Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawid7737

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawid7737

  1. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ktoś pomoże w sprawie RNS-D?
  2. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ile musze liczyć za wgranie języka Polskiego (jeśli się da) i aktualnych map polski do RNS-D??
  3. Również mam je już zamówione dzisiaj albo od razu po świętach najpóźniej będą u mnie to zdam opinie
  4. No dobre mody kurde często bywam na Tychach a jeszcze chyba Cie nie widziałem
  5. No ja bym zaklepał ranty i poszedł w dół jeszcze
  6. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  7. dawid7737 odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    Mi się roleczka podoba szkoda że dokładka cupry Ci się nie podoba bo ja bym ją tu widział
  8. No to w takim razie jak już będe na etapie zakupu odezwe się a co wydechu katalizator i środkowy nie ruszany? bo ja za tydzień pojade wywalić kata i dać dp 2.5" no i myśle czy jakieś tłumiki od razu out żeby fajnie gadało
  9. No i jest sedanik z okolicy trzeba będzie się kiedy w lecie zgadać piękna ,a ten zacisk zrobił robote
  10. No i kolejny na stylingach 132 też je kupuje ale dopiero końcem sezonu bo dopiero auto kupiłem a w tym secie z tymi felgami zawsze marzyłem Piękna furka
  11. No idealna smerfetka a środek miodzio !
  12. No pięknie leży dla mnie idealna by była już jeśli nie klekot pod maską
  13. dawid7737 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam Panowie w jakiej cenie idzie wyrwać RNS-E? bo w mojej a4 mam jakieś zwykłe radio 1-din Panasonic i nie chce półśrodków dlatego od razu 2-din no i tylko RNS , myślałem o wersji D ,chociaż nie wiem czy do E lepiej nie dopłacić
  14. Witam wszystkich w końcu udało mi się znaleźć dla mnie Audi A4 b6 1.8t z Q w czwartek będzie na placu także oficjalnie Witam
  15. Ktoś ma jakieś opinie na temat tych dywaników: ? http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-dywaniki-welurowe-s-line-8-stop-i5053842048.html?bi_s=ads&bi_m=p2,1&bi_c=18019
  16. Witam jaka jest cena przekładki Anglika na EU chodzi mi o A4 b6 1.8t i z quattro?
  17. Jest kox i tyle mi się bardzo podoba :decayed:i te szerokości..
  18. Oo jest i moja ulubiona a4 ,piękny projekt widziany na Nysie dobrze szurał wtedy Powodzenia w dalszym modzeniu
  19. dawid7737 odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    Jest piękna i ten kolor jeden z słuszniejszych Powodzenia w nowym sezonie
  20. Ale mi zryło beret te auto z tym spasem znane już z forum golfa
  21. Temat cały przeglądnięty i powiem jest kosa Powodzenia
  22. Super sztuka i te RECARO powodzenia
  23. Zacna a4 Powodzenia w modach i ori dywaników
  24. Witam jestem tu nowy aktualnie wożę się VW Golfem mk4 1.9 tdi miał być swap ,lecz na przyszły rok będzie przesiadka do a4 b6

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.