2.5" -intercooler 230x550x65 rury 63mm+custom chłodnica wspomagania -filtr powietrza hks -sprzęgło AWX Wnętrze: Chyba tyle, może coś przeoczyłem.. -gałka zmiany biegów s-line -kubek, wizytownik, ESP z chromem/podświetlane -manetka FIS -tempomat -podłokietnik(podświetlany) -radio 1din Pioneer Koła : -lato Japan Racing JR21 19" 9.5J ET40 opony Federal SS595 (215/35) napisy na opony TireLettersPoland -zima Audi RS6 18" 7.5J opony Nexen (225/35) Zawieszenie: -gwint KW Variant1 Optycznie: -lotka Votex -dokładka cupra -lampy przód czarny środek (żarniki 6000K Bosma) -postoje i rejestracja moduły Tomnik -ramiona wycieraczek Aero Strojnie Digitun 229.8hp/349.6Nm Po zakupie:
  10. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z rana
  11. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zalezy jakie sa sprezyny z tylu, szerokie do oski Pozwole sobie wstawić foto http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5b638d1a9c96074f.htmlczyli podejdzie do mnie pod Q? Pytałeś już o to... Wiem że pytałem ale dla upewnienia dodałem foto bo w pierwszym linku nie ma zdjęć
  12. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zalezy jakie sa sprezyny z tylu, szerokie do oski Pozwole sobie wstawić foto http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5b638d1a9c96074f.htmlczyli podejdzie do mnie pod Q?
  13. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ktoś obeznany podpowie mi czy czy aby napewno gwint do ośki i Q jest ten sam bo mam sedana z Q i chce kupić gwint od kolegi z forum http://a4-klub.pl/index.php?/topic/316092-kompletny-gwint-kw-oskaquattro-sedanavant/napisał mi że Według katalogów wszystkie gwinty ośka/quattro są takie same.
  14. Jest pięknie ! też ta felga u mnie wpadnie Poza tym z miśkami zawsze coś nie to to tamto się doczepią...
  15. dawid7737 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Ee no to czekamy na foto jak ogarniesz wiadomo lepiej od strzału mieć na gotowo
  16. dawid7737 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Pięknie siedzi kiedy jakieś foto przodu bo gorzej nie może być tylko lepiej niż z tyłu
  17. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Już napisałem do H4m3ra czyli u mnie w zwykłych lampach nie bi te zwykłe Philipsy powinny dawać rade?
  18. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A macie może jakieś porównanie tych Philips x-treme vision +50% z normalnymi no bo cena dość spora 500/komplecik
  19. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany jakie żarniki do ori lamp polecacie? tak aby barwa swiatla byla fajna biała najlepiej z delikatną niebieską poświatą? bo jeden żarnik zacząl migać a teraz już świeci tylko tak delikatnie i te światło iest jakby różowe ;o
  20. Witam chciałem się dowiedzieć czy moja b6 w sedanie ma jakiś pakiet s-line ,jest to rok 2001, siedzenia z el lędźwiami i podgrzewane, 3-ramienna kierownica, gałka kierownica oraz ręczny skóra, lampka ambiente, domykanie szyb, oświetlenie pod siedzeniami ,czerwone lampki drzwi, zawieszenie 1BE ,dokładki kolor. Ciekawi mnie to czy może to być jakikolwiek sline
  21. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to będę szukał, jeśli ktoś zobaczy gdzieś jakąś byłbym bardzo wdzięczny za info A i musze kupić kierunki w błotniki nowe bo jeden nie ma szkiełka, które najlepiej zamówić żeby nie było to jakieś **** co by parowało
  22. No piękna B7 jakieś nowe fotki w temacie się szykują?
  23. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W takim razie ktoś kto lubi sam rzeźbić,gdzie i za ile idzie wyrwać dokładke sline?
  24. Pięknie siadło przy lepszych fotach poleci hehe
  25. Ja bym wsadził Te "oczywiście S-line" ,gruba furka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.