Treść opublikowana przez dawid7737
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dasz namiary na geremirgo bo nie wiem gdzie go znaleźć.., co do wtrysków gregor proponował 525 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
https://www.olx.pl/oferta/audi-s4-b6-komplet-tarczy-hamulcowych-345mm-CID5-IDogdMI.html#66a3d9fc7f co sądzicie? brać to??
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dobra w końcu zbieram graty do mojej b6 (AVJ). plan jest na przynajmniej 260-280 koni. Icek 230x550x65, tip 3", przepływka s3, dp 3"+przelot 2.5" myśle, turbina k04-064, wtryski i tu myśle 525cc (0280158117) +przejściówka ev1-ev6 lub 630cc (0280158123) i tu od razu jest ev1 Co do turbiny ew jakaś tańsza opcja by była na tyle wydajna? o czym zapomniałem? Sprzęgło może da rade narazie jest z awx
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
Lece dalej z tematem wtryski 525cc już czekają, wpadła gałka s-line, nakładka na ręczny rs, szufladki i esp chrom z podświetleniem [emoji41][emoji2] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
Nie powiem że nie ale właśnie jestem w trakcie poszukiwań zestawu 345 i 300 bo to wgl nie hamuje [emoji849] mam na oku na olx przednie ale daleko troche.. Miras95 dzięki [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Kropelkowanie konkret lepszego klienta nie mogła znaleźć ta b6 hehe
-
Czerwone audi a4 b6 1.8 T S-line/320 mm/Gwint AP/19'
Ja również na Nysie widziałem furke i ładnie się prezentuje pozdro
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
Dzięki [emoji3] Coś tam ruszyło wymieniony olej Motul 8100 xcess 5w40+filtr mann, przy okazji zdjęta miska i wyczyszczony smok. W weekend zmieniam zawieszenie przód cały komplet, gumy na stabilizatorze i osłony przegubów wewnętrznych. A w ten weekend na opony wrzuciłem napisy od Tire Letters Poland [emoji41][emoji41] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Ładniutka b7 [emoji108] przy okazji podeślesz linka do tej gałki z a3 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Hahaha no co Ty [emoji23] bo działam dalej z furą jednak [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Siema Panowie dawno mnie tu nie było [emoji41] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
doj**ałeś ładnie w końcu ! teraz tylko pilnować by nie uszkodzić [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
Dokładnie zgadza się najlepiej ją dostać w usa co do fotki komuś podsyłałem ale już nwm czy Tobie też, jeśli fura będzie sprzedawana jesienią to idzie tak jak jest może tylko koła ściągne ale zobaczymy jak będzie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
No to postanowione jesienią idzie na sprzedaż, a tymczasem szukam maskownicy głośnika LP, wizytownika, kubka i esp w idealnym stanie (podświetlane) [emoji1] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
No to dziś odnowiłem zaciski mam nadzieje że teraz będzie okey do tego wpadły nowe klocki na przód Textar. A tu kilka fotek nowych [emoji16] Na foto jeszcze bez odnowionych zacisków. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[CDUC] Czerwony Avancik by Pawel.84
Piękna b8 pytanko zadowolony z silnika bo planuje zmienić na b6 w przyszłym roku i właśnie 3.0 TDI mnie interesuje
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
Z aira zrezygnowałem i tutaj jest na gwincie kw [emoji6] a co do przewodów były brane chyba u airriders Toman wielkie dzięki za dobre słowo motywuje do dalszych działań! [emoji4] a lista planów rośnie teraz tylko zbierać $$$ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Też mam kw V1 regulacja z tyłu założona i nawet podkręcona z 1 cm w góre a siedzi na 19 i 215/35 tak że opona się chowa w nadkolu zresztą w moim temacie widać zobacz czy nie siedzi może na odbojach..
-
[RS4 B7] back in black str.5 :)
Piękny rs'ik [emoji7]czekam na kolejne mody [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
a4 b7 stance'owy dziadkowóz /20x9j Rotor/gwint/box..
ładnie, też czekam na foty jak to masz spasowane
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
Dziękuje Panowie [emoji3] w niedziele zrobiłem spocik a4 i frekwencja fajna była nawet Co do planów chce powalczyć o jeszcze lepsze spasy, ogarnąć lekko zagięty rant tylnego błotnika i jedna wgniotka na masce. A jak naprawie swoją drugą zabawkę i się odkuje to wlatuje fmic i szukam hebli 345mm [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
Napisy narazie zostają zobaczymy co dalej z nimi, co do paska racja musze w końcu to zrobic i go skrócić a w felgach nie zaślepiam nic bo po co jak jest dobrze Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
Dzięki H4mm3r [emoji4] Dzisiaj wpadły koła na auto (podziękowania dla JMShop za szybkie ściągnięcie kół). Jutro porobie fotki czystej fury i zapodam. Parametry 19" 9.5J et40 przód i tył wszedł bez dystansu chociaż możliwe że na przód dam 5mm bo chowa się felga Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
Dzięki Panowie za miłe słowo ja wszystko założe i spasuje chce by była kosa zobaczymy drugi otwór jest na czujniki jakieś ale w zestawie jest zaślepka do każdej felgi A dziś doszły mi nowe żarniki bo moje już słabo świeciły, zobaczymy jak się spiszą Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
No i felgi namierzone oraz zamówione 4x9.5j Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk