Treść opublikowana przez dawid7737
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Lecisz jak zawsze z tematem musze wpaść zobaczyć jak trzyma się w ręku tą kiere co masz
-
Czy ten gwint będzie okey do sedana z Q
Witam potrzebuje opinii czy ten gwint będzie pasował do mojej b6 sedan z quattro ? http://olx.pl/oferta/gwint-kw-audi-a4-b6-b7-quattro-CID5-IDcAG4F.html Tylne sprężyny są szerokie a w Q nie powinny być wąskie? Nie chce mieć jakiś przód żeby coś nie pasowało po zakupie
-
B6 DIVISION
Ja kluczyki z B6 po 50 zł sprzedawałem A nie masz przypadkiem jeszcze? I kolejne pytanie.. ten gwint będzie okey do sedana z Quattro? bo ta sprężyna szeroka z tyłu jest http://olx.pl/oferta/gwint-kw-audi-a4-b6-b7-quattro-CID5-IDcAG4F.html
-
B6 DIVISION
Panowie mam problem dzisiaj przy próbie wyciągnięcia kluczyka ze stacyjki grot został w środku, okazało się że w scyzoryku pękł ten kawałek aluminium czy co to jest , teraz pytanko ile kosztuje nowy kluczyk w aso? ew jakiś zamiennik z allegro możecie polecic? to kupie i przełoże grot i pastylke ..
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Krzysiek czyli co zakładać tip 2.5 cala?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie pytanie takie Tip 2.5" ma jakieś konkretne ograniczenie mocowe? początkowo będzie ok 240koni a docelowo max 3xx-350 .. czy od razu robić 3"? (ale pod niego chyba przepływka s3? hmm) fmic pakuje 230x550x65 ,wtryski 440cc Dzięki
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Że niby te za wąskie na 10J? według mnie maksimum
-
B6 DIVISION
Gwint w dobrej cenie kumpel próbuje mi załatwić zobaczymy czy będzie taniej niż te 2300 co w sklepach jest
-
Blow off- Zawór upustowy
Dokładnie odpuść bov jedynie jako już to zawór dv forge 007, takie moje zdanie
-
Wywalenie kata i wstawienie downpipe, za i przeciw
Ja przy zakupie auta widziałem że nie chce wgl jechać, myślałem że to kat i się nie myliłem po wywaleniu i wstawieniu DP 2.5" zupełnie inne auto także polecam!
-
B6 DIVISION
No i wygadałeś że stylingi wpadną dokładnie tam ma być konkretny spas i chodzi o to czy nie ma jakiś przeszkód teraz zamawiam zimówki a na święta gwint bez spinania i może uda mi się załatwić po dobrej cenie ,jak się uda dam znać tutaj
-
B6 DIVISION
Dobry wieczór Panowie coś tu o klubowym piciu słysze a teraz pytanie takie niedługo będzie zakup gwintu brac AP?jest tematów pełno ale wole tu zapytac, chodzi o to żeby nisko zejść
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
No ładnie lecisz kurde dajesz je w jaki kolor (zaciski)
-
Audi A4 1.8t 400Ps pakiet S4
Ładnie masz jakieś filmiki jak się to odpycha teraz?
-
[B8 CAPA] A4 3.0 TDI QUATTRO 240 KM białasek :)
Oo jest i audina o której nasłuchałem się od kumpla a dzisiaj w końcu zobaczyłem w Pszczynie na nocnej.. piękna jest! a co do carbonu to może hydrografika?
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Furka zayebista a ten licznik dodaje jej smaczku we wnętrzu powodzenia życze będę zaglądał
-
Polecane opony zimowe
Dobra zamiast takiego gadania od razu w prost wystarczy powiedzieć że w tej cenie nie kupie nic dobrego.. A koła 18 nie 16 bo większy hebel będzie zakładany w sezonie i nie mam zamiaru zmieniać zaś kół potem. Dobra zwiększam budżet na te laćki 1600/1700 max co w tej cenie brać? Zaznaczam że nie oczekuje cudów
-
Polecane opony zimowe
Powiem tak potrzebuje opony zimowe 225/40 R18 chce wydać do 1200 zł na komplet co w tej cenie będzie najrozsądniejszym wyborem??
-
B6 DIVISION
Panowie brać te opony? http://www.oponeo.pl/dane-opony/kormorasnowpro-b2-225-40-r18-92-v-xl#93378273Nie potrzebuje nie wiadomo jakiej zimówki, i nie chce wydać więcej jak ten 1200 na nie.. brać czy coś lepszego, w tej kasie?
-
Spoty Katowice i okolice
- B6 DIVISION
A takie pytanie bo widze ta od b7 nie ma zamka czyli co po prostu go nie zakładam i tyle przy montażu tej plastikowej? Ta bez zamka to raczej od avanta jest (i dużo łatwiej taką kupic). A zamka tak jak piszesz można po prostu nie zakładac, ale jeśli nie masz składanej tylnej kanapy to lepiej nie kombinowac Kanapa jest składana także w razie czego zawsze moge dojść do bagażnika tylko czy o podjedzie bezproblemu i jak już pytam może ktoś ma w dobrej cenie potrzebna na już najlepiej- Polecane opony zimowe
Panowie coś na temat tych opon? http://www.oponeo.pl/dane-opony/zeetex-z-ice-1000-225-40-r18-92-v-xl#95342561dobra cena właśnie czegoś nie za drogiego szukam bo zimy u nas nie są ostre, zimą tras nie robie a Quattro sobie poradzi tylko jakoś hamować trzeba- B6 DIVISION
A takie pytanie bo widze ta od b7 nie ma zamka czyli co po prostu go nie zakładam i tyle przy montażu tej plastikowej?- [B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Hehe u niego nie ma lipy same konkretne mody musze zaś podjechać zlukać furke- [B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Sprzęgiełko już mam też awx, powiedz ile dałeś za wtryski? a i ile za łańcuszek bo widze nowy dobra fura - B6 DIVISION