Treść opublikowana przez dawid7737
-
[BFB]1.8TQ+/przelot/S-line/KW/front USA 'RS'/345 S4/19" BBS MOTORSPORT str 5
Noo tobie się ma podobać przede wszystkim i ja też robie pod siebie, ale JR21 ja już mam zaklepaną i w marcu jade po nie także będzie sedan na nich już(chyba pierwszy?)
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
Nie mam Panowie do nikogo pretensji to jest tylko dobra rada można powiedzieć. Ale osobiście powiem tak napewno będzie naciąg, upalania ostrego nie będzie chociaż nie powiem moc chce podnieść i mam nadzieje że to wystarczy jak narazie tzn te opony Miały być mody mocy ale narazie jednak przerwa bo wpadła nowa zabawka wracam na moto Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wtryski 440 do 1.8 T AVJ
Napisałem co do tych wtrysków przed chwilką w pytania i odpowiedzi 1.8T to wbijajcie tam doradzić
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Co do tych wtrysków mam do kupienia za 70/szt 0280156012 oraz za 193/szt 0280155968, i z tego co piszecie lepiej te drugie tak? i założe je p&p? i ostatnie pytanie nie musze dawać regulatora ciśnienia ani innej pompy?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
To które najlepiej brać? 028156102? A te co ja podałem z boscha 0280155968? Bo 012 odradzasz z doświadczenia Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Hmm cena u sida 200 za sztuke to chyba normalna? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ale numery jakieś? tak by były p&p do avj? Dobrze znalazłem te będą okey? Bosch nr 0280155968
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Macie gdzieś jakiś sklep gdzie w dobrej cenie kupię wtryski 440 do AVJ ? ew jakieś numery to sprawdze sobie w pracy w jakiejś hurtowni
-
Wtryski 440 do 1.8 T AVJ
Witam macie gdzieś jakiś sklep gdzie w dobrej cenie kupię wtryski 440 do AVJ ? ew jakieś numery to sprawdze sobie w pracy w hurtowni. Jeśli temat już był to przepraszam za ponowny
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
Kumpel na takich śmigał i było okey nic się nie działo także też wziąłem. A dziś wpadły nowe świece NGK PFR6Q oraz czujnik temp. cieczy bo stary świrował. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Siema Pany kupie zaciski przód pod 345mm macie gdzieś w dobrej cenie?
-
Spoty Katowice i okolice
Bry [emoji28] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spoty Katowice i okolice
Wesołych ktoś na 3stawy dziś albo na salmopol?
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
dzięki staram się dbać jak tylko mogę Dotarły oponki na lato 215/35r19 i bandaż na dp oraz filtr który już wrzuciłem ale czekam jeszcze na tip i sylikony Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[BFB]1.8TQ+/przelot/S-line/KW/front USA 'RS'/345 S4/19" BBS MOTORSPORT str 5
Te żarówki Plasma 8500K dobre z opinii?
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
Dzięki aktualna fota Czekam na tip, filtr oraz łączniki sylikonowe. A zaraz lecę do garażu dp owinąć bandażem bo też doszedł Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
225/40r18 nexen winterguard sport czy jakoś tak Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
Długo mnie tu nie było także pora coś napisać air zostaje odłoźony w czasie jak narazie:/ Ze zmian końcem marca wpadła instalacja LPG Stag (później opisze wszystko). Zrobiłem już z 8 tysi jak nie lepiej i jest okey. Wywaliłem żółtą folie z halogenów i wsadziłem ledy, dziś wymieniłem olej Motul 8100 xcess i filtr oleju knecht. Musze jeszcze wymienić osłony przegób wew. obie rozwalone :/ No i na dniach biore się za przepranie całego środka i polerke lakieru. No i wróciłem zaczynam działać z furą z powrotem na początek przymiarka felg i myślę czy te czy jr21/22. Do tego wpadła dokładka cupra, nowe radio Pioneer mvh 380bt, nowa ramka wokół radia. Lecą kolejne graty związane z mocą i nie tylko także w week nowe zdjęcia Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Aż tak? bo właśnie ss595 mam wybrane
-
B6 DIVISION
Dokładnie polecam ten zakład ode mnie z wioski i dużoo osób zadowolonych
-
B6 DIVISION
Szukam kubka, wizytownika,esp i awaryjki w idealnym stanie chrom + światło
-
B6 DIVISION
Ja planuję ok 270 jeśli się uda..zobaczymy
-
B6 DIVISION
Myślałem nad tym ale jednak 345 wolę od razu zapakować, jak byś takie miał to daj znać
-
B6 DIVISION
Co do opon też mam na zimę Nexen i jest dobry a na lato to kupuję na dniach Federal, a co do mojego pytania czyli tak kupuję tarcze i osłony tarcz S4 do tego klocki S4 czy szukać a6 c6 bo nwm czy to ma znaczenie i wszystko montuję lajtowo na furę?
-
B6 DIVISION
Witam Panowie po długiej przerwie i od razu leci pytanko czy te zaciski http://a4-klub.pl/index.php?/topic/380593-zaciski-przod-320-345-mm/ 345mm są p&p do mojej gdzie siedzi aktualnie seria chyba 288( avj z Q), co ew potrzebuje jeszcze prócz klocków i tarcz